Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #1036
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Turkasid olen mänginud põhiliselt ainult lives. Ja mitte eriti palju. Aga suht edukalt. Ilmselt seetõttu, et ülejäänud laud on olnud koomas.
    Netis olen paar korda freerollinud ja kunagi Triobetis tegin monday monstereid vms. Seal kah cashisin paar korda. Aga üldiselt, mul pole õrna aimugi kuidas turniire mängitakse. Ja ei ole nagu aega kah, et cashi õppimise kõrvalt veel turka teooriaid tuupima hakata.
    Kus livet mänginud oled ja kas praegusel ajal ka kuskil livetamas käid vahepeal?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1037
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Varem käisin reedeti (või oli see laupäeviti?) 2paaris 1 euro turkat mängimas. Seal on parimateks saavutusteks jäänud finaallauad. Aga nüüd pole enam juba kuid livetanud.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1038
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        viimases käes setiga panid riveril jälle vastase nutsi peale? Ma oleks igatahes riveril otsa kütnud. Runner runner vaevalt ning overseti ka raske saada seega ainsad käed millega jätkab ongi ju ainult suured ülepaarid.

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #1039
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Riveri callis ennast all inni ju.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1040
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Mul polnud enam midagi otsa panna :) Isegi võlgu jäin veits.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1041
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              käekella näiteks.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1042
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Hehee. Sa oled pannud? Käekella mängu, lives?

                Veel sefim oleks muidugi käokell lauale lükata.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #1043
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Hehee. Sa oled pannud? Käekella mängu, lives?
                  ma olen lives vist tuleviku väljavaateid ka maha gamblinud lisaks rahale:(

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1044
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    ma olen lives vist tuleviku väljavaateid ka maha gamblinud lisaks rahale:(
                    Mul miskipärast kangastus silme ees koheselt Rounders ja Lock, Stock and Two smoking barrels :) Sa huvitavate kohtumiste rubriigis mõnda eredamat mängu kirjeldada ei tahaks?
                    Last edited by Nozzu; 01.03.12, 20:03.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #1045
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      lugesin kuidagi halvasti :( häbenen

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1046
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                        lugesin kuidagi halvasti :(
                        Ei ole hullu. Küsimus oli õige täitsa.
                        Ilmselt seal ma poleks tõesti vastast top rangele pannud. Ma vähemalt loodan. Just sinu mainitud põhjustel.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1047
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          ma olen lives vist tuleviku väljavaateid ka maha gamblinud lisaks rahale:(
                          Ei taha nendele degen storydele isegi mõelda mis 2008-2009 sai korraldatud :/.
                          Kuigi jah mu enda vastu ka ööläbi võlapeale 500 HU sngsid tehtud lives peale sõbraliku homegame.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #1048
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Omal ajal lõppesid ka homegamed päris suurte summadega.See olenes ärajoodud maitsvate jookide arvust.Hommikul avastad,et kõik raha on maha mängitud.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1049
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              No minu suurim võit on homegames 10 €.
                              Sisseost oli vist 2€ ja rebuisid ei pidanud võitmiseks tegema.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1050
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Jamh, alguses plaanis ainult sõbralik 25 eegune turka õlle kõrvale teha ja kui joogid sees siis lähevad kivi, paber, käärid juba sadade peale :D.

                                Comment

                                Working...