Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1306
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas viki Vaata postitust
    Calliks vast flopi raise ja vaataks,mis ta turnis teeb.
    Pm, see parim liin.. turnis paneks ka ta korralikult, siis foldiks ära.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1307
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      35 kätt ja te foldiks TPTK 50BB deep??? 35 käe puhul võib Q2o olla ka nuts vastase jaoks. Üleüldse, 21/3 on preflop stat.

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #1308
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Mitte mingi valemiga ei saa seal foldida ja lihtsalt call on ka kole - võib flush kokku tulla või K/A mis Qx ära hirmutab.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1309
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
          ja lihtsalt call on ka kole
          Not really, imo. Paardunud boarde raisetakse tihti ka blufina, ja callides on hea võimalus talle köit anda. Ebasoodne kaart tuleb ~30% kordadest turni.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1310
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Järjekordne break even nühkimine. Suutsin sessi alguses paar kätt vist suht fishiselt maha callida ja lendasin 6 eurtsi miinusesse. Aga siis võtsin end kokku ja grindisin -1.76 € peale tagasi.

            Mis te sellest, sessi enim kaotanud käest arvate:

            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player6 ($6.08) 18 kätt 50/28
            UTG+1 Player7 ($17.30)
            MP1 Player8 ($13.34)
            MP2 Player9 ($9.87)
            MP3 Player1 ($12.07)
            CO Player2 ($8.05)
            BTN Player3 ($10.52) 179 kätt 29/9
            SB Player4 ($5.52) 298 kätt 13/8
            BB Nozzu ($10)

            Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BB A J
            Player6 raises to $0.20, 5 folds, Player3 calls $0.20, Player4 calls $0.15, Nozzu calls $0.10

            Preflop: Oli siin call õigustatud? Oleks pidanud äkki daala sisse lükkama ja olekski rahu majas olnud.

            Flop: 3 10 5 ($0.80, 4 players)
            Player4 checks, Nozzu checks, Player6 bets $0.40, Player3 calls $0.40, Player4 folds, Nozzu calls $0.40

            Flop: Sisuliselt limbitud potis ei tahtnud ise raha sisse lükata aga call tundus nut mastitõmbega mõistlik.

            Turn: A ($2, 3 players)
            Nozzu checks, Player6 bets $0.90, Player3 calls $0.90, Nozzu calls $0.90

            Turn: Ja jälle selline koht, kus ei taha nagu suruda aga loobuda kah ei saa top pairiga kui neljadaalasesse potti on vaja vaid 1 daal panna.

            River: 6 ($4.70, 3 players)
            Nozzu checks, Player6 bets $2.30, Player3 calls $2.30, Nozzu calls $2.30

            River: Sama jama. Potis on 9 daala ja mul on oma top pairiga vaja panna 2 daala. Saab loobuda? Ei saa?



            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Tänasest ametlikult HEM2 small stakes versiooni omanik Aga oskab keegi öelda, kas HEM1 ja HEM2 saab paralleelselt ühes arvutis kasutada?
            Ses mõttes, et tahaks korra vaadata, milline HEM2 välja näeb ja kuidas mu raal sda jooksutab aga esialgu kasutaks träkkimiseks ikkagi HEM1-te.

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #1311
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              siin peaks olema päris suur vahe kas callid Player6 või overcallid ka Player3-e calli. ma ei tea, aga HU potis saaksid callida palju enamate kätega kui 3-way potis. lisaks kas Player3 calliks sinust nõrgema käega kui ta ei tea, mida sina veel selja taga teed? selles suhtes et river on vist läbi kui sul on TPGK ja Player3 on callinud. aga nagu ütlesin, ma ei tea (tõenäoliselt sa ise minust parem mängija rääkimata teistest siinkommenteerijatest) ja see on lihtsalt mõte, mis riverit vaadates tekkis.
              Last edited by pokkerisheriff; 30.03.12, 22:49.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #1312
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Squeeze pre.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1313
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Nojah, mu oma mõte liikus kah seda rada, et player3 peab ju midagi ilmselt käes olema kui ta callib. Aga kuna vastased olid suht passiivsed ja pot oddsid tundusid olevat head, siis callisin kaasa. Oleks player3 raisenud, oleks maha visanud.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1314
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Squeeze pre.
                    Mhmh, ja oleksi olukord lahendatud olnud ilmselt.
                    Aga kas mingit õigustust ei ole siin järgi limpimiseks (1BB tõste on sisuliselt limp) sellise käega, kui on kolm limperit? Ega vist, AJ vist ei mängi hästi multiway potis. Sest?

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #1315
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Tõstame pre. Kui me pre ei tõsta, siis me tõstame flopis. Kui me flopis ei tõsta, siis me tõstame turnis. Kui me turnis ei tõsta, siis me foldime riveris.

                      Saab ikka mõlemat kasutada samas arvutis.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #1316
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Sellise actioniga, kui 2 fishi ees on juba potis, läheb järjekord nii: 3bet > call >> fold

                        Flopi raise on mõeldav, kuid turnil üsna halb imo.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #1317
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                          Mhmh, ja oleksi olukord lahendatud olnud ilmselt.
                          Aga kas mingit õigustust ei ole siin järgi limpimiseks (1BB tõste on sisuliselt limp) sellise käega, kui on kolm limperit? Ega vist, AJ vist ei mängi hästi multiway potis. Sest?
                          Sest sellega ei anna erilisi tõmbeid flopata, ja kui me hitime midagi, on väga tõenäoline, et keegi on meist paremini hittinud ja väga raske on minema saada.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1318
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Tõstame pre. Kui me pre ei tõsta, siis me tõstame flopis. Kui me flopis ei tõsta, siis me tõstame turnis. Kui me turnis ei tõsta, siis me foldime riveris.

                            Saab ikka mõlemat kasutada samas arvutis.
                            OK. Pre tõestest ma saan aru ja turnil ilmselt võiks kah juba 3-beti peale bustosse minna aga kas flopil on siin ikka mõtet tõsta? Saame raise ja siis - meil on nut mastitõmme aga ei midagi enamat (ok, ülekaardid kah) - sellega vist ei saaks raiset ära callida?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #1319
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Ok sry jah, võib callida küll flopi. Ma ise hull agrodonk lihtsalt ja igalpool vaja chippe sisse kühveldada:) Aga imo kui sa turnis ei taha sisse ajada, on parem juba foldida, ei ole call enam hea ma arvan.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1320
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                                Ma ise hull agrodonk lihtsalt ja igalpool vaja chippe sisse kühveldada:) Aga imo kui sa turnis ei taha sisse ajada, on parem juba foldida, ei ole call enam hea ma arvan.
                                Wtff? Mis callil viga on? Käel on väga hea SD value ja nii jääb villainil ruumi bluffimiseks, mida ka nähtavasti üks fishidest seal teha üritas.

                                Comment

                                Working...