Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1621
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kuna mulle tundub, antagu mulle andeks, kui see nii ei ole, et kohati on siin hinnagud mõneti tulemusest orienteeritud, siis oleks arutelu ehk huvitavam, kui ma igapäevaselt sessi tulemust kirja ei pane ning jätan ka märkimata, kas küsimusi tekitanud käsi/käed oli võitev või kaotav.

    Tulemuste osas erandiks, hmmm...mõnevõrra keskmisest huvitavama kulgemisega päevad. Noh, nagu näiteks täna, kus ma kukkusin 13 eurtsi miinusesse ja ronisin sealt siis -1.01 € peale. Peab vist rahul olema.

    Aga tänasest sessist siis selline käsi.
    Villase kohta statid puudusid, esimene käsi lauas:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player9 ($6.16)
    UTG+1 Player1 ($4)
    MP1 Player2 ($9.54)
    MP2 Player3 ($5.70)
    MP3 Player4 ($4.36)
    CO Player5 ($10.53)
    BTN Player6 ($10)
    SB Player7 ($6.74)
    BB Nozzu ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BB 7 7
    5 folds, Player5 raises to $0.30, 2 folds, Nozzu calls $0.20

    Flop: 6 7 J ($0.65, 2 players)
    Nozzu bets $0.50, Player5 calls $0.50

    Turn: 2 ($1.65, 2 players)
    Nozzu bets $1.10, Player5 calls $1.10

    River: 5 ($3.85, 2 players)
    Nozzu bets $2.20, Player5 goes all-in $8.63, Nozzu ?

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #1622
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ega foldida ei suudaks. Kui sai rea kokku, siis sai. Poetaks kolm pisarat, läheks tilti, ja mängiks edasi.

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #1623
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        usun, et mõistlik mõte neid kasumeid-kahjumeid igapäevaselt mitte kirja panna. võib-olla tasub isegi proovida seda, et peidad HEM-is ka kasumirea ära kõikjalt kus see silma võib jääda ja alles nädala lõpus korra vaatad. aitab ehk distantseeruda rahast ja keskenduda mängule endale. lihtsalt selline mõte, millest äkki kasu on (enne kui kõik teised siin selle maatasa teevad). samuti võid nii endale märkamatult jõuda sinna, kus päevased kõikumised on 1BI-st suuremad ja sa ei pane seda enam tähelegi (õigemini ei osuta sellele enam tähelepanu ja keskendud lihtsalt oma mängule).

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1624
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ma mõtlen ka et, ära ennem sessi lõppu kindlasti HEM'i vahi kordagi, starsi aknast saad ka seda näha palju käsi oled teind, saad oma mahu nii ära teha, et ei pea tulemust teadma. Mul kui kõrvaltvaatajalt jääb mulje, et see kiikamine muudab su mängu tulemustelt lähtuvalt.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1625
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Vaakumis prooviks siin ck/r peale minna, kui ei õnnestu saab leadima hakata.

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #1626
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Ma ka flopil check raiseks,kuna vastane oli preflop agressor.Nii nagu mängitud betiksin turnil ja riveril rohkem ja calliks shove.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1627
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Eile postitatud käsi lahenes siis nõndaviisi:

                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player9 ($6.16)
                UTG+1 Player1 ($4)
                MP1 Player2 ($9.54)
                MP2 Player3 ($5.70)
                MP3 Player4 ($4.36)
                CO Player5 ($10.53)
                BTN Player6 ($10)
                SB Player7 ($6.74)
                BB Nozzu ($10)

                Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BB 7 7
                5 folds, Player5 raises to $0.30, 2 folds, Nozzu calls $0.20

                Flop: 6 7 J ($0.65, 2 players)
                Nozzu bets $0.50, Player5 calls $0.50

                Turn: 2 ($1.65, 2 players)
                Nozzu bets $1.10, Player5 calls $1.10

                River: 5 ($3.85, 2 players)
                Nozzu bets $2.20, Player5 goes all-in $8.63, Nozzu calls $5.90

                Callisin ära kuna arvasin, et ta võis siin teha meeleheitliku shove ka busted mastitõmbega või JA-ga. Muidugi torkas mulle pähe ka kõrgem set, aga...

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Tänud kõigile, kes arvamust avaldasid. Vaatame, mis tänane sess toob.

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #1628
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  cooler, selg sirgu ja edasi !

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1629
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Täna võib olla liiga lihtne käsi, aga mul on endiselt poketitega probleeme, kui flopil kõrgem kaart maha tuleb.

                    Vastane: 284 kätt 17/12 Fold to cbet 50% (8-l juhul)

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player8 ($10.91)
                    UTG+1 Player9 ($20.42)
                    MP1 Player1 ($2.45)
                    MP2 Player3 ($13.85)
                    CO Player4 ($1.58)
                    BTN Player5 ($10.58)
                    SB Nozzu ($11.06)
                    BB Player7 ($7.30)

                    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB Q Q
                    5 folds, Player5 raises to $0.30, Nozzu raises to $0.90, 1 fold, Player5 calls $0.60

                    Flop: 3 8 K ($1.90, 2 players)

                    Nozzzu?

