Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #661
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vahepeal jälle pokkerist rääkides,soovitaks sul mikros laudu juurde võtta.Tuleb käsi ja € tunnis rohkem!

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #662
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas viki Vaata postitust
      Vahepeal jälle pokkerist rääkides,soovitaks sul mikros laudu juurde võtta.Tuleb käsi ja € tunnis rohkem!
      Aga ma ju mängingi juba kuues lauas. Sel kuul alustasin. 6 peaks ju päris ok olema juba?

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #663
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        ma ntx hakkasin mingi nädal tagasi uuesti fr mängu proovima. Alla 15 laua on igatahes jõhkralt igav.niiet kui vähegi suudad kipsist mööda pääseda siis pumpa vähemalt 8 laua peale. Paar päeva peaks minema ainult et rohkemate laudadega harjuda kui abc on juba omandatud. Ja kasuta kindlasti tableninjat kui varem seda teinud ei ole. 30 päeva tasuta ning kui osta ei taha siis sõber google aitab ka sellest mööda ma usun.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #664
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          LOL, ma proovisin korra FR'i, ma TÄIESTI SURIN IGAVUSSE 15 LAUAGA:)
          Proovisin 24, too oli kohati liiga kiire, kuna osad lauad olid 3-4 way action, ja kohati mõni HU, aga 20 oli sihuke norm:)

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #665
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Ninjat olen juba paar nädalat kasutanud, seda guugeldatud versiooni ja isegi kuue lauaga muudab see elu mugavamaks. Aga praegu, "tänu" kipsile käiks kaheksa lauda üle jõu. Täna mängisin kuuega ja jäängi mängima aga neli oleks paras tegelikult. Niimoodi, kahe käega (üks liigutab, teine piirab liikumist ja vajutab nuppe) hiire otsas elada, on jube ebamugav ja lihased kisuvad krampi, või noh kangeks.

            A mängida kannatab. Eriti kui leht hästi jookseb. Täna õnnistati mind jälle 7 X AA-ga. Ja lisaks veel peoga KK-si. Nendega suutsin küll ühe korra vastase AA otsa sodiks joosta ennast.

            Päeva tulem kah kesine + 0.89 E.

            Enim kaotanud käsi:

            Vastane 51 kätt 10/10

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player3 ($3.93)
            UTG+1 Player4 ($3.54)
            MP1 Player5 ($12.50)
            MP2 Player6 ($6.16)
            MP3 Nozzu ($5.20)
            CO Player8 ($5.44)
            BTN Player9 ($4.23)
            SB Player1 ($2.30)
            BB Player2 ($6.39)

            Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP3 K K
            1 fold, Player4 calls $0.05, 1 fold, Player6 calls $0.05, Nozzu raises to $0.44, 2 folds, Player1 raises to $1, 1 fold, Player4 folds, Player6 folds, Nozzu raises to $3.52, Player1 calls $1.30

            Flop: 8 Q 6 ($5.97, 2 players)

            Turn: Q ($5.97, 2 players)

            River: 7 ($5.97, 2 players)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Enim võitnud

            Vastased:
            monstr: 16 kätt ja 44/19
            Qua: 29 kätt ja 90/41

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Player2 ($5.97)
            UTG+1 Player3 ($5.07)
            MP1 Player4 ($5)
            MP2 Player5 ($5.28)
            MP3 Player6 ($3.84)
            CO Player7 ($6.20)
            BTN Player8 ($1.93)
            SB Nozzu ($5)
            BB Player1 ($12.42)

            Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is SB A A
            Player2 calls $0.05, 5 folds, Player8 raises to $0.20, Nozzu raises to $0.76, 1 fold, Player2 calls $0.71, Player8 calls $0.56

            Preflop: nats kõrgem tõste, kui hädapärast vaja ja sain ikka callid.

            Flop: 3 A A ($2.33, 3 players)
            Nozzu checks, Player2 bets $0.10, Player8 goes all-in $1.17, Nozzu calls $1.17, Player2 folds

            Flop: Quadmineing again. Paraku läks väikese stäkiga sell agroks ära ja hirmutas big-stacki välja :(

            Turn: Q ($4.77, 2 players, 1 all-in)

            River: 10 ($4.77, 2 players, 1 all-in)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            RÖH

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #666
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              EDIT: Topeltpost.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #667
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Soovitaks, et sul ei ole vaja lisada käsi, mis on coolerid, näiteks KK vs AA vms, kus otsus on easy, nagu mõlemas viimases käes. Lisa käsi, milles otsus ei ole selge või vähemasti tekitab küsimusi, siis saad rohkem tagasisidet ja paraneb ka mäng, samamoodi lisa oma mõttekäik käes:)

