Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #1696
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Näha on ka seda, et kui avad tightimalt, siis turn cbet %on oluliselt suurem kui LP loosemalt mängitud käte turn cbet %, ühesõnaga annad liiga kergelt alla kui kätt ei ole.
    Kuidas siis tegutsema peaks?
    a) Ühe vastase vastu, kes callib cbeti ning mina turnil abi ei saa, puuduvad ka drawd.
    b) Ühe vastase vastu, kes c/c minu cbeti, turnil abi ei saa ning vastane checkib jälle.
    c) Kahe või enama vastase vastu flopil, kui ei taba ning tegutsen esimesena.
    d) Kahe või enama vastase vastu flopil, kui ei taba ning üks vastastest tõstab.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #1697
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Kahe vastase vastu on flop c-bet ka madalam. Isegi NL10 eksiteerib perceived range ja kui selle endale selgeks teed siis võidadki rohkem pote ilma showdownita.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #1698
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas nalg Vaata postitust
        Kuidas siis tegutsema peaks?
        a) Ühe vastase vastu, kes callib cbeti ning mina turnil abi ei saa, puuduvad ka drawd.
        b) Ühe vastase vastu, kes c/c minu cbeti, turnil abi ei saa ning vastane checkib jälle.
        c) Kahe või enama vastase vastu flopil, kui ei taba ning tegutsen esimesena.
        d) Kahe või enama vastase vastu flopil, kui ei taba ning üks vastastest tõstab.
        võimatu öelda. sõltub vastastest ja board texturest. Postita antud teemal mõni käsi 6maxi/fr-i alafoorumisse ja küsi. Kui sul on arenenud välja oskus panna oma vastaseid rangede peale ja kui sinu perceived range on tugev, siis võib isegi airiga 2barreldamine/3barreldamine või turni c/raisemine olla kasumlik.

        Algajad väga palju rangedest ei jaga ja seega annavadki liiga palju alla teatud spottides, kuna check/foldimine on kõige lihtsam otsus.

        Lisaks on antud LP olukordades tegu enamasti ühe vastasega, seega peaks ka rohkem barreldama.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #1699
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Te räägite liiga keeruliselt siin :) Preflopis algab mäng ning nozzu antud hetkel on liiga tight seal eriti hilistest positsioonisest. Kui sealt saab asja parandatud, siis tulevad järgmised sammud.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1700
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            Te räägite liiga keeruliselt siin :) Preflopis algab mäng ning nozzu antud hetkel on liiga tight seal eriti hilistest positsioonisest. Kui sealt saab asja parandatud, siis tulevad järgmised sammud.
            Preflop range laiendamine eeldabki mingisuguseid algseid teadmisi postflop mängust. Kui cutoffil 67s avada, siis enamus ajast floppad marginaalse käe/õhu ja just sellest siin arutelu ongi, et kuidas winrate' tõsta tänu väikeste pottide võitmisele..

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #1701
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Stealides ei ole ju mingit postflop playd kuna kui saad calli ja sul sittagi pole, siis foldid ära lihtsalt. sama asi kui saad 3beti pre blindidelt.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #1702
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                Stealides ei ole ju mingit postflop playd kuna kui saad calli ja sul sittagi pole, siis foldid ära lihtsalt. sama asi kui saad 3beti pre blindidelt.
                Enam ei cbeti ega checki vaid fold lausa? Paraku winrate kannatab suht palju kui igakord nii straightforwardilt mängida.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #1703
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  said aru küll mida ma mõtelsin, ei ole vaja tähte närida :)
                  Siinkohal on vaja meelde tuletada, et tegemist on NL10-ga kus tulebki straight forvardilt mängida ning bluffimiseks vajadust ei olegi. Kõige basicum plaan on selline http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ring-rahalauas

                  Teisest allikast on postflop plaan selline. Pokkeriõpetus.eu-st, et ma mngit autorikaitset ei rikuks vms.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1704
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                    Statid tunduvad üsna ok üldiselt, aga mõned asjad hakkavad veits silma:
                    1)early ja middle pos. VPIP/PFR vahe vastavalt 1.1% ja 3.4% mida tundub kahtlaselt palju. Mis kätega callid avanguid nendel positsioonidelt?
                    2)Mis su CO;BTN; SB steal % on? Tundub, et way liiga vähe...anna teada ja võib natuke loosema range teha.
                    3)WTSD peaks vb nõks kõrgem olema nii väikse VPIP juures.
                    4)Vb veits squeeze bluffimist lisada blindidelt ja BTNilt Ax;KQ;KJ kätega? Just blindidel, kus su squeeze on keskmiselt ainult 2.5%
                    5)4beti range järgi tundub, et kardad/ei taha KK'ga bustoks minna. Vb paremate regularide vastu polegi mõtet, sest sa oled nii tight(mina sinu vastu KK pf sisse ei ajaks). Ma hakkaks 4bet/bluffima regulare kellega sa oled palju mänginud + kelle fold to 4bet on mingi 55+%. Peaks väga profitable olema alguses. NB! ei teeks regularide vastu kes väga vähe 3betivad.
                    6)mis su fold to 3bet on?
                    Suurimad tänud analüüsi eest.

