Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #646
    ÖÖ-tÖÖ

    Tänaöine maraton seljataga. Nähkisin, mis ma nühkisin a midagi ilusat välja ei tulnud. Väga koledat kah mitte. - 1.45 E

    Enim kaotanud käsi

    Vastane: 18 kätt 22/17

    Preflop: kõik sisse.

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($1.37)
    UTG+1 Player5 ($2.50)
    MP1 Player6 ($7.18)
    MP2 Player7 ($10.73)
    MP3 Player8 ($5.70)
    CO Player9 ($1.93)
    BTN Nozzu ($5.05)
    SB Player2 ($5.30)
    BB Player3 ($5)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is BTN K K
    1 fold, Player5 raises to $0.15, 3 folds, Player9 calls $0.15, Nozzu raises to $0.71, 2 folds, Player5 goes all-in $2.50, Player9 folds, Nozzu calls $1.79

    Flop: 6 3 A ($5.22, 2 players, 1 all-in)

    Turn: 2 ($5.22, 2 players, 1 all-in)

    River: 5 ($5.22, 2 players, 1 all-in)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Enim võitnud

    Vastane: 21 kätt 95/81 (mängis täiesti suvalisi käsi)


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player8 ($2.99)
    UTG+1 Player9 ($1.86)
    MP1 Player1 ($4.68)
    MP2 Player2 ($5.18)
    MP3 Nozzu ($5)
    CO Player4 ($3.97)
    BTN Player5 ($5.92)
    SB Player6 ($1.83)
    BB Player7 ($3.16)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP3 K A
    Player8 raises to $0.25, 3 folds, Nozzu raises to $0.80, 4 folds, Player8 calls $0.55

    Preflop: Jõudsin oma lehe lõpuks selle venna vastu ära oodata.

    Flop: 9 10 Q ($1.67, 2 players)
    Player8 checks, Nozzu bets $1.10, Player8 calls $1.10

    Flop: Selle peale, et ta maha viskab mu c-beti peale, ma ei lootnudki. Pigem ikka, et mul on tugevam käsi ja ehk saan tõmbele pihta.

    Turn: 2 ($3.87, 2 players)
    Player8 checks, Nozzu checks

    Turn: Plank. Ok, kuigi võis loota, et olen siin ees, ei tahtnud teist pauku panna. Maha ta nagunii ei viska.

    River: J ($3.87, 2 players)
    Player8 bets $1.09, Nozzu calls $1.09

    River: Tänan.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    RUI

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #647
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Neh, ootate järjekordseid räpaseid saladusi mu isiklikust elust? :P Tüng. Täna taas jääme pokkeri juurde. Kontol + 3.84 E juures ja koos boonusrahaga on eesmärgiks seatud summa kokku grinditud.
      A noh, volüümi osas olen siin foorumis välja hõigatud 15 K tublisti maas. Ja näikse nii, et sel kuul jääb see milestone ka saavutamata. A noh, üle 10K tuleb ikka täis.

      Tänased maiuspalad siis sellised:

      Enim kaotanud

      Vastane: 65 kätt ja 21/19

      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      8 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Player4 ($3.21)
      UTG+1 Player5 ($2.05)
      MP1 Player6 ($5)
      MP2 Player7 ($1.99)
      CO Player8 ($1.85)
      BTN Player1 ($3.04)
      SB Player2 ($8.24)
      BB Nozzu ($5.14)

      Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is BB A Q
      5 folds, Player1 raises to $0.15, 1 fold, Nozzu raises to $0.45, Player1 calls $0.30

      Preflop: No oli vaja ikka sellise vastase vastu trikitama minna, eks. Oleks võinud asja nii jätta. Samas vaatasin, et solid mängija ja ilmselt avab buttonilt millega iganes. Et endal oli kah täitsa tubli käsi, otsustasin vastu hakata.