                    Kui ma siin betin, siis millise halvema kombinatsiooni saan ma callima ja parema loobuma. Ükski Kx siin ei loobu. Ükski K madalam siin ei calli mu betti (Ok, võib olla ka madalamad poketid, kes tahavad siis turnil barreldamist). On mõtet üldse teha cbeti siis?
                    Äkki peaks check-callima. Aga ma olen ju OOP ja turnil ei tea ikka mida teha - jälle check-call? Kuni showdownini välja?

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #1630
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Kui just ilge passiivitar pole, siis must bet IMO.
                      Kas just NL10 aga limiit kõrgemal juba callib sind kogu tema flattimis range (77-JJ),8x ja random floatid väga tihti.
                      Aga kahtlen lihtsalt et antud vastase flattimise range nii wide on, mis ta fold to 3bet on ja call 3bet range???, siis saad siit edasi mõelda, kui ta flatib aind monsteriga siis on muidugi easy c/f.
                      Ja kas see fold to cbet on ikka 3bet potis? Ma arvan et see on single raised poti puhul, need kapitaalselt erinevad asjad, 3bet potis väga ei foldita sulle midagi.
                      Väga palju on mängijaid kes foldivad cbetile 50-60% aga näiteks 3bet potis foldivad heal juhul 20% kui flativad...
                      Aga muidu check annab kohe su käe välja ja teeb edasised tänavad väga raskeks...
                      Sul backdoor fd ka...

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1631
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Hmm....ja nüüd tulebki välja see, et ma ei oskagi HUDi kasutada. Fold to 3bet total on 67% (6). Aga mida see mulle ütleb? Call 3beti ei suutnud üldse leida. Või on call 3bet siis vastavalt 33%?

                        Fold to cbet on tal 3bet potis 0% (1) ja regular 57% (7). Prrr.... Mida see kõik tähendab ja millised järeldused sellest teha

                        EDIT:

                        OK, võtame rahulikut. Kui ta 3betile enamus 67% kordadest foldib, siis juhul kui ta ei foldi, nagu praegu, on tal tõenäoliselt tugev kaart käes. Noh väiksemad broadway connecrotid võib rangest maha võtta. Väiskemad poketid kah vist. Jäävad suuremad poketid, AQ+ ja suuremad suited connectorid? Õige?

                        Kui ta fold to c bet potis on 0%, siis järelikult ta callib 3bet pottides flopil iga käega, ka kehvemaga. Mis tähendab, et turnil tuleks uuesti tulistada?

                        Hmm...ma ei ole varem tõesti selliseid asju nii süvitsi vaadanud ja mõelnud.
                        Last edited by Nozzu; 24.04.12, 21:56.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #1632
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Need fold to 3 bet ja c bet 3 bet potis 0% (1) ei pruugi 284 mängitud käe puhul suurt rolli mängida, liiga vähe infi selliste stattide jaoks.

                          Seda ühte ülekaarti ei maksa väga karta, selline laud K kõrgega võib vabalt olla ebameeldiv AJ tüüpi käte jaoks ja tuleks ikka flopis bettida, kui seal chk-id siis vastane panustab ise ja sel juhul sa ei tea enam kaugel oled, võid ka proovida chk/rise sel juhul. Kui ta callib siis turnis peaksid olema valmis chk/foldima.

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #1633
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ma ei tea, kas see nl10 kohta käib, ent üldjuhul btn pealt folditakse 3betile vähem kui teistelt postitsioonidelt. Ja kui vastane teab, et sa oled "fit or fold", siis saab ta effektiivsetl floatida ülimalt suure % kätest, kui su 3bet pole aint AA ja KK.

                            Fold to 3beti juures pead arvestama ka seda, kui palju ta üldse avab. Kui sul on 30/20 vastane, kelle fold to 3bet on 70%, siis ta range on postflop ikka palju laiem, kui 10/8 vennal, kes foldib 3betile "vaid" 50% kordadest.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1634
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Tänud analüüsimast. Ka ise tegin cbeti.

                              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player8 ($10.91)
                              UTG+1 Player9 ($20.42)
                              MP1 Player1 ($2.45)
                              MP2 Player3 ($13.85)
                              CO Player4 ($1.58)
                              BTN Player5 ($10.58)
                              SB Nozzu ($11.06)
                              BB Player7 ($7.30)

                              Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB Q Q
                              5 folds, Player5 raises to $0.30, Nozzu raises to $0.90, 1 fold, Player5 calls $0.60

                              Flop: 3 8 K ($1.90, 2 players)
                              Nozzu bets $1.35, Player5 calls $1.35

                              Turn: 3 ($4.60, 2 players)
                              Nozzu checks, Player5 checks

                              River: 4 ($4.60, 2 players)
                              Nozzu bets $2.20, Player5 calls $2.20

                              River: Et vastane turnil järgi checkkis, siis jäin uskuma, et no ju tal siis ikkagi K-d käes ei ole. Mistõttu tegin beti. Osalt seetõttu kah, et kartsin välja bluffimist, kui ma lihtsalt checkin.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #1635
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                wp imo

                                Comment

                                Working...