Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1426
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ei saa seda EV joont nii üheselt võtta, imho võid sa ka taga olles rahad sisse ajada kui fold equity on piisav.. ja see ei tähenda, et mängid halvasti.. ma olen rankaga selles mõttes ühel nõul, et hea mängija peabki üle EV jooksma..
    Huh? Mis loogika selle taga on?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1427
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Kui üldse mingit loogikat selles on siis, et hea mängija jookseb pigem alla EV imo?
      Kui võtta, et hea mängija paneb oma nupud enamasti ikka ees sisse (cashgame siis) ja muidugi long runis kõik käed ei pea ka.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #1428
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Kui üldse mingit loogikat selles on siis, et hea mängija jookseb pigem alla EV imo?
        Kui võtta, et hea mängija paneb oma nupud enamasti ikka ees sisse (cashgame siis) ja muidugi long runis kõik käed ei pea ka.
        Kindlasti mitte.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1429
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Mnjah juba jagasin välja, lause suht vale.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1430
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            mina arvan ka, et EV joont ikka veits random asi (vb sellepärast, et ise jooksen ka üle EV lifetime). tihtipeale on ka -EV playd (puht matemaatiliselt) hoopis +EV playd kui arvestada fold equityt jne. pluss muidugi sellised olukorrad, kus kütad enamus stacki näiteks turnis sisse, aga midagi jääb alles. tuleb river, vastase käsi improveb ja kui paneme nüüd oma viimase raha sisse, siis lähemegi reaalselt allin olukorras, kus võita enam ei ole võimalik ja jooksebki EV joon miinusesse (kugi reaalselt tegi vastane nt preflopis, flopis ja turnis -EV callid).

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #1431
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              mina arvan ka, et EV joont ikka veits random asi (vb sellepärast, et ise jooksen ka üle EV lifetime). tihtipeale on ka -EV playd (puht matemaatiliselt) hoopis +EV playd kui arvestada fold equityt jne. pluss muidugi sellised olukorrad, kus kütad enamus stacki näiteks turnis sisse, aga midagi jääb alles. tuleb river, vastase käsi improveb ja kui paneme nüüd oma viimase raha sisse, siis lähemegi reaalselt allin olukorras, kus võita enam ei ole võimalik ja jooksebki EV joon miinusesse (kugi reaalselt tegi vastane nt preflopis, flopis ja turnis -EV callid).
              wtf AIEV-st on jutt

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #1432
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                ja kui riveris lähed allin ja paned viimase raha sisse, siis see ei lähe allin ev alla? wat?

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1433
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  ja kui riveris lähed allin ja paned viimase raha sisse, siis see ei lähe allin ev alla? wat?
                  ????

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1434
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    mina arvan ka, et EV joont ikka veits random asi (vb sellepärast, et ise jooksen ka üle EV lifetime). tihtipeale on ka -EV playd (puht matemaatiliselt) hoopis +EV playd kui arvestada fold equityt jne. pluss muidugi sellised olukorrad, kus kütad enamus stacki näiteks turnis sisse, aga midagi jääb alles. tuleb river, vastase käsi improveb ja kui paneme nüüd oma viimase raha sisse, siis lähemegi reaalselt allin olukorras, kus võita enam ei ole võimalik ja jooksebki EV joon miinusesse (kugi reaalselt tegi vastane nt preflopis, flopis ja turnis -EV callid).
                    Randomit ei ole siin midagi, ta näitab täpselt seda milleks ta loodud on. Keegi ei ole väitnud, et EV näitab palju su reaalne winrate on, aga kindlasti on see tõele lähemal kui päris winnings (vähemalt HU-s, 3+ inimesega kunagi oli mingi kala shortstackide tõttu multiway potis, kas enam on seda ei tea).

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1435
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      ????
                      ????

                      jutt ei käi ju preallin EV vaid allin EV. riveris saad ju ka allin minna. ma ei tea kas me räägime üksteisest mööda vms. minu arust tundub suht loogiline.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1436
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        ????