      Flop: 10 5 9 ($0.92, 2 players)
      Nozzu bets $0.44, Player1 calls $0.44

      Flop: Vot siin sai mõistus otsa tegelikult. Pole just väga hea laud c-betiks aga etendasin oma kõrget ülepaari edasi. C-beti suurus muidugi mannetu - sellega ma vastast ära ei veena ning põletan lihtsalt raha. Ehk siis jälle see, et kui üritad pokkerilauas raha säästa, siis tegelikult hävid.

      Turn: 9 ($1.80, 2 players)
      Nozzu checks, Player1 bets $0.86, Nozzu folds

      Turn: Pettus ei läinud läbi ja andsin alla. Kuigi oleks võib-olla pidanud edasi pushima ja oleks ta QT, AT või KT käe loobuma äkki saanud.

      Final Pot: $2.66

      Player1 wins $2.58 (net +$0.83)

      Nozzu lost $0.89


      Enim võitnud

      Vastane 120 kätt 11/10

      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Player2 ($5.25)
      UTG+1 Player3 ($1.60)
      MP1 Player4 ($4.75)
      MP2 Player5 ($6.35)
      MP3 Player6 ($5.61)
      CO Player7 ($5)
      BTN Player8 ($1.84)
      SB Nozzu ($5.99)
      BB Player1 ($4.97)

      Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is SB A A
      4 folds, Player6 raises to $0.15, 2 folds, Nozzu raises to $0.59, 1 fold, Player6 calls $0.44

      Preflop:Nõksa kõrgem, kui 3x, eks.

      Flop: K 4 10 ($1.23, 2 players)
      Nozzu bets $0.95, Player6 calls $0.95

      Flop: Väga hea flop, sest vaevalt, et nüüd vastasel KK käes on, sellega oleks ta nupud enne floppi sisse ajanud. Samas oli lootus, et äkki on tal AK ja ma saan riveris ta ära stäkitud.

      Turn: 6 ($3.13, 2 players)
      Nozzu bets $2.10, Player6 folds

      Turn: Paraku andis vainlane alla.

      Final Pot: $5.23

      Nozzu wins $5.08 (net +$1.44)

      Player6 lost $1.54


      RÖH

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #648
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Igav. Verd ja pisaraid tahaks.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #649
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Igav. Verd ja pisaraid tahaks.
          Nõus. Et igav. Aga vahepeal oli seda kust, verd, higi, spermat ja pisaraid nii palju, et enam ei taha. Vähemalt mitte enda omasi :)

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #650
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            et siis miinuspäevi enam nozzu ei tunnista jah? :)

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #651
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
              et siis miinuspäevi enam nozzu ei tunnista jah? :)
              Ei, ma tunnistan ikka aga sel kuul on neid ette tulnud ainult kolm ja need on siia ka kenasti kirja saanud. Kui rääkida pokkerist.

              Ent elulisi miinuspäevi...böhh...neid on olnud paraku rohkem. Aga ma usun/loodan, et õpin elama ning grindin ennast ka sellest madalseisust välja.

              A ärme nüüd jälle selle teema peale lähme :)

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #652
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                ma mõtlesingi pokkerit. Ma ei ole eriti torkija tüüpi inimene :)

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #653
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  OK siis :)

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #654
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Täna jäid veri, higi ja pisarad pokkeris taas tahaplaanile, tehes ruumi võidurõõmule. Või noh, ovatsioone pole vaja aga 1 BI jälle juures, ehk siis + 4.94 E.

                    Enim kaotanud:
                    Vastane: 9 kätt 11/0

                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player2 ($5)
                    UTG+1 Player3 ($5.63)
                    MP1 Nozzu ($5.07)
                    MP2 Player5 ($1.05)
                    CO Player6 ($4.96)
                    BTN Player7 ($2)
                    SB Player8 ($1.90)
                    BB Player9 ($2.17)

                    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A J
                    2 folds, Nozzu raises to $0.20, 3 folds, Player8 calls $0.18, 1 fold

                    Preflop: Standard.

