Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1726
    Re: Retreat

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Olen pannud sel kuul umbes 4000 käega 4 BI auku. Bankroll lubaks jätkata küll NL10-s mängimist aga mindseti turgutamiseks taandun NL5-te. Vähemalt seniks, kuni kaotused tagasi on teenitud.
    Vaatan, kuidas kulgema hakkab: kui saavutan mingi enam-vähem stabiilse jooksu, katsun võib-olla laudu juurde võtta. Et NL10sse naastes saaks juba üheksal laual lasta.
    Proovi ka psühholoogilist abi kuskilt saada, et siukeste swingidega toime tulla. Siuke asi võib jätta märgi kogu eluks. 4 buyini pole enam naljaasi, muidugi peab alla liikuma. Gambler anonymous miitingutelt pole veel osa võtnud? Pole mõtet nii oma vaimse tervisega jamada.
    Edu edaspidiseks, loodan, et sa selle meeletu pinge all ei murdu!

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1727
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      :) Paljude jaoks on just levelil alla liikumine psühholoogiliselt raske. Minu jaoks mitte. Vahepeal võib ju aja maha võtta ja vähe lihtsamal lasta.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #1728
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Kas su eesmärk on pokkeriga raha teenida või lihtsalt meelt lahutada? Kui esimene variant, siis peab paraku tõdema, et tegutsed vales suunas.

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #1729
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Mine mängi mõnda aega Hyper Turbo HUSNGsid, siis cashi juurde tagasi tulles see 4bi langus ei tundugi enam nii hull :) Võta end kokku mees!

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #1730
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Mitu BI'd sul NL10e jaoks on/oli siis, et 4BI down sunnib aega maha võtma?
            Selles suhtes et see 4BI on väga standard, isegi väga hea mängija võib kaotada 4BI NL10es...
            Mul endal kõigub 10BI ühe sessi jooksul väga tihti ja see on standard kui agressiivselt mängid, teinekord tuleb 2x rohkem sisse...
            Tee natuke NL5te kui vaja, aga kui roll vähegi lubab liigu NL10 tagasi, edu =)

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1731
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              No praegu mul on 31 BI-d NL10 jaoks, oli 35. Ühe BI jooksin alla EV, üks läks cooleri nahka. Kaks kaotasin siis ilmselt oma lollusest.
              Põhimõtteliselt lubaks roll NL10s jätkata küll. Aga kolmekümne päevane break even jooks ning siis kohe järgi 4BI langust...noh, mul on vaja natuke hinge tõmmata :).
              Ent küll ma peagi jälle NL10 ette võtan. No worryes.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #1732
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Aga kuidas eile nl5 läks, kasumit ka tuli või lihtsalt oli mõnus mängida?

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1733
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Tuli ikka :). Algul panin umbes 5 eurtsi miinusesse, a sessi lõpuks oli 1,5 eurtsi plussis.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #1734
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    pritsib ikka:)

                    Comment

                    • N1x0n
                      Jube Noob
                      • Jun 2011
                      • 155

                      #1735
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #1736
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                        Mine mängi mõnda aega Hyper Turbo HUSNGsid, siis cashi juurde tagasi tulles see 4bi langus ei tundugi enam nii hull :) Võta end kokku mees!
                        Need nii erinevad asjad - cashi 25BI downer on võrreldav HT'des 100BI downeriga...

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #1737
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                          Need nii erinevad asjad - cashi 25BI downer on võrreldav HT'des 100BI downeriga...
                          Kindlasti ongi erinevad asjad, ei vaidle selles osas üldse vastu. Rohkem pidasin silmas seda, et kui saab seal -20bi downeri, siis tagasi cashi tulles ei ole 4bi enam nii hull.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1738
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Mai mõista. Kuidas sa saad olla nii scared money??
                            Kas igakord kui sa kaotad oma pokkerikontolt miskise 10 eur näiteks, siis sul peas insta hakkavad mõtted jooksma, et mida ma oleksin saanud selle raha eest osta endale?

                            Põhjus, miks sinust asja ei saa ongi see, et sa ei võta kuulda seda, mida sulle räägitakse. 87 lehekülge on siin nonstop strateegia möla. Minu arvates sa ei pane seda juttu tähelegi.

                            1) suurenda volüümi
                            2) ära ole scared money
                            3) lase rihm lõdvamaks ( mängi loosemalt )
                            4) Kõik, mida sulle räägitakse, jäta meelde ja katseta.
                            5) $uc$$$e$$$
                            Last edited by VisaHing; 08.05.12, 18:52.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1739
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              1) suurenda volüümi
                              2) ära ole scared money
                              3) lase rihm lõdvamaks ( mängi loosemalt )
                              4) Kõik, mida sulle räägitakse, jäta meelde ja katseta.
                              5) $uc$$$e$$$
                              1) Tehtud. Kunagi mängisin ju neljal laual.
                              2) Noh, see on selline psühholoogiline: cant help. A nii, "mida ma oleks saanud selle eest osta," pole mõelnud. Korra küll jah siin loetlesin, miks võidetud 10 eurtsiga rahul võiks olla.
                              3) Olen rangesi laiendanud.
                              4) Jap. Praegu mängin järgides Ghost0 juhtnööre. On mõnusam küll.
                              5) Pritsib küll.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #1740
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                Igas lauas on kaks kuni kolm arutult suure VPIP või VPIP ja PFR vahega tegelast.
                                NL10s tuli rahul olla ka siis kui üks selline mängija lauda sattus. Õnnepäev, kui taoline lotomängija veel su vasakul istus.
                                fishid proovi ikka paremale käele saada.

                                Comment

                                Working...