Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #1516
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kui lauda liigutan kogemata, siis pean uuesti samamoodi liigutama 1 või 3x, et unjinxida.
    Kui bet läheb valesti pean samamoodi korra valesti uuesti kirjutama ja siis lõpuks õigesti.
    kui historyt vaatan, siis pean kaks korda vaatama.
    rebuy/add on jne sama lugu kui valesti klikkan peale.

    list goes on and on and on.

    Pole elus kordagi ühegi kanalisatsiooniluugi peale astunud ja kui keegi teine astub või olen sõidukis pean omale 3x seljale koputama.
    Sound on alati viiega jagunev nr.


    confirmed OCD
    EI suuda ka iialgi vist selle luugi peale astuda:D ja äärekivist pean alati parema jalaga üles astuma.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #1517
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      Selmet (lahe sõna, eks) välja minna, jäin koju raha teenima.
      Lasid naise jälle üksi ula peale? On juba tagasi jõudnud?

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1518
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        :D Nojah, varem oli see tõesti nädalavahetustel nii. Aga nüüd pole ta paar kuud enam väljas käinud. Mõjuvad põhjused. Ei, ei ole "sedapsi" :)

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #1519
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas OCD Vaata postitust
          OCD
          Tuleb lihtsalt sundida ennast luugi peale astuma jne, ühel hetkel avastad, et vahet pole Misasi see nõiarist veel on?

          Comment

          • Pokutaja
            Julm Donk
            • Feb 2012
            • 84

            #1520
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Mul on kerge probleem zebrade ületamisega. Kas ma pean siis alati kõikide peale astuma või just kõikidest mööda pääsema. Ja muidugi triipude vahe just selline, et ei saa mugavalt lõpuni ära käia ja peab ikka vahepeal mingi kentsaka liigutuse tegema. Ise stabiilselt ikka mõtlen, et whats my problem :D

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1521
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Kui sokkidele on peale märgitud "L" ja "R" ehk siis vasak-parem, siis ma alati jälgin, et need ka nii jalga saavad. Ja kui suure hooga valesti panen, siis alati vahetan ringi. Eriti kui trenni või tsikliga sõitma lähen:D

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1522
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Mul pole mitte ühtegi. Põhiliselt kadusid kõik sellised teemad ära juba lapsena, kui elasin paneelikas ja hoovis oli umbes 10 musta kassi. See tähendas seda, et iga päev jooksis 4-8 korda must kass üle tee. Alguses isegi proovisin kuidagi ringi minna, aga üsna pea loobusin. Täiskasvanuna midagi tekkis, aga lahendasin kiiresti ära.

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #1523
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  mul ka telerite jne. volüümiga probleem.nimelt 13-ne ei saa olla lihtsalt.muidu nr 13 ei häiri

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1524
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    confirmed OCD
                    You can take a proactive approach to your mental health and wellness with our free quizzes.


                    Hakkasin uurima ja hakkasin teste lahendama. Peale obv. depressiooni selgus, et on veel natuke seda, teist ja kolmandat "disorderit", õnneks küll kõige madalam tasemel. Vähemalt skisofreenia ja autismi osas oli nulliring. Samas mingi aeg lugesin artiklit, kus mainiti, et 90%-l inimestest on natuke midagi "viga".

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #1525
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                      :D Nojah, varem oli see tõesti nädalavahetustel nii. Aga nüüd pole ta paar kuud enam väljas käinud. Mõjuvad põhjused. Ei, ei ole "sedapsi" :)
                      millegipärast tuli meelde, et just siit teemast sain mõni aeg tagasi sellise uue huvitava väljendi oma sõnavarasse nagu "iiri päikeseprillid"...

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1526
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Lasid naise jälle üksi ula peale? On juba tagasi jõudnud?
                        Loe veel unise peaga postitusi.
                        Lugesin kiiruga välja, et "lasid jälle naisele õla peale?"
                        fml

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #1527
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Loe veel unise peaga postitusi.
                          Lugesin kiiruga välja, et "lasid jälle naisele õla peale?"
                          fml
                          :D

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1528
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Näh. Mis eile võidetud, see täna hooleta. Või mida iganes. - 6.40€

                            Kas oleks pidanud enimkaotanud käte puhul midagi teistmoodi tegema?

