Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1441
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ta mõtles seda, et kui sul AA ja vastasel 72o ja flop 7KQ, turn J, selleks ajaks pot $1000 ja $5 stackid järgi jäävad ja river 2 ja viimase $5 sisse panete siis AIEV seda ei näita. Samas ebaoluline kas näitab või mitte, ta ei ole selleks loodud ja keegi pole väitnud, et kõike näitab.
    jep Codecci seletas nüüd ära, mis ma mõtlesin. seda ma ütlesingi, et EV joont ei saa nii väga jälgida, sest juhtub ka selliseid olukordi nagu Codecci just välja tõi.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1442
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Ta mõtles seda, et kui sul AA ja vastasel 72o ja flop 7KQ, turn J, selleks ajaks pot $1000 ja $5 stackid järgi jäävad ja river 2 ja viimase $5 sisse panete siis AIEV seda ei näita. Samas ebaoluline kas näitab või mitte, ta ei ole selleks loodud ja keegi pole väitnud, et kõike näitab.
      lol wtf tõsiselt.

      täpselt samas olukorras iga kord kui ei tule ju 2te riverisse, siis samamoodi ju ei näita seda, et ainult $5 oli tal callida, ehk long runis tuleb neid olukordi täpselt nii tihti kui peab ja ei ole kummagi olukorra kasuks.
      Last edited by KristjanLaas; 10.04.12, 04:57.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #1443
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        lol wtf tõsiselt.

        täpselt samas olukorras iga kord kui ei tule ju 2te riverisse, siis samamoodi ju ei näita seda, et ainult $5 oli tal callida, ehk long runis tuleb neid olukordi täpselt nii tihti kui peab ja ei ole kummagi olukorra kasuks.
        sa ei saa ikkagi täpselt aru, mida öelda tahan. point on see, et Codecci välja toodud olukorras on vastase EV plussis kui ta tõmbab parema käe kokku (konkreetses olukorras siis riverisse 2-e) ja EV miinuses kui ta seda ei tee. reaalselt aga tegi vastane -EV play mõlemal korral ja kõikidel tänavatel (aga käe kokku tõmmates näitab graph hoopis +EV-d).

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #1444
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #1445
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            sa ei saa ikkagi täpselt aru, mida öelda tahan. point on see, et Codecci välja toodud olukorras on vastase EV plussis kui ta tõmbab parema käe kokku (konkreetses olukorras siis riverisse 2-e) ja EV miinuses kui ta seda ei tee. reaalselt aga tegi vastane -EV play mõlemal korral ja kõikidel tänavatel (aga käe kokku tõmmates näitab graph hoopis +EV-d).
            EV ei muutu ju, kui enne riverit stakke sees pole ning riveris AI pannakse.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1446
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              sa ei saa ikkagi täpselt aru, mida öelda tahan. point on see, et Codecci välja toodud olukorras on vastase EV plussis kui ta tõmbab parema käe kokku (konkreetses olukorras siis riverisse 2-e) ja EV miinuses kui ta seda ei tee. reaalselt aga tegi vastane -EV play mõlemal korral ja kõikidel tänavatel (aga käe kokku tõmmates näitab graph hoopis +EV-d).
              Jep ja short term ei saagi usaldada EV joont.
              Lihtsalt kui vastane teeb seal mõlemas olukorras -EV otsuse, siis long runis ta ei saa rohkem, ega vähem seal selle eest rewardidtud kui ta peaks, ehk pikas plaanis jookseb paika. Ehk siis EV joont peab jälgima täpselt samamoodi long run asjana kui $ won joont võrdluses EV joonega.

              Ehk siis lihtsalt järgmised 40x ta brickib seal riveris ja EV joon tänu sellele kukub ka kolinal.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1447
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                EV ei muutu ju, kui enne riverit stakke sees pole ning riveris AI pannakse.
                point on selles, et EV joon ei pruugi kajastada sinu mängustiili osasid käsi kus sa oled ees või taga, aga riveriks jäävad alles mõttetud stackid arvestades poti suurusega... ehk kui sa antud käes läheksid juba turnis allini ja ei jätaks 5$ alles.. siis sa jookseksid suht rämedalt alla EV ja sa tegelikult mängisid oma kätt hästi. Aga antud käes sa jätsid 5$ riveriks, kaotad käe.. EV püsib paigal, sa tegelikult mängisid oma kätt hästi, aga EV joon ei kajasta seda rämedat biiti mis sulle tehti riverisse tõmbamisega..
                Last edited by Rage; 10.04.12, 09:28.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1448
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  sellest ma räägingi, et EV ei kajasta kõike nii täpselt, et seda ilgelt jälgima peaks (Kotkas1000 ütles, et profitit ja winratet peaksi vaatama ainult EV joone pealt). matemaatiliselt -EV playd võivad vabalt olla hoopis +EV playd; võib juhtuda see AA v 27 olukord, kus vastane teeb igal tänaval -EV play, aga graafikul hoopis jookseb EV üles jne.

