Re: Microob Nozzu päevaraamat
No mida. Sama tsenaarium mis eile. Tulemus jäi ootustele tublisti alla. +0.85€
Ehk siis tsirka 1000 käega juba +1.56€ kokku kraabitud. Hästi läheb :)
Kui eile oli foldide päev, siis täna sain lihtsalt coolereid ja jooksin 6 € alla EV. Aga mnjah, nagu Taipupole ütles, EV on nagunii ainult nõrkade lohutus.
No mida. Sama tsenaarium mis eile. Tulemus jäi ootustele tublisti alla. +0.85€
Ehk siis tsirka 1000 käega juba +1.56€ kokku kraabitud. Hästi läheb :)
Kui eile oli foldide päev, siis täna sain lihtsalt coolereid ja jooksin 6 € alla EV. Aga mnjah, nagu Taipupole ütles, EV on nagunii ainult nõrkade lohutus.
Comment