Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1021
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Selge. Kütan samamoodi edasi! Ei, mitte samamoodi - katsun gaasi rohkem peale keerata :)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1022
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Mitu lauda sa korraga mängid? Kuu volüüm on jah üpris väike, harjuta ennast ~4-6 lauaga vähemalt mängima. Ma ei tea muidugi kui suur Su arvutiekraan on ja palju sul aega päevas mängida on..?

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1023
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Mitu lauda sa korraga mängid? Kuu volüüm on jah üpris väike, harjuta ennast ~4-6 lauaga vähemalt mängima. Ma ei tea muidugi kui suur Su arvutiekraan on ja palju sul aega päevas mängida on..?
        No ma mängingi juba paar kuud kuuel laual. Ja ega sellele ekraanile rohkem mahugi. Praegu on juba väike overlay. Aega on mul mängida igapäev mingi 1 - 2 tundi. Noh tegelikult, kui jätaks õhtul niisama arvutis istumise, seriaalide vaatamise ja siia postitamise ära, siis saaks veel kuni kaks tundi juurde.

        A noh, keskmiselt kipuvad mul need sessid tulema nii umbes tunni ajased. Nii et poole ajalisest potentsiaalist jätan kasutamata. Mnjah, sellega peab tööd tegema.
        Last edited by Nozzu; 29.02.12, 22:34.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1024
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          6 lauaga peaks vähemalt 30k kätt saama normaalse volüümiga. Aga 1-2 tundi on ilmselgelt liiga vähe kui tahaks normaalset volüümi ka saavutada kuuga.. Ise lasen nii 4-6h päevas 6 lauda..

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1025
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            No ma usun, et umbes 20K oleks ma võimeline ära tegema kui ma iga päev mängiks rangelt 1.5 tundi.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1026
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              palju see kuu mängutunde kokku tuli?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #1027
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Nojah, minujaoks on seda 20k volüümi vähe, aga muidugi täiesti oleneb kuipalju aega on mängida igapäev :)

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #1028
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Nojah, minujaoks on seda 20k volüümi vähe, aga muidugi täiesti oleneb kuipalju aega on mängida igapäev :)
                  LOL, minu jaoks on alla 100K volüümi vähe aga tegelt ma hakkan tulevikus vist kuue lauaga harrastama kui limiidis üles liigun, saab rohkem note ja mängu jälgida jms. Sa mängid kuue lauaga? Palju kuue lauaga ok volüüm oleks 50K ?

                  Comment

                  • albinar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2010
                    • 346

                    #1029
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    LOL, minu jaoks on alla 100K volüümi vähe aga tegelt ma hakkan tulevikus vist kuue lauaga harrastama kui limiidis üles liigun, saab rohkem note ja mängu jälgida jms. Sa mängid kuue lauaga? Palju kuue lauaga ok volüüm oleks 50K ?
                    Päevas 4 tundi mängid 6 laual siis tuleb kuus umbes 60k käsi

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #1030
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      LOL, minu jaoks on alla 100K volüümi vähe aga tegelt ma hakkan tulevikus vist kuue lauaga harrastama kui limiidis üles liigun, saab rohkem note ja mängu jälgida jms. Sa mängid kuue lauaga? Palju kuue lauaga ok volüüm oleks 50K ?
                      No, saan paari kuu näidete järgi öelda, et 50k on OK volüüm 6 lauaga, saab ka 60k aga siis peab päevas veidi rohkem mängima jep. Mängin keskmiselt 4-5h päevas ja ndv tavaliselt ei mängi. Kui ma uute limiiti liigun siis ma üle 4 laua kindlasti ei võta alguses.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #1031
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        No kui ma tavaliselt mängin 12 siis 6 peaks väga ok olema uues limiidis arvan

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1032
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Siis küll jah, ma tavaliselt 6 ja siis tuleks 4'ga alustada :) Eesmärk on ikka uues limiidis limiidiga ja panustega harjuda ja teha a-game ja mitte keskenduda volüümile.. Obv oled ju oma mugavustsoonist väljas, kui mängid esimesi päevi kõrgemal.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1033
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Bollocks. Nii kui ma endale munad kasvatan - nii kohe ilmub kuskilt keegi, kes peab nende pihta jalaga ilge paugu panema.

