Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1336
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No mida. Sama tsenaarium mis eile. Tulemus jäi ootustele tublisti alla. +0.85€
    Ehk siis tsirka 1000 käega juba +1.56€ kokku kraabitud. Hästi läheb :)

    Kui eile oli foldide päev, siis täna sain lihtsalt coolereid ja jooksin 6 € alla EV. Aga mnjah, nagu Taipupole ütles, EV on nagunii ainult nõrkade lohutus.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1337
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Progress on silmnähtav. Täna juba +1.35 € :)
      Nagu oleks tagasi NL2-s.

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #1338
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        millal viimati coachiga sessi tegid?

        Comment

        • TrvP
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2012
          • 409

          #1339
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ära jumala eest NL2-te tule, siin on külm ja kole... :D

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1340
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
            millal viimati coachiga sessi tegid?
            Viimasest korrast on kahjuks juba üle paari kuu möödas.
            Coachi palkamiseks mul paraku rolli pole.
            Aga kui keegi viitsiks heategevuse korras ja hästi suure tänu eest, tunnikese mu mängu vaadata, oleksin rõõmus.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #1341
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Ma usun, et mõni FR mängija aitaks sind niisamagi, tegemist ju ikkagist nl10 alles.. Ise ei oska FR kohta midagi rääkida, ise küll teeks tasuta sellist asja, ei võta palju aega ja nagu öeldud.. limiidiks on kõigest nl10 ju.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1342
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Nojah, minu leakide fiximine ei võtaks kõrgemal levelil mängijatelt veel leiba laualt :)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #1343
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Mis stattidega muidu lased? Võib-olla aitaks loosemaks võtmine, ma ei tea muidugi kuidas ja kas üldse on mõtet ja vajalik FR loosemaks võtta aga endal küll 6-maxis aitas imo.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1344
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    No eks ma vast natuke liiga tight olen. Mingi 14/11 on statid vist või 13/10.
                    Samas ega praegu midagi hullu lahti ole. Siiani on toitnud ja see, et ma nüüd mingi 1200 kätt break-even olen jooksnud...noh, juhtub ikka.
                    Aga lihtsalt, annaks kindlust, kui keegi üle tsekiks aeg ajalt. Tegelikult Qb ju vaatas kah vist kolm nädalat tagasi ja leidis, et kõik on OK.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #1345
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Ei ma usun jah, et kui senimaani on selline nit-stiil toitnud siis ega midagi väga muutma vast ei pea. Lihtsalt võib-olla on abiks oma ranget laiendada erinevatelt positsioonidelt. Olen mõnda aega su päevikut jälginud ja aru ma ei saa kuidas sul NL10's nii väikse plussi või miinusega päevad kujunevad a'la miinus 1-4€ ja +1-5€ :D Kuidas sa mängid? Tundub, et teed liiga lühikesi sesse vms, või lööd kohe lauad kinni kui pisike pluss või miinus.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1346
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Enam mitte, katsun ikka 500 kätt välja pigistada :) Nojah - 500 kätt kvalifitseerub ilmselt kah lühikese sessina :D

                        Mõned mehed siin mängivad päevas samapalju käsi läbi kui mina kuu jooksul.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1347
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Ega jah, siis tulebki umbes 10k kätt kuus, kui lased 20 päeva 500 kätt igapäev.

                          Ise eelminekuu mängisin 6.5k kätt päevas 6 laual.. Õhtuks oli suht villand küll :D
                          Üldiselt jäävad päeva käenormid sinna 2.5-3.5k käe sisse.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #1348
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            millal laudu juurde võtad?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1349
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Kes teab, äkki järgmine kuu võtangi. Riistvaraline võimekus on nüüd selleks olemas :)
                              Aga on mul üldse üle kuue laua mõistlik mängida?
                              Ilmselt on, sest mänguaega ma pikendada ei saa.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #1350
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Kui hakkama saad 8l laual siis miks mitte proovida juurde võtta vaikselt.

                                Comment

                                Working...