Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1381
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    nl2-10 vast sobilik nimetada nanostakes'iks. nl50 ju loetakse ametlikult ka nö microks.

    Comment

    • N1x0n
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 155

      #1382
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ja kes siis? Too üks näide.
      Näiteks mina :P .. kui rääkida NL2-5-10 limiitidest . Kohe aasta täis ja kuna töö ja muu elu võtavad oma aja siis pole aega / raha piisavalt olnud ,et kuu v paariga NL100 kütma hakata .
      Lisaks veel asjaolu ,et enne pokkerit, polnud pmst kunagi peale turaka ja linnadepõletamise, midagi kaartidega mänginud.Matemaatikas ka mingi NUTS pole. Aga motti on ja vaikselt tegelen asjaga :D

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1383
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        mina näiteks
        Awwii, võiksid oma blogi uuesti avada :)

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #1384
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          nl2-10 vast sobilik nimetada nanostakes'iks. nl50 ju loetakse ametlikult ka nö microks.
          Paljud kindlasti loevad NL400 ka microks.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1385
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Täna juba nõks suuremad numbrid. Paraku miinus märgiga. -3.46€.

            Enim kaotanud käsi jälle valus fold.

            Vastane 20 kätt 35/25

            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player8 ($12.65)
            UTG+1 Player9 ($33.48)
            MP1 Player1 ($19.69)
            MP2 Player2 ($4.86)
            MP3 Player3 ($10)
            CO Player4 ($4)
            BTN Player5 ($17.74)
            SB Nozzu ($10)
            BB Player7 ($8.53)

            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB 9 9
            Player8 raises to $0.50, Player9 calls $0.50, 5 folds, Nozzu calls $0.45, 1 fold

            Flop: 3 8 7 ($1.60, 3 players)
            Nozzu checks, Player8 checks, Player9 checks

            Turn: 9 ($1.60, 3 players)
            Nozzu bets $1.30, Player8 calls $1.30, Player9 folds

            River: 5 ($4.20, 2 players)
            Nozzu bets $2.40, Player8 goes all-in $10.85, Nozzu folds

            River: Riveriks olin juba unustanud, et vastane oli PF raiser ning maas olevad kaardid ei saa teda aidata. Noh, kahtlane, et ta 6 käes hoidis või JT-ga pf raises. Heal juhul võis tal olla siin madalam sett. Aga näe...mängu ajal ei mõelnud seda kuidagi välja ja nii see õnnetu fold tuli.

            Final Pot: $9

            Player8 wins $25.50 (net +$12.85)

            Nozzu lost $4.20
            Player9 lost $0.50


            Kuidas ma pokerstarsis tehtud noted ühest arvutist teise saan? Copyn lihtsalt pokesrtarsi note backup kataloogis olevad .xml failid üle?
            Last edited by Nozzu; 05.04.12, 21:39.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #1386
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              Kuidas ma pokerstarsis tehtud noted ühest arvutist teise saan? Copyn lihtsalt pokesrtarsi note backup kataloogis olevad .xml failid üle?
              Help-Open My Settings Folder starsis ja faili notes.nozzzu.xml kopid teise arvutisse samasse kausta.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1387
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Thnx

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #1388
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Täna juba nõks suuremad numbrid. Paraku miinus märgiga. -3.46€.

                  Enim kaotanud käsi jälle valus fold.

                  Vastane 20 kätt 35/25

                  $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Player8 ($12.65)
                  UTG+1 Player9 ($33.48)
                  MP1 Player1 ($19.69)
                  MP2 Player2 ($4.86)
                  MP3 Player3 ($10)
                  CO Player4 ($4)
                  BTN Player5 ($17.74)
                  SB Nozzu ($10)
                  BB Player7 ($8.53)

                  Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB 9 9
                  Player8 raises to $0.50, Player9 calls $0.50, 5 folds, Nozzu calls $0.45, 1 fold

                  Flop: 3 8 7 ($1.60, 3 players)
                  Nozzu checks, Player8 checks, Player9 checks

                  Turn: 9 ($1.60, 3 players)
                  Nozzu bets $1.30, Player8 calls $1.30, Player9 folds

                  River: 5 ($4.20, 2 players)
                  Nozzu bets $2.40, Player8 goes all-in $10.85, Nozzu folds

                  River: Riveriks olin juba unustanud, et vastane oli PF raiser ning maas olevad kaardid ei saa teda aidata. Noh, kahtlane, et ta 6 käes hoidis või JT-ga pf raises. Heal juhul võis tal olla siin madalam sett. Aga näe...mängu ajal ei mõelnud seda kuidagi välja ja nii see õnnetu fold tuli.

