Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1111
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Noh, igatahes on ta raske vastane ja mina temaga enam mängida ei taha :)

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #1112
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
      Jah, miks mitte AA või KK. Minu preflop call ja flopi check-raise oleks seal täpselt setti reppinud.
      Not really...

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1113
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Ei läinud täna eriti. Ja ei tulnud kah. Tegelikult läks isegi rohkem kui tuli. -1.47€.

        Enim kaotanud käsi on jälle selline imelik. Kas olin preflop liiga tight ja postflop liialt agressiivne?

        Vastane: 120 kätt 10/8

        $0.05/$0.10 No Limit Holdem
        9 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player8 ($10.51)
        UTG+1 Nozzu ($10)
        MP1 Player1 ($4.40)
        MP2 Player2 ($4.58)
        MP3 Player3 ($13.42)
        CO Player4 ($4.45)
        BTN Player5 ($11.77)
        SB Player6 ($5.25)
        BB Player7 ($4.10)

        Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG+1 Q J
        Player8 calls $0.10, Nozzu calls $0.10, 4 folds, Player5 calls $0.10, 1 fold, Player7 checks

        Preflop: Hmm...overlimp oli kohutav? Ma ei tea, ei tahtnud varasest positsioonist sellega tõstma hakata.

        Flop: 8 9 3 ($0.45, 4 players)
        Player7 checks, Player8 checks, Nozzu bets $0.60, Player5 calls $0.60, Player7 folds, Player8 folds

        Flop: Otsustasin kiiresti mängida, vaatamata sellele, et ka mastirea tõmme. Ei ole vaja, et keegi oma üksiku risti A või K kõrvale veel neljanda risti lauast leiab.

        Turn: 3 ($1.65, 2 players)
        Nozzu bets $1.20, Player5 calls $1.20

        Turn: Nojah, nüüd on ka teoreetiline maja võimalus lauas aga pigem lootsin väiksematelt mastidelt calli saada ja kaitsta end risti A eest.

        River: J ($4.05, 2 players)
        Nozzu bets $2.60, Player5 calls $2.60

        River: Oli sel betil üldse mõtet. JQ on minu käes, kas T kõrge mu ikka calliks siin maha või saan siin calli ainult paremalt ristilt?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Igatahes nii see sess läks.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1114
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          obv bet, saad isegi AcJx riveril calli pluss kõik flushid .. pre tõstan või foldin, ei meeldi overlimp
          Last edited by harryahven; 11.03.12, 22:14.

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #1115
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Foldiksin pre. Kui üldse kaaluks tõsta, siia ainult juhul, kui blindidel vähemalt üks fish. Turnis vist isegi veel betiks, kuid river oleks pigem c-c või c-f, sest laud paardus ja suur on ka tõenäosus, et vastas on paadike.
            Last edited by bluelite; 11.03.12, 23:03.

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #1116
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              minuarust küll well played hand,riveris ma c-c või c-f küll ei näe,oleks samamoodi bettinud ja kui raise siis fold

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #1117
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                VPIP/PFR 13/10, agg 5, WSWSF - 41(!). WTF? Kui sa mängid vaid nii häid käsi ja mängid neid väga argessiivselt, siis kuidas WSWSF saab nii madal olla? Nende näitajate põhjal mõjutab seda enim riveri agg. frequence, mis on ikka väääga madal. WTSD on ka madal, aga see võib ka sellest tulla, et lahendad käed kiiresti ära, samas siis peaks WSWSF jälle kõrgem olema...

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1118
                  Thin value

                  Täna sai jälle +4.80 € juurde ning ühtlasi kuu peak pointi ülespoole nihutatud. Meeldib küll

                  Siin vist eelmisel lehel tekkis küsimus kas ma üldse kunagi blufin kah. No blufin ikka tegelikult. Õiges spotis. Näiteks täna siin:

                  Vastane 41 kätt ja 12/10

                  $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                  7 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Player2 ($5.88)
                  UTG+1 Player4 ($8.96)
                  MP Nozzu ($10.51)
                  CO Player6 ($5.80)
                  BTN Player7 ($9.64)
                  SB Player8 ($10.09)
                  BB Player9 ($10.47)

                  Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is MP K Q
                  2 folds, Nozzu raises to $0.40, 3 folds, Player9 calls $0.30

                  Flop: 4 J 10 ($0.85, 2 players)
                  Player9 checks, Nozzu bets $0.60, Player9 calls $0.60

                  Turn: 10 ($2.05, 2 players)
                  Player9 checks, Nozzu bets $1.20, Player9 folds

                  Final Pot: $2.05

                  Nozzu wins $4.36 (net +$2.16)

                  Player9 lost $1

                  Hmm...aga üks teine käsi (ühtlasi sessi enim kaotanud)...ei mäleta, kas Baluga teoreem kehtib ka kahe paari kohta aga igatahes leidsin ma siin foldi üles. Teile vist ei meeldi?

                  Vastane: 26 kätt ja 21/0

                  $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                  6 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Player7 ($11.40)
                  UTG+1 Nozzu ($11.09)
                  CO Player2 ($10)
                  BTN Player3 ($6.76)
                  SB Player4 ($10.05)
                  BB Player6 ($6.14)

                  Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Nozzu is UTG+1 8 9
                  1 fold, Nozzu calls $0.10, 1 fold, Player3 calls $0.10, 1 fold, Player6 checks

                  Flop: 9 8 Q ($0.35, 3 players)
                  Player6 bets $0.10, Nozzu raises to $0.50, Player3 calls $0.50, Player6 folds

                  Turn: 3 ($1.45, 2 players)
                  Nozzu bets $1.10, Player3 goes all-in $6.16, Nozzu folds

                  Final Pot: $3.65

                  Player3 wins $13.61 (net +$6.85)

                  Player6 lost $0.20
                  Nozzu lost $1.70


                  Ok, tal võib seal olla QA (kuigi kahtlane, et ta sellega limpis) millega ta mingil X põhjusel, näiteks end masti vastu kaitstes, pöördesse läks. Aga samas viitab tema käekiri pigem flopatud reale või setile, millega ta ei tahtnud kohe flopil märatsema hakata. TJ ja madalad taskupaarid peaks tema limp ranges olema ju küll.

                  Või mis?
                  Last edited by Nozzu; 12.03.12, 21:09.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1119
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Ära limbi pre muud pole öelda, raise või foldi aint.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1120
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Sul on õigus. Loll väikeste suited connectorite varasest positsioonist limpimise komme on külge hakanud jah paaril viimasel sessil. Full ringis ei tahaks sealt tõsta veel. Järelikult....fold? Mhmh

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1121
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Kahe paari käes ise foldida ei oskaks. Laud päris drawine, tal võib olla seal palju käsi kus ta otsustab turnil kasvõi 1paar käele lisaks saadud FDga sisse saada rääkimata miljonist muust drawist.
                        edit: lul ei m2rganud, et flopatud rida ka v6imalik... huh siiski ei foldi.

                        Ei ole eriti märganud, et keegi nii drawisel boardil nutsuga või setiga ainult calliks, pigem tahetakse sisse ikka saada. Usun, et foldisid parema käe.
                        Last edited by qbj0hn; 12.03.12, 21:14.

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #1122
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          1 hand on standart c bet minul ja teises on fold ok

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #1123
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Hijack pole mingi varajane positsioon, sealt 89s foldimiseks peab olema väga mõjuv põhjus.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1124
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              UTG+1 on hijack? :)

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1125
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Tra pea laiali otsas, avaks jah 89s.

                                Comment

                                Working...