Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #721
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tee niimoodi, et arvuta välja palju sa iga käega võidad vastavalt oma bb/100 numbrile ja kirjuta siia ka see number peale igat sessi. Ehk aitab mindsetile.
    Ouch, see tekitas mul nüüd väikese peavalu. Kas sa mõtled nii:
    Tänane kaks sessi kokku: 502 kätt
    bb/100 on 22400 käe kohta 13.41
    Tasemel NL5 on bb 0.02 eurot
    0.02 x 13.41 teeb siis 0.26 eurot 100 käe kohta
    Mis teeb siis ühe käe teenistuseks 0.0026 eurot

    Eeee....mul on tunne, et ma panin nüüd kusagil rappa...

    A teeme selle viimase tehte kah siis ära 502 X 0.0026 võrdub 1.30 eurot. Mõhh see on see summa mis ma oleks pidanud täna võitma? A võitsin ju rohkem...prr


    Või siis, täna mängisin 502 kätt ja teenisin 362 senti ehk siis 0.72 senti käe kohta. Uhh, mitte ühte senti kah käega ei teeni :S.

    Samas keskmine tunniteenistus on 1.06 eurot. Ja siin on arvestatud ka esimest kuud PSis mil ma kolinal miinusesse kukkusin ning siis NL2te mängides sealt välja ronisin.
    Last edited by Nozzu; 03.02.12, 22:14.

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #722
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      ma arvan, et oled teenitult rahul, et need käed ära mängisid. ja see, et tipust natuke tagasi langesid ajab sind järgmine nädal samal ajal naerma kui oma kuu graafikut vaatad.

      P.S. see tuletas meelde, et ranka ennustas Codeccile 15. veebruariks uut career peaki ja et Cod vaatab siis tagasi oma downswingile ja naerab selle üle. varsti ongi see tähtis verstapost käes.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #723
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        bb on vist ikka 0,05 senti? Aga nii jah, et kui mängid 1000 kätt, siis paned siia oma 10x bb/100 olenemata palju kaotasid võitsid tegelikult. Nii näed ära, et tegelikult võidad rohkem, kui rohkem mängid.

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #724
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          A teeme selle viimase tehte kah siis ära 502 X 0.0026 võrdub 1.30 eurot. Mõhh see on see summa mis ma oleks pidanud täna võitma? A võitsin ju rohkem...prr
          alaska tahab ümbernurga vihjata, et liiga hästi läks täna ja homme rämedalt kaotad et asi pikas perspektiivis tasakaalustuks. sorry, et nii otse välja ütlesin, aga nüüd tead valmistuda vähemalt.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #725
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            bb on vist ikka 0,05 senti? Aga nii jah, et kui mängid 1000 kätt, siis paned siia oma 10x bb/100 olenemata palju kaotasid võitsid tegelikult. Nii näed ära, et tegelikult võidad rohkem, kui rohkem mängid.
            Aa, bb (big blind) on jah 0,05 eurot. Ehk siis mina võidan praegu 13.41 big blindi 100 käe kohta ehk siis 13.41 X 0.05 = 0.67 eurot saja käe kohta.
            Ehk siis täna 5.02 X 0.67 = 3.36 eurot võitsin täna.
            Ok, testime. Oleks ma täna teinud 1000 kätt, oleks võitnud 10x0.67 = 6.7 Eurot.
            M.O.T.T Mida rohkem käsi mängin, seda rohkem võidan.

            Matemaatika on keeruline, aga veenev.

            Oot, aga kui nüüd edasi minna, siis esimene sess oli mul 79 kätt.
            Ehk siis 0.79 X 0.67 = 0.52 eurot. Ja ehkki ma võitsin selle 79 käega 5.00 eurot võitsin ma keskmiselt tegelikult ainult 0.52 eurot? Ehk siis nagu TP, ütles, ma raiskan raha.
            Mida vähem käsi ma mängin, seda rohkem raha ma raiskan, olenemata sellest kas ma tegelikult võidan raha või ei.
            Pfff....see on natuke keeruline.
            Last edited by Nozzu; 03.02.12, 22:32.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #726
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Täpselt nii. Oleks 1500 teinud, oleksid 10€ võitnud.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #727
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Täna läks hästi. Suutsin oma poolteist tundi ja 600 kätt täis mängida. Tulemuseks - 2.64 € (jee, ma leidsin euro märgi klaverilt üles) a see on suva, eks.

                Üks kahtlane käsi kah. Kas teie oleks turnil foldi üles leidnud?

                Vastane: 34 kätt 26/6

                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                8 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player4 ($7.37)
                UTG+1 Player5 ($2.14)
                MP1 Player6 ($4.43)
                MP2 Nozzu ($5)
                CO Player8 ($5)
                BTN Player9 ($2)
                SB Player1 ($1.17)
                BB Player3 ($12.70)

                Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP2 10 A
                2 folds, Player6 calls $0.05, Nozzu raises to $0.25, 4 folds, Player6 calls $0.20

                Flop: K Q K ($0.57, 2 players)
                Player6 checks, Nozzu bets $0.33, Player6 calls $0.33

                Turn: J ($1.23, 2 players)
                Player6 checks, Nozzu bets $0.85, Player6 goes all-in $3.85, Nozzu calls $3

                River: J ($8.93, 2 players, 1 all-in)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #728
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  ei

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #729
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Ega ikka ei oleks küll tundmatu fishi vastu.