                  Final Pot: $9

                  Player8 wins $25.50 (net +$12.85)

                  Nozzu lost $4.20
                  Player9 lost $0.50


                  Kuidas ma pokerstarsis tehtud noted ühest arvutist teise saan? Copyn lihtsalt pokesrtarsi note backup kataloogis olevad .xml failid üle?
                  No 66 võib tal vabalt ranges olla , millega ta flopi checkiks ja turni calliks . Setiga ta oleks arvatavasti juba turnis raisenud 3way. Ülepaari ta vaevalt fopil checkiks.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #1389
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Minu cash-dongi jaoks tundub see üli NIT fold olevat..

                    35/25 ainuke 6x mida näen on jah 66 ja mõnikord JTs. Samas ka vabalt 33/55/77/88 või isegi overpair kui on maniak.

                    Kas sa ikka aggression frequency statse ka kasutad?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #1390
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      20 Kätt in game, siin pole statse vaja vaadata, tuleb leida meile parim lahendus ja bet/fold võib olla ongi best play. Ma pole Nl10 väga tihti näinud kedagi siin riveril seti või ülepaariga shovemas. Bluff tundub ka päris julge aga seda ei välistaks. Paneksin riveril veidi rohkem ja foldiks shovele. As played bet tundub küllaltki weak ja ta võis oma backdoor mööda läinud drawd ja any 2 ülekaarti kõik sisse bluffida riveril.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1391
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Allakäik jätkub. -2.01 € täna.

                        Aga noh, midagi hullu pole.
                        Enim kaotanud käsi jälle selline cooleri moodi.

                        Vastane: 49 kätt 37/10

                        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                        9 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player7 ($13.11)
                        UTG+1 Player8 ($7.59)
                        MP1 Player9 ($8.74)
                        MP2 Player1 ($10.15)
                        MP3 Nozzu ($10.96)
                        CO Player3 ($6.14)
                        BTN Player4 ($12.30)
                        SB Player5 ($11.71)
                        BB Player6 ($6.92)

                        Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP3 A Q
                        1 fold, Player8 calls $0.10, 2 folds, Nozzu raises to $0.50, 4 folds, Player8 calls $0.40

                        Flop: 7 A 2 ($1.15, 2 players)
                        Player8 checks, Nozzu bets $0.90, Player8 calls $0.90

                        Turn: 10 ($2.95, 2 players)
                        Player8 checks, Nozzu bets $1.90, Player8 calls $1.90

                        Turn:

                        River: 10 ($6.75, 2 players)
                        Player8 checks, Nozzu checks

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1392
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Ok, seda oli vaja.
                          Esimene enam-vähem tulemusega sess sellel kuul. Ei muidugi midagi erakordset. Aga isegi +8.13€ mõjub mindsetile turgutavalt. Nagu ka bankrollile ja kuusaldole, mis nüüd on jälle plussis.

                          Comment

                          • TrvP
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2012
                            • 409

                            #1393
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Pikk see sess sul oli ka?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1394
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Pikkus pole oluline, vaid....mnajh, mu eesmärk oli täna "normaalselt" skoorida. Ja eesmärk sai täidetud :)

                              Comment

                              • N1x0n
                                Jube Noob
                                • Jun 2011
                                • 155

                                #1395
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                Pikkus pole oluline, vaid....mnajh, mu eesmärk oli täna "normaalselt" skoorida. Ja eesmärk sai täidetud :)
                                Man .. lükkame skoorid tahaplaanile ja pühendume õigele mängule !!!!!!

                                Comment

                                Working...