                            1) Vastane 153 kätt 24/4

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            7 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player6 ($6.64)
                            UTG+1 Player7 ($2.30)
                            MP Player8 ($11.13)
                            CO Player9 ($10)
                            BTN Nozzu ($10)
                            SB Player2 ($7.41)
                            BB Player3 ($17.50)

                            Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is BTN 10 A
                            Player6 calls $0.10, 3 folds, Nozzu raises to $0.50, 2 folds, Player6 calls $0.40

                            Flop: A Q 7 ($1.15, 2 players)
                            Player6 bets $0.50, Nozzu raises to $1.85, Player6 calls $1.35

                            Flop: Tagantjärgi vaadates ei oskagi öelda miks ma selle raise tegin. Milline kehvem käsi mind siin callib või parem foldib? Ok, ma olen lugenud, et teinekord on kasulik 2nd pairiga välja leadida, kui overcard on lauas. Noh, selle konkreetse käe puhul oleks vastane võinud näidekt KK potist välja hirmutada sellise liigutusega kui tal oleks Q olnud.
                            Ok, ja ju ma ta siis mõttes muti peale paningi. Ainult, et kas Q calliks mind siin?

                            Turn: 9 ($4.85, 2 players)
                            Player6 checks, Nozzu checks

                            Turn: Ei muutnud midagi aga ühtäkki tundus mulle parem mõte odavalt showdowni jõuda. Pealegi andis järgi chekkimine vastasele võimaluse riveril bluffida. Oma mutiga siis.

                            River: 10 ($4.85, 2 players)
                            Player6 bets $0.90, Nozzu calls $0.90

                            River: Ja näe, vastane panustaski. Jube pisikeselt kah. Kaalusin isegi raisemist oma kahe paariga. Aga...nojah, ei teinud seda.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            2) Vastane 28 kätt 43/14

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player1 ($3.95)
                            UTG+1 Player2 ($10.32)
                            MP1 Player3 ($30.15)
                            MP2 Nozzu ($10.22)
                            MP3 Player5 ($10.15)
                            CO Player6 ($13.45)
                            BTN Player7 ($4.22)
                            SB Player8 ($10.80)
                            BB Player9 ($11.39)

                            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP2 Q Q
                            3 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player6 calls $0.40, 3 folds

                            Flop: A 6 6 ($0.95, 2 players)
                            Nozzu bets $0.70, Player6 calls $0.70

                            Turn: 7 ($2.35, 2 players)
                            Nozzu checks, Player6 checks

                            River: 2 ($2.35, 2 players)
                            Nozzu checks, Player6 bets $1, Nozzu calls $1

                            River: Ei ole hea, kui fishi vastu mängides A lauda tuleb. Aga, et ta turnil ei panustanud, siis tema flopi calliga tekkinud veenudmus, et tal A on, haihtus veits. Sestp otsustasin ära callida.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Sellised käed ja lood siis täna.
                            Last edited by Nozzu; 14.04.12, 22:56.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1529
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              See QQga c-bet on sama ebaloogiline mis sa yxpäev panid kui Axx boardil KK-ga c-bettisid. See on lihtsalt nii ebaloogiline kui veel olla saab.

                              Sama jutt esimese käe kohta seal raiseda.

                              Pead välja figureerima kuidas oma käega kõige paremini value saada ja selle ümber oma taktika mingis x käes üles ehitama.
                              QQ käes sa paned ainult endast kehvemad käed enamasti foldima ja tavaliselt see c-bet on ainuke value mis seal saad ja Ax callima. Checkiks ja siis juba prooviks later streetidel value saada, või kasvõi riveril standard thin valubet.
                              A10 käes samamoodi, mis sa peale seda flopi raiset peale hakkad? Paned 2 barrelit peale floppi ja loodad, et saad kehvemalt kui A10 calli, lulz? või raised flopil ja siis 2 tänavat pasiivselt? I dont think so Tim.
                              Samas ma tean ainult, et vastane on x/x. Kui ta donkbetib mingi 50%+ siis oleks raise isegi õigastatud, aga ma ei tea seda kuna sa arvasid, et see on ebavajalik info KUIGI antud käes just oleks vaja seda, et mingi arvamus tekiks.
                              Ja for the mother of god pane rohkem infot vastaste kohta kui mingit vastukaja tahad kuulda. See x/x ei ytle mitte m-igi ffs.

                              /poleks muidu rääkima hakanudki kuna peale 1.5k posti siin teemas peaks teadma seda, aga coronad sees ja ei suutnud vastu panna.
                              Last edited by qbj0hn; 15.04.12, 00:14.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1530
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Tundub, et Nozzul võibki üks suur leak olla see, et ei oska HUDi kasutada efektiivselt.
                                Ja fwiw, vaakumis 43/14 vastu ei ole QQga A77hh boardi cbettimine kuskilt otsast kohutav.

                                Comment

                                Working...