                    1) Ma arvan, et early ja middle pos. callin väikeste taskupaaridega kui ees on limper või siis bet vastaselt kellel on piisavalt suur stäkk. Ei nuputanud praegu välja kuidas seda HEMist vaadata.

                    2) CO steal 22%, Btn 28% ja SB 23%

                    5) Tegelt ei karda KK-ga bustoks minna. Preflopis lähen bustoks QQ+.

                    6) Fold to 3bet on 75%


                    Ja muidugi tänud ka kõigile teistele - mõtlemisainet mul jupiks ajaks.
                    Last edited by Nozzu; 01.05.12, 22:03.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1705
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      3beti 89s kah.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #1706
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        Suurimad tänud analüüsi eest.

                        1) Ma arvan, et early ja middle pos. callin väikeste taskupaaridega kui ees on limper või siis bet vastaselt kellel on piisavalt suur stäkk. Ei nuputanud praegu välja kuidas seda HEMist vaadata.

                        2) CO steal 22%, Btn 28% ja SB 23%

                        5) Tegelt ei karda KK-ga bustoks minna. Preflopis lähen bustoks QQ+.

                        6) Fold to 3bet on 75%


                        Ja muidugi tänud ka kõigile teistele - mõtlemisainet mul jupiks ajaks.
                        1) HEM reports aken ja ülevalt "filter" > "more filters" > addi "VPIP = true" ning "PFR = False" Ja saad vaadata palju early pos. teenid sellise mänguga. (Kui ees on ainult üks limper siis arvatavasti on -EV järgi limpida väikeste pocketitega ja kui UTG avab regular ja sina oled UTG+1-MP1 siis on -EV callida kätega nagu 22-88, sest UTG'l väga tugev range mille vastu raske mängida + keegi võib 3betida pf.) Et asjas kindel olla jäta filter samaks, aga lisa "hole cards" filtri alt erinevaid pocketeid, saad ükshaaval vaadata , kas pf limpimised callimised on nt. 22 või 88'ga early kasumis. Need käetüübid mis kasumis on võid sisse jätta, aga kordaks seda kõike mingi kuu ajapärast, sest sample on üsna väike.

                        2) Su praegune BTN steal on umbes selline:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Proovin midagi sellist:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Kui sul pokerstovet veel ei ole siis tõmba, saad ise range sujuvalt laiemaks ajama. Ei pea seda nii järsku tegema. BTN läheks KOHE vähemalt 35% steali juurde, CO ja SB 28% juurde ehk selliseks nagu sul praegu BTN.

                        Ja mis su standard avang on bb'des? Avad igaltpoolt sama suurelt?

                        5) Regularide vastu QQ'ga pole mõtet allin minna 100bb deep, sulle antakse väga palju respecti.

                        6) Fold to 3bet on liiga kõrge. Arvestades mis su VPIP on, oleks hea kui saaks selle 65-70% juurde esialgu. 75% on liiga lihtne abuseda.


                        Ma suht unine, loodan, et väga segane tekst ei tulnud :P
                        Last edited by Ghost0; 02.05.12, 03:24.

                        Comment

                        • nalg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 489

                          #1707
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                          1)kui UTG avab regular ja sina oled UTG+1-MP1 siis on -EV callida kätega nagu 22-88, sest UTG'l väga tugev range mille vastu raske mängida + keegi võib 3betida pf.)
                          Kuidas siis mängima peaks? Foldima?

                          Kui buttonilt kätega nagu nt 78s, 9Ts, TJs tõsta, aga saan BB-lt 3beti(juba mitmes kord 3betib, kui stealima lähen), kes on üsna solid 20/17 ... on see kindel foldi koht?

                          Comment

                          • absoluutselt
                            Julm Donk
                            • Dec 2011
                            • 71

                            #1708
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas nalg Vaata postitust
                            Kuidas siis mängima peaks? Foldima?

