Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #766
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    €5.21 karmat välja kasseeritud, €894.79 karmakrediiti veel ootamas.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #767
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      €5.21 karmat välja kasseeritud, €894.79 karmakrediiti veel ootamas.
      Hehehe, ise mõtlesin täpselt samamoodi :)

      Aga ma homme helistan kontrolli mõttes vanale. Ja dai pohh, kui ta selle puhastusseadme ikkagi välja ostis. Siis ta on mulle kah põhimõtteliselt 894.79 € võlgu. :)
      Last edited by Nozzu; 08.02.12, 20:22.

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #768
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Samal põhjusel jagan ma ka tänaval, kõigile kes küsivad, raha ja sigarette.
        superexploitable :D
        aga muidu päris stiilne lüke pätipoistel, take em down

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #769
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          No just :). Samal põhjusel jagan ma ka tänaval, kõigile kes küsivad, raha ja sigarette.
          Siit võib saada.Oot mis marsuudil liigud

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #770
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Hehehe, ise mõtlesin täpselt samamoodi :)

            Aga ma homme helistan kontrolli mõttes vanale. Ja dai pohh, kui ta selle puhastusseadme ikkagi välja ostis. Siis ta on mulle kah põhimõtteliselt 894.79 € võlgu. :)
            Aga sa oled selle 10 eurise veepuhastuskannu müügimees siis pigem ju. Täna tuleb talle naabrimutt külla ja teeb veemustajad poisid maha ja sinu ka ning avaldab vanakesele saladuse, et kraanivesi on niisama ka joodav:D

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #771
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Vana ikka ei pidanud vastu ja lasi endale selgeks teha, et tal on seda veepuhastusjaama hädasti vaja. Isegi see ei pannud teda ümber mõtlema, et ta kaasale üldse ei mekkinud see puhastatud vesi, mida müügimehed proovida andsid.
              Taat maksis 300 euri tüüpidele peopeale ja kirjutas alla, et ülejäänu tasub 24 tunni jooksul arvele pärast seda kui agregaat kraani külge ühendatud.
              Vana õnneks ei saanud paigaldaja oma tööga hakkama ja midagi läks nii nihu, et terve köök oli vett täis. Torumees tõmbas kaabet ja jäi kokkuleppe, et tuleb homme, ehk siis täna tagasi.
              Kui ma siis täna hommikul vanale helistasin, tunnistas ta üles, et lasi jah ennast pehmeks rääkida aga pärast mõtles ümber ja enam ei taha seda massinat. Et härrad tulevad kell 13 masinat parandama, et tulgu me kah siis kohale. Läksimegi.
              Tüüpide ilmed olid ikka muhedad kui neid lisaks vanapaarile võttis korteris vastu ajakirjanik ja fotograaf. Aga ma pean neile au andma, nad kogusid end sekundite jooksul. Igatahes vanale lubati, et kui ta tõepoolest imemassinat ei taha, siis antakse talle raha tagasi. Lähima kuu jooksul. Kummaline eks, vanalt endalt nõuti 24 tunni jooksul arve tasumist.

              Ahjaa, täna lisandus pokkerikontole +8.41 €

              Vähemalt samapalju kui see 8 eurtsi, teeb mulle rõõmu aga see, et mu tagasihoidlik päevaraamat jõudis täna foorumi kõigi aegade teemade loetavuse pingereas TOP100-se.
              "Palju õnne mulle teie kõigi poolt," nagu kunagi ütles üks praeguseks orbiidilt kadunud Eesti pop-staar.
              Last edited by Nozzu; 09.02.12, 20:46.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #772
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Raju seiklused, pead "Notsu aitab" liini avama ja ehk varsti ka saate "Võsareporterile" konkurendiks. Ootan huviga uusi ja huvitavaid seiku.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #773
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  hetkel väike paraleeli tunne tuleb hirmkallite tolmuimejatega, kuid nende juures ei käi keegi pilte ega artikleid tegemas

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #774
                    Sekeldused ässadega

                    Täna oli suht swingine sess, mis on reedeõhtustele mängudele vist iseloomulik. Lõpuks jäin omadega nulli. Või noh, -0.10 € miinust.