                            Täna oleks võinud tulla rahalises mõtte päris noobel sess, kui ma ainult ei oleks järgnevat kätt liiga optimistlikult mänginud.

                            Vastane: 152 kätt 16/13


                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            7 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player4 ($3.28)
                            UTG+1 Player5 ($22.43)
                            MP Player6 ($10)
                            CO Nozzu ($11.27)
                            BTN Player8 ($9.17)
                            SB Player9 ($7.35)
                            BB Player1 ($11.29)

                            Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is CO K A
                            2 folds, Player6 raises to $0.30, Nozzu raises to $0.90, 3 folds, Player6 raises to $2.70, Nozzu calls $1.80

                            Preflop: Mhhh....ma ei tea, kas see call ennast siin üldse õigustas? Aga noh suited AK, sestap callisin ära.

                            Flop: 3 K 10 ($5.55, 2 players)
                            Player6 bets $3.49, Nozzu goes all-in $8.57, Player6 calls $3.81

                            Flop: Jälle krt. fold or push situatsioon. Aga ma mõtlesin, et kui ma preflopis callin ja nüüd TPTK-ga foldin, siis mis pagana mõttega ma üldse preflop calli teen. Õige?
                            Taga olin ma siin ju ainult KK ja AA. Spliti oleks saanud AK-ga ja QQ ning JJ oleks ees olnud.

                            Turn: 9 ($20.15, 2 players, 1 all-in)

                            River: 7 ($20.15, 2 players, 1 all-in)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Pärast sessi vaatasin, et olin selle käe kaotuse järel juba 10 € miinuses.

                            Õnneks võtsin samalt vennalt, kes mult stäki röövis, selle varsti alatu nipiga tagasi.

                            $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                            7 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player6 ($18.79)
                            UTG+1 Nozzu ($10.15)
                            MP Player8 ($10.36)
                            CO Player9 ($6.40)
                            BTN Player1 ($10.99)
                            SB Player3 ($11.09)
                            BB Player4 ($2.65)

                            Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is UTG+1 2 2
                            Player6 raises to $0.30, Nozzu calls $0.30, 4 folds, Player4 calls $0.20

                            Flop: 2 4 9 ($0.95, 3 players)
                            Player4 bets $0.50, Player6 raises to $1.50, Nozzu calls $1.50, Player4 calls $1

                            Turn: 10 ($5.45, 3 players)
                            Player4 checks, Player6 bets $2.60, Nozzu raises to $5.50, Player4 calls $0.85, Player6 calls $2.90

                            River: 3 ($17.30, 3 players)
                            Player6 bets $3.30, Nozzu calls $2.85

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Pärast seda õnnestus veel paar väiksema stäkiga venda tühjaks teha ning lõpuks jäi kuu esimese sessi tulemuseks +8.48€

                            Comment

                            • Murdock
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 690

                              #1034
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Kas sa turniire ka mängid?
                              võiksid ju proovida :)

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1035
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Turkasid olen mänginud põhiliselt ainult lives, selliseid odava sisseostuga kodu- või bubi- mänge. Ja mitte eriti palju. Aga suht edukalt. Ilmselt seetõttu, et ülejäänud laud on olnud koomas.
                                Netis olen paar korda freerollinud ja kunagi Triobetis tegin monday monstereid vms. Seal kah cashisin paar korda. Aga üldiselt, mul pole õrna aimugi kuidas turniire mängitakse. Ja ei ole nagu aega kah, et cashi õppimise kõrvalt veel turka teooriaid tuupima hakata.
                                Last edited by Nozzu; 01.03.12, 19:40.

                                Comment

                                Working...