                  //see postitus siin oli mõeldud siis camule.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1449
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kindel, et HEM ei arvesta eelmisi tänavaid?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1450
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Kindel, et HEM ei arvesta eelmisi tänavaid?
                      jah

                      arvestab ainult poti suurust ja sisse pandavat raha.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1451
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        sellest ma räägingi, et EV ei kajasta kõike nii täpselt, et seda ilgelt jälgima peaks (Kotkas1000 ütles, et profitit ja winratet peaksi vaatama ainult EV joone pealt). matemaatiliselt -EV playd võivad vabalt olla hoopis +EV playd; võib juhtuda see AA v 27 olukord, kus vastane teeb igal tänaval -EV play, aga graafikul hoopis jookseb EV üles jne.

                        //see postitus siin oli mõeldud siis camule.
                        NOjah, sa räägid kahest olukorrast eraldi antud hetkel. Ühest siis nii kui allin olukorras välja tõmmatakse (kajastub EV-l) ning teisel kus flopis näiteks ees oled ning järgnevate tänavate jooksul parem käsi saadakse, mis ei kajastu. Kaardijooksu EV jah alati ei näita sellega nõus.
                        Seepärast rääkisingi enne sellest street by street asjast, mis peaks kaardijooksu seisukohalt veidi adektvaatsem olema.

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #1452
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          See näide, et riveriks jääb ministäkk on suht mõtetu kuna seda juhtub väga harva. Ning igati adekvaatsel grinderil ei tohiks sellist asja üldse juhtuda.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1453
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                            See näide, et riveriks jääb ministäkk on suht mõtetu kuna seda juhtub väga harva. Ning igati adekvaatsel grinderil ei tohiks sellist asja üldse juhtuda.
                            millel see väide põhineb?

                            kui sa turnis panustad õige suuruse ehk piisavalt rohkem kui vastasele anda oddse tõmbamiseks vms.. siis ei ole riverisse kopikate jätmine halb, seda enam, et fishide puhul vahest juhtub, et nad ei jälgi niivõrd palju nad callima peavad, aga ALLIN nuppu märkavad nad küll + on olemas fishe, kes oma 72s'ga tahavad riverini oma flushi tõmmata, aga nad ei taha oma kaarte näidata juhul kui nad ei hiti oma drawd..
                            Last edited by Rage; 10.04.12, 10:53.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1454
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                              See näide, et riveriks jääb ministäkk on suht mõtetu kuna seda juhtub väga harva. Ning igati adekvaatsel grinderil ei tohiks sellist asja üldse juhtuda.
                              defineeri "harva". mis puutub sellesse "adekvaatsel grinderil sellist asja juhtuda ei tohiks", siis julgen vastu vaielda. ise jätan vahest meelega fishile väikese stacki järgmisele tänavale alles, sest nii saan kergemini calli (järgmisel tänaval saan stackid nii või naa sisse). + muidugi need olukorrad, kus flopis on pot nt 20bb ja fishil 25bb alles. teed ju pigem kaks 10bb cbetti kui laksad kohe overbeti.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1455
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                defineeri "harva". mis puutub sellesse "adekvaatsel grinderil sellist asja juhtuda ei tohiks", siis julgen vastu vaielda. ise jätan vahest meelega fishile väikese stacki järgmisele tänavale alles, sest nii saan kergemini calli (järgmisel tänaval saan stackid nii või naa sisse). + muidugi need olukorrad, kus flopis on pot nt 20bb ja fishil 25bb alles. teed ju pigem kaks 10bb cbetti kui laksad kohe overbeti.
                                just, ja see et nad one in a million ära tõmbavad ei oma tähtsust, ometi EV näitab et sina olid donk...

                                Comment

                                Working...