                    Aga kolm enim kaotanud kätt olid kõik sellised veits nihkes käed. Kas teie oleks neid teisiti mänginud:

                    1) vastane 49 kätt 23/6

                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player6 ($4.56)
                    UTG+1 Player7 ($2)
                    MP1 Nozzu ($5.14)
                    MP2 Player9 ($6.11)
                    MP3 Player1 ($2.06)
                    CO Player2 ($3.87)
                    BTN Player3 ($1.87)
                    SB Player4 ($6.39)
                    BB Player5 ($2.07)

                    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP1 Q Q
                    2 folds, Nozzu raises to $0.35, Player9 calls $0.35, 5 folds

                    Preflop: Et surnud raha oli potis, siis panustasin tsipa kõrgemalt.

                    Flop: J J 6 ($0.77, 2 players)
                    Nozzu bets $0.65, Player9 calls $0.65

                    Flop: Paardunud laud, tõenäoliselt olen oma ülepaariga ees. Aga slowplayks nagu kohta siin ei näe. Võtame väiksematelt taskupaaridelt valuet ja kaitseme end ühest mastist broadway kaartide eest.

                    Turn: 9 ($2.07, 2 players)
                    Nozzu bets $1.45, Player9 calls $1.45

                    Turn: Ei muuda midagi. Võib-olla oleks siin see koht, kus underreppida oma kätt ja lasta vastasel panustada. Samas mastitõmme on endiselt maas. Panustan ja oleks rahul kui poti nüüd kätte saan.

                    River: A ($4.97, 2 players)
                    Nozzu checks, Player9 bets $1.60, Nozzu calls $1.60

                    River: Äss ei meeldi mulle. Ei ole ju võimatu, et ta callis mind maha AT+ Checkin ja olen valmis väikse panuse kinni maksma. Vastane teebki alla poole poti suuruse panuse. Callin ära.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    2) Vastane 9 kätt 44/11


                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player6 ($6.36)
                    UTG+1 Player7 ($1.93)
                    MP1 Player8 ($3.82)
                    MP2 Player9 ($7.15)
                    CO Player1 ($5)
                    BTN Player2 ($2.61)
                    SB Nozzu ($5)
                    BB Player5 ($2.04)

                    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB 10 Q
                    6 folds, Nozzu raises to $0.20, Player5 raises to $0.35, Nozzu calls $0.15

                    Preflop: No ma ei tea, vastane tõstab nii vähe, et otsustan vaatamata sellele, et tal nii väike stäkk, ikkagi ära callida.

                    Flop: J 10 2 ($0.70, 2 players)
                    Nozzu bets $0.55, Player5 goes all-in $1.69, Nozzu calls $1.14

                    Flop: Vot, ma ei teagi. Keskmine paar, korraliku kikkeriga. Kahtlustasin, et vastasel on mingi AX käes ja üritasin potti enne maha saada, kui A lauda tuleb. Samas ilmselt oleks pidanud siin tegema kas check/calli ja vaatama mis järgmisel tänaval toimub. Või isegi check-raise....Aga ma callisin ta ära kuna tema shove tundus kuidagi meeleheitlik. Et kõige hullemal juhul on sai ta J pihta ja mul polnud ju nii väga palju kah vaja callida. Aga ilmselt tegin siin ikkagi vea. Või mis? Ma ei oska nii väikeste stäkkide vastu hästi mängida. Põhiliselt kipngi mõtlema, et ahh suva, palju ju kaotada pole. Callime ära.

                    Turn: J ($4.08, 2 players, 1 all-in)

                    River: 6 ($4.08, 2 players, 1 all-in)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Oli jube flopi call? Equity lab annab mulle, arvestades, et vastase PFR range on 11 prossa, siin equityks 49.2 %. Et siuke coinflip. Samas lab ei võta arvesse seda, et vastane raises pre-flopis ja shoves flopis.

                    3) Vastane 14 kätt ja 92/8

                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    6 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player2 ($5.66)
                    UTG+1 Player3 ($5.44)
                    CO Nozzu ($5)
                    BTN Player6 ($2.96)
                    SB Player9 ($1.47)
                    BB Player1 ($7.44)

                    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Nozzu is CO J J
                    2 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player9 calls $0.18, 1 fold

                    Preflop: ...

                    Flop: 2 8 6 ($0.45, 2 players)
                    Player9 checks, Nozzu bets $0.35, Player9 raises to $0.70, Nozzu raises to $2.15, Player9 calls $0.57

                    Flop: Tõsine rämps maas ja mul on ülepaar. Aga vastane check raiseb. Ja fishi poolt tehtud check-raise tähendab monsterit. Vaevalt, et ta hakkaks seda siin tegema A8-ga. Võib olla siis, kui ta oleks siin nupud sisse lükanud...aga ta tegi sellise...nojah täpselt sellise automaatse, kahekordse raise, millega kalad näitavad, et neil on jube hea käsi. Ja ometigi ei suutnud ma maha panna. Vastane oli nii short. Mul ülepaar...ja kuna ma maha panna ei suutnud ja nupud oleks nagunii sisse läinud, siis otsustasin ise veelkord tõsta.