                        jutt ei käi ju preallin EV vaid allin EV. riveris saad ju ka allin minna. ma ei tea kas me räägime üksteisest mööda vms. minu arust tundub suht loogiline.
                        Riveris nüüd küll mingit EVd ei arvutata, sest kaardid teada ju.
                        Pigem olemas mingisugune street by street ev value, mille puhul igat tänavat eraldi vaadatakse ning mis selles suhtes peaks täpsem olema ja "halba" jookus paremini defineerima. Näiteks kui turnis raised ja teine callib ning turni või riverisse ära tõmbab aga samas ai pole veel mindud siis selle peaks välja arvutama. Ise pole kasutanud ning täpsemat seletust anda ei oska.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1437
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Riveris nüüd küll mingit EVd ei arvutata, sest kaardid teada ju.
                          Pigem olemas mingisugune street by street ev value, mille puhul igat tänavat eraldi vaadatakse ning mis selles suhtes peaks täpsem olema ja "halba" jookus paremini defineerima. Näiteks kui turnis raised ja teine callib ning turni või riverisse ära tõmbab aga samas ai pole veel mindud siis selle peaks välja arvutama. Ise pole kasutanud ning täpsemat seletust anda ei oska.
                          Ta mõtles seda, et kui sul AA ja vastasel 72o ja flop 7KQ, turn J, selleks ajaks pot $1000 ja $5 stackid järgi jäävad ja river 2 ja viimase $5 sisse panete siis AIEV seda ei näita. Samas ebaoluline kas näitab või mitte, ta ei ole selleks loodud ja keegi pole väitnud, et kõike näitab.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1438
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Vahvalt ussjas on mu sellekuine graafik. Täna -8.71€

                            Aga kaks enim kaotanud kätt...no ma ei tea, oleks keegi neid teistmoodi mänginud. Riveril callimata jätnud?

                            1) Vastane 22 kätt 36/0

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player1 ($9.25)
                            UTG+1 Player2 ($7.93)
                            MP1 Player3 ($5.20)
                            MP2 Player4 ($4.84)
                            MP3 Player5 ($16.85)
                            CO Player6 ($10)
                            BTN Player7 ($4)
                            SB Nozzu ($10)
                            BB Player9 ($12.26)

                            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB Q Q
                            1 fold, Player2 calls $0.10, 5 folds, Nozzu raises to $0.50, 1 fold, Player2 calls $0.40

                            Flop: 2 4 2 ($1.10, 2 players)
                            Nozzu bets $0.80, Player2 calls $0.80

                            Turn: 9 ($2.70, 2 players)
                            Nozzu bets $1.85, Player2 calls $1.85

                            River: 7 ($6.40, 2 players)
                            Nozzu checks, Player2 bets $4.78, Nozzu calls $4.78

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            2) Vastane 97 kätt 23/8

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            8 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player8 ($10.15)
                            UTG+1 Nozzu ($10)
                            MP1 Player1 ($6.40)
                            MP2 Player2 ($4)
                            CO Player3 ($5.64)
                            BTN Player5 ($1.60)
                            SB Player6 ($4.56)
                            BB Player7 ($9.37)

                            Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is UTG+1 A A
                            1 fold, Nozzu raises to $0.40, Player1 calls $0.40, 5 folds

                            Flop: Q 10 6 ($0.95, 2 players)
                            Nozzu bets $0.70, Player1 calls $0.70

                            Turn: 4 ($2.35, 2 players)
                            Nozzu bets $2, Player1 calls $2

                            River: 3 ($6.35, 2 players)
                            Nozzu checks, Player1 bets $1, Nozzu calls $1

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Mõlema käe puhul otsustasin juba chekkides, et kui tuleb bet, siis callin igal juhul ära kuna bet võib tulla siin ka nõrgema käe poolt.


                            Aga täna on ka see tore päev, mil ma jõudsin silver statusesse.
                            Mis nende stellaritega teha - võib lihtsalt välja osta? Ja kui ma nüüd ostan endale 10 daalase stellari, kas ma jään siis oma 750 VPP-st ilma ja pean järgmiseni levelini jõudmiseks nullist alustama?
                            Last edited by Nozzu; 09.04.12, 21:41.

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #1439
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Stellar maksab ainult 1 VPP.

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              1 FPP.
                              My Bad, alaskal õigus.
                              Last edited by bluelite; 10.04.12, 09:50.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1440
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                1 FPP.

                                Comment

                                Working...