                    Comment

                    • N1x0n
                      Jube Noob
                      • Jun 2011
                      • 155

                      #730
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      gameplay on kõik arusaadav aga miks sa selliselt positsioonilt selliste kaartidega tõstma lähed ?

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #731
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        8handed play ja MP1 limbib, siis võtad oma range 1pos. lightimaks, ehk siis CO avad ju ATo vabalt. IMO on well played.

                        Comment

                        • N1x0n
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 155

                          #732
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          õigus ja ... my bad

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #733
                            River shove

                            Täna tagasihoidlikud 0.80 € plussis. Suht kahtlast mängu tegin. Tahakski näidata kahte kätt. Tõenäoliselt teenin nendega paar krõbedamat sõna ära. Õigustatult, iseäranis teise käe eest.

                            Aga ok, siin nad on. Mõlemi puhul sama küsimus: Kuidas oleks teie riveril käitunud?

                            Vastane: 26 kätt 29/25

                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            8 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player2 ($5.20)
                            UTG+1 Nozzu ($7.76)
                            MP1 Player4 ($4.78)
                            MP2 Player5 ($2.13)
                            CO Player6 ($0.75)
                            BTN Player8 ($2)
                            SB Player9 ($5)
                            BB Player1 ($5.50)

                            Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is UTG+1 A A
                            Player2 calls $0.05, Nozzu raises to $0.28, 6 folds, Player2 calls $0.23

                            Preflop:...

                            Flop: 10 Q Q ($0.63, 2 players)
                            Player2 checks, Nozzu bets $0.50, Player2 calls $0.50

                            Flop: Riveril pole nagu põhjust arvata, et olen taga. Katsun valuet saada väikestelt taskupaaridelt, ja broadway tõmmetelt.

                            Turn: 2 ($1.63, 2 players)
                            Player2 checks, Nozzu bets $1.10, Player2 calls $1.10

                            Turn: Ei muuda midagi. Mastitõmme ei kujuta siin ohtu. Aga vastase check-call nagu näitaks, et midagi tal on ja ta üritab sellega võimalikult odevalt showdowni saada.

                            River: 10 ($3.83, 2 players)
                            Player2 bets $2.75, [color="#777777"][i]

                            NOZZU?!?

                            Minu lahendus:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Ja see teine soperdis siis:

                            Vastane: 73 kätt 26/3





                            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                            7 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG Player5 ($5)
                            UTG+1 Player6 ($5.35)
                            MP Player7 ($4.17)
                            CO Player9 ($5.47)
                            BTN Player1 ($3.54)
                            SB Nozzu ($5)
                            BB Player4 ($7.32)

                            Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is SB A K
                            4 folds, Player1 calls $0.05, Nozzu raises to $0.31, 1 fold, Player1 calls $0.26

                            Preflop:...

                            Flop: 4 4 10 ($0.67, 2 players)
                            Nozzu checks, Player1 bets $0.15, Nozzu calls $0.15

                            Flop: Räme. Vastaselt mingi humoorikas panus. Ajas mu segadusse. Tegelikult oleks pidanud siin vist raisema. Või ka mitte. A mõte oli umbes see, et ok, ma ei usu ta panust aga kui ta nii vähe panustab, võin ma oma ülekaartidega õnne proovida.

                            Turn: A ($0.97, 2 players)
                            Nozzu bets $0.65, Player1 raises to $1.30, Nozzu calls $0.65

                            Turn: Haa, ja ma saingi pihta. Super. Teen panuse ja saan oma hämmelduseks raise otsa. Ok...see on kummaline. Showdown valuet on mul küllaga samas kas vastane ainult ässa hoides siin raisema hakkaks. Ei hammusta lahti. Callin siis ära ja loodan, et saan odavalt kaardid avada.

                            River: 2 ($3.57, 2 players)
                            Nozzu checks, Player1 bets $1.78, [color="#777777"]

                            River: Ja vastane uhab nupud sisse.

                            Nozzu (hämmingus) ?

                            Minu lahendus:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #734
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              miks pf 0.31 ? tsipa palju ei pannud?
                              0.21 oleks fine mu arust.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #735
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                esimene käsi oleks ma riveri foldinud seega wp. Teises käes ma panen 100% kordadest flopil korraliku cbeti. Callides lähed enda 6 outi tõmbama ning see ei saa kuidagi kasumlik olla kui edasi plaanid foldida pihta saades. Riveril mina callin kuna mul TP ning vastane on alla 100bb stackiga.

                                Comment

                                Working...