Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1561
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nii tuleb mängida, flushiga on samamoodi, et tuleb check-check-checkida, sest nõrgemalt nagunii actionit ei saa, lol...

    Comment

    • atu1337
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 68

      #1562
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      Nii tuleb mängida, flushiga on samamoodi, et tuleb check-check-checkida, sest nõrgemalt nagunii actionit ei saa, lol...
      no mu arust on see küll ikka nii vale fold, come on see on pokker, läheks siis ka bustoks sellisega käega, kui tead, et quads vastu :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1563
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Nii tuleb mängida, flushiga on samamoodi, et tuleb check-check-checkida, sest nõrgemalt nagunii actionit ei saa, lol...
        See mingi aprillinali või?

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #1564
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          see Verneeri thread seal on obv level 2p2-es.seal pildil raudselt mingi missclick:)

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1565
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            2007 aastal olid mängud lihtsalt veidi tightimad, sel ajal oli see optimaalne strateegia. Nüüd inimesed bluffima hakanud ja kahjuks peab lightimalt callima :/

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #1566
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              Ajasin yeti teoreemiga sassi, aga see võiks siin kah kehtida. Kes floppab flushi, ei hakka seda flopis raisema.
              o_O
              Sa oleks cashis nii kerge vastane, kui sellise imbalanced rangega mängid. Kui monofloppidel raisetakse 2pr/set for value ja flushdrawd semibluffina, siis nimeta üks põhjus, miks flopatud flushi slowplayma peaks?

              //
              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              jutt oli raisemisest nozzu käe näite põhjal. Eeldan, et vastane callib flopatud flushiga, mitte ei kuku betti siin flopis raisema. kuskohas ma ütlesin, et mina checkin/slowplayn?
              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              Kes floppab flushi, ei hakka seda flopis raisema.
              Last edited by fyte; 17.04.12, 20:23. Põhjus: quotele

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1567
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                o_O
                Sa oleks cashis nii kerge vastane, kui sellise imbalanced rangega mängid. Kui monofloppidel raisetakse 2pr/set for value ja flushdrawd semibluffina, siis nimeta üks põhjus, miks flopatud flushi slowplayma peaks?
                +1

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #1568
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  See on täiesti mängija dependent, kuidas sa teatud käsi mängid. Olenevalt mängijast tuleb teha otsus kas sa mängid oma nutsi fast või mitte, kas sa mängid oma head drawd passiivselt või mitte + positsioon. Vaakumis ma mängiks nutse kiirelt ja tõmbeid agressiivselt

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1569
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas atu1337 Vaata postitust
                    no mu arust on see küll ikka nii vale fold, come on see on pokker, läheks siis ka bustoks sellisega käega, kui tead, et quads vastu :D
                    great point .. kui tead 100% et quads vastas, ala nägid vastase kaarte aga ikka läheks bustoks .. võid raha ahju kühveldada

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #1570
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      o_O
                      Sa oleks cashis nii kerge vastane, kui sellise imbalanced rangega mängid. Kui monofloppidel raisetakse 2pr/set for value ja flushdrawd semibluffina, siis nimeta üks põhjus, miks flopatud flushi slowplayma peaks?
                      jutt oli raisemisest nozzu käe näite põhjal. Eeldan, et vastane callib flopatud flushiga, mitte ei kuku betti siin flopis raisema. kuskohas ma ütlesin, et mina checkin/slowplayn?

                      EDIT to fyte - teeme siis bettimisel ja raisemisel vahet ka, eksole. Oleks pidanud algul ütlema "ei hakka flopatud flushi korral vastase betti raisema", oleks arusaadavam olnud. Selline oli mõte.
                      Last edited by peete82; 18.04.12, 07:16.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1571
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Keerulisi situatsioone täna ei olnud, mistõttu jäid ka lollused tegemata. Jooksin soliidselt üle EV kui PF AI oma muttidega kunnid ära stäkkisin. Nagu selles laulus: On emand see, kes vaese mehe võitjaks teeb ja tihti põlvili on kuningas ta ees...nänänä nänää.


                        +7.80€.

                        Comment

                        • atu1337
                          Julm Donk
                          • Feb 2009
                          • 68

                          #1572
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          great point .. kui tead 100% et quads vastas, ala nägid vastase kaarte aga ikka läheks bustoks .. võid raha ahju kühveldada
                          ära päris sõna-sõnalt ka võta :D tegelt mu point oli selles, et seti foldimine sellisel boardil on MINU ARVATES vale.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1573
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Täna aga kohtusid mu PF AI läinud mutid AK ja KK ga. Flop tõi lauda A ja river K. Hüvasti stäkk :)
                            Sessi lõpptulemus õnneks nii väga hull ei olnudki. Kõigest - 2.49€

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #1574
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              jube väiksed võidud/kaotused
                              ma ka nl10, aga sessid lõppevad enamasti ikka mitmeid BI +/-
                              mängid 100 käe kaupa?

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1575
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                500

                                Comment

                                Working...