Re: Microob Nozzu päevaraamat
Raise on mul tavaliselt 4XBB + limper, nii et 0.25 oleks siin standard olnud, aga et ma olin OOP, siis panin tsipa juurde.
Algselt postitas backdoorsex
Vaata postitust
Q
4
J
Comment