Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #886
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    AJ pole eriti tõenäoline ju, arvestades, et kaks J on juba laual. AQ jah, võimalik nag ma ka kirjutasin. ent välistada ei saa ka QTs. Kuigi ma ise ei calliks SB-lt sellega.
    Ja turnil on ka minul juba auku reatõmme + top pair.
    Enough said.. Miks arvad siis, et selline korralik nit seda teeks? :D Ma snäpfoldin sellises olukorras..

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #887
      MISSION COMPLETED

      TEHTUD!
      Täna kontole veel +2.64 € juurde ja sellega on nüüd kontol 25 BI NL10 jaoks olemas. Täpsemalt küll 249.81 € aga ei ole mõtet juuksekarva lõhki ajada.

      Pealegi, kuna ma nagunii eurolaudu väldin ja mängin valdavalt daala laudades, siis on isegi üle 25 BI olemas.

      Minu teekond läbi NL5-e (õige pisut on siin ka NL2 ja NL10 käsi sees).




      Suur tänu teile! Ilma teie innustuse, asjalike nõuannete, mõõduka nöögi ning teinekord ka hurjutamiseta, poleks ma siiani jõudnud.

      Erilised tänud aga Taipupolele kellega ma loodan nüüd, uuel limidiil, koostööd (ausam oleks vist siiski öelda õpinguid - sest mul pole talle midagi pakkuda) jätkata.


      Muidugi annan endale aru, et see tänane sess ei pruugi olla viimane, mis mul NL5-s mängida tuli. Tagasi NL5-te kolin juhul kui kaotan 5 BI ehk kontole jääb 200 €.
      Aga noh, esialgu ikka edasi - tähtede ja suurte rahade poole

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #888
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        õnnitlused! hoian pöialt, et juba vähem kui poole aasta järel teeksid samasuguse posti NL10 kohta ja saaksid asuda NL25 vallutama.

        EDIT: tahtsin veel öelda, et sa ei pea ju kohe hakkama 100% NL10 mängima. võta esialgu nt 1-2 lauda NL10 ja ülejäänud lauad NL5 ja lisa NL10 laudu vaikselt kui bankroll ikka kindlalt kasvab ja ennast hästi tunned.
        Last edited by pokkerisheriff; 21.02.12, 20:33.

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #889
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Kõikide joontega graphi ei viitsiks panna? Edu uues limiidis.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #890
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Aga palun, kõikide joontega graph:





            NL25 tahaks jõuda millalgi sügis-talvel.
            Suvel näpistaks NL10-st bensuraha veits.
            Nii 30 % igakuisest kasumist.
            Juhul kui seda kasumit muidugi olema saab :)


            Aga ma arvan, et ma ei taha läbisegi kahte limiiti mängida. Siis ei mängi nagu ei ühte ega teist ja minuarst anti mindsetis kah mõista, et mitmeid erinevaid limiite korraga miksida ei ole kõige mõistlikum. On ju neil ikkagi mõneti erinev rütm jne.

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #891
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              tubli, gl edasiseks.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #892
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Hea töö, edu NL10s!

                Ja bensuraha soovitan näpistama hakata mitte varem kui NL25

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #893
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust

                  Ja bensuraha soovitan näpistama hakata mitte varem kui NL25
                  +1

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #894
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Nojah, ega see NL10-s bankrolli näppimine võib-olla õige ei ole. Aga ma olen alates 2008 aastast pokkeriga pusinud ning pole sellest mingit materjaalset, käega katsutavat, kasu saanud. Sama hästi oleskin võinud mängida kõik see aeg play money peale.
                    Sestap nüüd, kui peaks minema nii, et bankroll lubab, siis tahaks end kuidagi premeerida. Näidata endale, et see on ikkagi päris raha, mida ma pokkerikeskkonnas liigutan ning kui ma suudan vähem vigu teha kui teised, siis on mul sellest ka kasu.
                    Siuksed mõtted ja motiivid :)

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #895
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      selle 2008 aastast mängimise kohta - lugesin su miskit vana blogi ja siis seda mis sa siin pidasid enne ja nüüd loen seda teemat siin ja hea meel on näha, et viimaste kuude jooksul on toimunud nagu mingi "click" (tänu taipupolele paljuski kindlasti) ja kadumas on argus teatud mängusituatsioonides ja see arguse koht on asendunud mänguplaani kohaga kuskil ajus. pane samamoodi edasi ja kui sa aasta pärast NL100 mängid (ma usun, et mängid), siis sa oled siin foorumis ideaalne näide ja eeskuju sellest, et järjepidevus viib sihile.

                      P.S. arvesta, et kui NL100 mängid ja ma jätkuvalt NL25 nühin (kui mul mänguisu jälle tagasi tuleb arvestades et praegu olen selles vastikus aasta alguse downswingis), siis hakkan olema kade su edu peale.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #896
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Sheriff palju sa see aasta mänginud oled?

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #897
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          kuni neljanda jaanuarini lasin järjest, aga siis tõmbasin $67 miinusesse ja see võttis täiesti isu ära ja sellest ajast olen mänginud umbes nii, et teen paar lauda vastumeelselt lahti ja esimese beati peale panen jälle kõik kinni (vihaga) ja mitu päeva ei taha pokkerit näha :(

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #898
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ausalt mõtle nüüd selle üle järele mis sa just ütlesid. Kas leiad mingi flaw enda loogikas?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #899
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              ROFL.. Niimodi mängides jäädki eluks ajaks "downswingi" :D:D

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #900
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                                Ausalt mõtle nüüd selle üle järele mis sa just ütlesid. Kas leiad mingi flaw enda loogikas?
                                et ei peaks kade olema teiste pokkeriedu peale, kui endal pole mänguisu parajasti (pikemas perspektiivis mänguisu kadunud ja seega ei saagi ma praegu mängijana areneda samal ajal kui teised (Nozzu, hott, Codecci) edasi liiguvad oma pokkeriteel)?

                                Comment

                                Working...