                    Turn: 3 ($3.87, 2 players)

                    River: A ($3.87, 2 players)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Nuh, mis ütlete? Keerasin sessi ise nässu?

                    RUI

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #775
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Kahtlustasin, et vastasel on mingi AX käes ja üritasin potti enne maha saada, kui A lauda tuleb
                      Kuidas sa põhjendad sellist lauset? Ehk siis mis põhjusega lähed enda readi järgi kolme outi välja panustama potist.
                      Last edited by KristjanLaas; 11.02.12, 00:21.

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #776
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Panusta, et sinust halvem käsi calliks ja parem käsi foldiks.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #777
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Kuidas sa põhjendad sellist lauset? Ehk siis mis põhjusega lähed enda readi järgi kolme outi välja panustama potist.
                          OK, mul ei ole õigustust :)
                          Aga tänan, et lugeda viitsisid ja mõtlemisveale tähelepanu juhtisid.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #778
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Taipupole tegi väga head tööd sul nende vanade mõttemustrite murdmisel, ära lase neid jälle tagasi tulla. Viimase aja kätes paistab välja jälle see vana "poti mahavõtmise" ja käe kaitsmise teema.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #779
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              No kurja, ma kordan järjest ühte ja seda sama viga. Ignoreerin tõsiasja et preflop limp raise(isegi kui see raise on minimaalne) tähendab monsterit. Samuti mängin järjekindlalt liialt optimistlikult shortstäkkide vastu.

                              Tegin täna päeval ühe tunniajase sessi. Tulemus - 2.59 €. Ja just eelmainitud vigade tõttu mis ma selles, enim kaotanud käes tegin.

                              Panen siia kirja, ehk jääb meelde.

                              Vastane: 32 kätt 32/6





                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              7 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player6 ($2.68)
                              UTG+1 Player7 ($2.69)
                              MP Nozzu ($5)
                              CO Player1 ($5.21)
                              BTN Player3 ($10.99)
                              SB Player4 ($5.95)
                              BB Player5 ($10.47)

                              Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is MP Q 10
                              Player6 calls $0.05, 1 fold, Nozzu raises to $0.25, 4 folds, Player6 raises to $0.50, Nozzu calls $0.25

                              Preflop: Mõtisklesin küll mõnda aega, kas tasub vastase limp-raise ära callida. Oleks ta teinud korraliku, kolmekordse tõste, oleks käe maha pannud aga nüüd...ok, callisin

                              Flop: 5 9 Q ($1.07, 2 players)
                              Player6 bets $1, Nozzu raises to $3.40, Player6 calls $1.18

                              Flop: Rõõmustasin juba, et sain kenasti pihta. Ja siis tuli potisuurune bet täiesti ootamatult. Callimine oleks siin juba mõtetu olnud - järgnevatel tänavatel oleks nagunii see euro, mis vastasel kätte jäi, sisse läinud. Seega kas fold või raise?
                              Biitinud oleks mind siin QJ+ kaardid ja QQ+ kaardid. Aga QJ ja QK võib välja võtta, sest nendega ta vaevalt preflop raisema oleks hakanud. Seega QQ (vähemtõenäoline) KK, AA ja AQ(kõige tõenäolisem sellest valikust). Samas mina olen siin ees mõnest keskmiseks taskupaarist nagu JJ ja TT, väiksemad taskupaarid ei tule vist arvesse jällegi. Samas kas ta oleks ikka hakanud flopil ülekaarti nähes madalamate poketitega suruma?
                              Ehk siis, arvestades vastase preflop käitumist oleks siin vist fold õigem olnud. Või mis?

                              Teisalt jälle, miks ma siis üldse preflop callisin, kui ma nüüd, top pairi hittides kaardid maha viskan...Mida ma siis ootan flopilt, kolmikut, maja, nelikut?

                              Ahh, ma ei tea...öelge teie.

                              Turn: 8 ($6.65, 2 players)

                              River: 4 ($6.65, 2 players)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #780
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ma olen küll nit,aga fullringis ma foldin selle käe sellest positsioonist preflop.

                                Comment

                                Working...