Re: Microob Nozzu päevaraamat
minu jaoks tundub küll täiesti standard. eriti nii väikeses limiidis. oota kätt ja võta valuet.
HerrJanks, sul endal selle kuu graph üleüldse ju 45 kraadi nurgal all üles. sina ära kõikumistest üldse rääkima tule. : D
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
HerrJanks, sul endal selle kuu graph üleüldse ju 45 kraadi nurgal all üles. sina ära kõikumistest üldse rääkima tule. : D
A
4
Comment