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #668
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Muidu on viimase peal blogi:)

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #669
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Flop: 10 5 9 ($0.92, 2 players)
                    Nozzu bets $0.44, Player1 calls $0.44

                    Flop: Vot siin sai mõistus otsa tegelikult. Pole just väga hea laud c-betiks aga etendasin oma kõrget ülepaari edasi. C-beti suurus muidugi mannetu - sellega ma vastast ära ei veena ning põletan lihtsalt raha. Ehk siis jälle see, et kui üritad pokkerilauas raha säästa, siis tegelikult hävid.
                    Kui oled otsustanud 3bettida ja board on suht safe siis pead kindlasti suurema summaga c-bettima ala 60-vms. Samas ei tea ma sinu reade vastase kohta aga siin pole mingit pattu ka checkida.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #670
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      mingi 60%se cbeti võiks 3betitud potis ikka lasta, kui board just A 7 2, K 7 2, 4 4 8 rainbow pole.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #671
                        Neljas miinuspäev

                        Alati ei saa võita. Täna näiteks ei saanud. Kogu sessioon kulges allpool nulljoont. Ja just siis, kui olin enam vähem nulli lähedale saanud, ja mõtsin, et suva, lõpetan ära, sain sellise kolaka. Tea kas oligi bad beat või cooler, ise kaldun arvama, et mängisin selle käe üle.

                        Vastane: 30 kätt ja 31/7


                        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player3 ($5)
                        UTG+1 Player4 ($2.46)
                        MP1 Player5 ($5)
                        MP2 Nozzu ($8.80)
                        CO Player8 ($4.65)
                        BTN Player9 ($5)
                        SB Player1 ($9.49)
                        BB Player2 ($11.79)

                        Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP2 J A
                        3 folds, Nozzu raises to $0.20, Player8 calls $0.20, 2 folds, Player2 calls $0.15

                        Preflop: Nagu ikka.

                        Flop: 7 2 A ($0.62, 3 players)
                        Player2 checks, Nozzu bets $0.45, Player8 calls $0.45, Player2 folds

                        Flop: Hästi hititud. Katsume nõrgematelt ässadelt valuet saada. Kena, saingi calli.

                        Turn: 5 ($1.52, 2 players)
                        Nozzu bets $1, Player8 calls $1

                        Turn: Alla anda siin pole ju põhjust. Betin välja ja saan jälle calli. No mis tal on? AA ja AK ma ei usu, need oleks preflop ära tõusnud. Et ta kikkerile pihta oleks saanud, tundub kah kahtlane, sest siin oleks võinud juba raiseda. Võib ju olla, et AQ aga tõenäoliselt ikkagi ming väiksema kikkeriga äss.

                        River: 9 ($3.52, 2 players)
                        Nozzu bets $2, Player8 goes all-in $3, Nozzu calls $1

                        River: Kehv kaart aga commitin end vastase stäki suhtes ära, et oleks lihtsam. Ja juhtubki see, mida kartsin - sain raise. Aga ma ei saa siin enam maha visata. Ja pealegi võis ju vastane siin minna kehvema ässaga bluffi peale ja masti reppida.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Või mängisin ikkagi üle selle käe? Njah, riveril oleks pidanud ilmselt checkima. Aga kas check/call või check/fold? Olenevalt vist vastase panusest.

                        Igaljuhul kukkusin selle käega enam kui 1 BI jagu miinusesse. Misjärel tegin mõnes mõttes lolli otsuse, et ok, mängin natuke kauem, ma biidin mängu ja küll ma selle kaotuse tagasi teen.
                        Noh, jah. Langesin pea aegu 2BI miinusesse. Mitte et ma tiltis oleks olnud aga...

                        Lõpptulemus jäi siiski - 3.97 E. No big deal.

                        RUI
                        Last edited by Nozzu; 26.01.12, 20:46.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #672
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          ebaõnn. tal oleks võinud ka AT vabalt olla ja siis oleks ta riveri raise olnud endale augu kaevamine ja sina oleksid sessiooni plussis lõpetanud.

                          Comment

                          • MTTSNG
                            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                            • Sep 2011
                            • 621

                            #673
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Riveril checiks järgi ja calliks mitte eriti suure beti, AI peale annaks kindlalt alla.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #674
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Kui checkid riveri ja vastane vähekegi mõtlev tegelane on shoveb any two mis tal seal on IMO.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #675
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                NL5-s tehakse riveri shove peale hirmsaid herocalle isegi madalaima paariga aegajalt. Pigem checkib vastane järgi seal tavaliselt.

                                Comment

                                Working...