Re: Microob Nozzu päevaraamat
EI suuda ka iialgi vist selle luugi peale astuda:D ja äärekivist pean alati parema jalaga üles astuma.
Algselt postitas KristjanLaas
Vaata postitust
Misasi see nõiarist veel on?
A
7
(
Comment