                            Kui buttonilt kätega nagu nt 78s, 9Ts, TJs tõsta, aga saan BB-lt 3beti(juba mitmes kord 3betib, kui stealima lähen), kes on üsna solid 20/17 ... on see kindel foldi koht?
                            No, mis asi on "kindel foldi koht"? kui kindel vastane kategooriliselt 3betib sind, siis tuleb lihtsalt adjustida. Sega sisse bluffe ja 4bete. Ta tõenäoliselt lähtub lihtsalt printsiibist, et "until your opponent adjusts, keep exploiting him". Teine võimalus on, et tal on lihtsalt hea run (oleneb mis samplest me räägime).
                            3bet flattida ip handidega nagu 78s ja 9Ts, eesmärgiga flopata tugevam hand kui su vastase range, on pikas perspektiivis kindlasti -ev. tihti hakkad leidma ennast olukorrast kus floppad mid pair + gutshoti ja räägid ennast cbeti callima, turn ck/f. pigem kindla vastase vastu segaks mõned 4betid sisse ja vaataks kuidas ta reageerib.
                            Last edited by absoluutselt; 02.05.12, 10:28.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1709
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              1) HEM reports aken ja ülevalt "filter" > "more filters" > addi "VPIP = true" ning "PFR = False" Ja saad vaadata palju early pos. teenid sellise mänguga. (Kui ees on ainult üks limper siis arvatavasti on -EV järgi limpida väikeste pocketitega ja kui UTG avab regular ja sina oled UTG+1-MP1 siis on -EV callida kätega nagu 22-88, sest UTG'l väga tugev range mille vastu raske mängida + keegi võib 3betida pf.) Et asjas kindel olla jäta filter samaks, aga lisa "hole cards" filtri alt erinevaid pocketeid, saad ükshaaval vaadata , kas pf limpimised callimised on nt. 22 või 88'ga early kasumis. Need käetüübid mis kasumis on võid sisse jätta, aga kordaks seda kõike mingi kuu ajapärast, sest sample on üsna väike.

                              2) Su praegune BTN steal on umbes selline:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Proovin midagi sellist:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Kui sul pokerstovet veel ei ole siis tõmba, saad ise range sujuvalt laiemaks ajama. Ei pea seda nii järsku tegema. BTN läheks KOHE vähemalt 35% steali juurde, CO ja SB 28% juurde ehk selliseks nagu sul praegu BTN.

                              Ja mis su standard avang on bb'des? Avad igaltpoolt sama suurelt?

                              5) Regularide vastu QQ'ga pole mõtet allin minna 100bb deep, sulle antakse väga palju respecti.

                              6) Fold to 3bet on liiga kõrge. Arvestades mis su VPIP on, oleks hea kui saaks selle 65-70% juurde esialgu. 75% on liiga lihtne abuseda.


                              Ma suht unine, loodan, et väga segane tekst ei tulnud :P
                              Tänan. Igati arusaadav ja õpetlik tekst.

                              Aga vaatasin, et ega eest järgilimpimine või callimine kõige hullemat tulemust ei olegi andnud.



                              Vaatasin kõik poketid ükshaaval kah läbi aga mingit seaduspära nagu silma ei hakanud. Noh 22 oli näiteks plussis aga 77 kahjumis. Ehk siis jah, sample on liiga väike, et järeldusi teha.

                              2) Jah, avan alati 4 bb-d, sõltumata positsioonist. Kui ees on limpereid, siis tavaliselt +1 bb iga limperi kohta. Aga kui ees on bet, siis....hmm...siis olen veidike dünaamilisem. Mõnikord tõstan 3x mõnikord 4.

                              3) Ok, pfr protsenti on lihtsam tänu stovele juurde ajada. Aga kuidas vähendada fold to 3beti - see vist nii lihtsalt ei lähe, et enam ei foldi 3-beti peale ja kogu moos. Ehk siis äkki mõni juhtlõng - callin sellise vastase 3beti, kelle 3bet% on suurem kui X%?

                              Comment

                              • absoluutselt
                                Julm Donk
                                • Dec 2011
                                • 71

                                #1710
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                3) Ok, pfr protsenti on lihtsam tänu stovele juurde ajada. Aga kuidas vähendada fold to 3beti - see vist nii lihtsalt ei lähe, et enam ei foldi 3-beti peale ja kogu moos. Ehk siis äkki mõni juhtlõng - callin sellise vastase 3beti, kelle 3bet% on suurem kui X%?
                                Sul on ju HEM olemas. Sa näed vastase 3bet %, olenevalt selle suurusest peaksid suutma enamvähem järeldada ka mingi rangei. ala kui inimene 3betib 1% (keskmise ala1k hand sample peale) siis on ta 3bet range väga tugev, kui ta 3betib 15% sama sample peale, siis kohanda range ja kui järgmine kord sinu hand on tema rangest ees, 4bet. Kui ikka ei oska, siis vaata enda 3bet %, seejärel mõtle mis range sinu protsendile vastab'. ehk nii jõuad lähemale. Milleks asju keeruliseks ajada..

                                lihtsalt flattima hakata 3bete, nojaaaa gl with tat

                                Comment

                                Working...