                    Flop: 9 5 9 ($0.45, 2 players)
                    Player8 checks, Nozzu bets $0.29, Player8 calls $0.29

                    Flop: Paardunud flopp hirmutab vastast, eks. Ja kaks ühesugust kaarti laual vähendab tõenäosust, et vastasel neist kolmas käes on. Seega võin uskuda, et olen ees ja c-bet lendab kergekäeliselt

                    Turn: J ($1.03, 2 players)
                    Player8 bets $0.25, Nozzu calls $0.25

                    Turn: Siin tegin vea. Vabandust. Kolmes lauas käis veel äktsõn ja panin alles timebanki ajal tähele, et vastane on siin bettinud. Ilma et oleks beti suurust vaadanud või seda analüüsinud, läksin showdown value peale ja callisin ära. Tegelt oleks pidanud nii väikse beti peale 3betima siin ja pott oleks minu oma olnud.

                    River: Q ($1.53, 2 players)
                    Player8 bets $0.25, Nozzu calls $0.25

                    River: Jäin turnil kiiruga tehtud plaani juurde. Siin polnud nagu enam põhjust üle tõstma kah hakata. Mu meelest.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Enim võitnud


                    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Alvikor21 (€3.51)
                    UTG+1 majmex (€5) 29 kätt ja 18/14
                    MP1 eebse2009 (€5.31)
                    MP2 Goldersway (€4.39) 24 kätt ja 42/17
                    MP3 j_rock_iron (€3.89)
                    CO alvaroooo (€5) 9 kätt ja 25/13
                    BTN Galina1954 (€5.42)
                    SB SCHOCKOMILK (€5.76)
                    BB Nozzu (€5.19)

                    Pre-Flop: (€0.07, 9 players) Nozzu is BB 10 10
                    1 fold, majmex raises to €0.10, 1 fold, Goldersway calls €0.10, 1 fold, alvaroooo calls €0.10, 2 folds, Nozzu calls €0.05

                    Preflop: Oeh, raise ja kaks calli. Ilmselt saan nüüd sõimata aga ma ei tahtnud TTga siit 0.60 eurot sisse ajama hakata. Oleks olnud 3 limperit, oleks võinud selle summa panna. Aga praegu otsustasin callida.

                    Flop: 10 8 2 (€0.42, 4 players)
                    Nozzu bets €0.28, 1 fold, Goldersway calls €0.28, alvaroooo calls €0.28

                    Flop: Näete, ma ei slowplaygi alati TOP setti :P.

                    Turn: 9 (€1.26, 3 players)
                    Nozzu bets €0.85, Goldersway calls €0.85, alvaroooo calls €0.85

                    Turn: Hmmh, korra nagu isegi hiilis pähe mõte, et nüüd võis keegi rea täis saada aga noh, sellest ennast hirmutada ei lasknud.

                    River: 2 (€3.81, 3 players)
                    Nozzu bets €2.20, Goldersway calls €2.20, alvaroooo folds

                    River: Ideaalne kaart. Aga bet jäi väikseks. 3 oleks võinud ikka lükata. Need kes callida oleks tahtnud, oleks nupud sisse lükanud. Nüüd jäi osa valuest võtmata.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    RÖH

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #655
                      Life tilt

                      Nõme lugu. Pokkeris nagu tilti ei lähe, küll aga ajab igapäevane olme teinekord juhtme nii kokku, et....
                      Virutasin rusikaga vastu seina. Ja kuidagi nii valesti, et nüüd on parema käe kämblaluu puruks ja käsi kipsis. Elus esimest korda, kusjuures.
                      Kaks sõrme on õnneks vabad, nii et äkki õnnestub ikkagi pokkerit teha. Või siis tuleb harjutada end vasakukäeliseks sest see jurakas jäetakse käe ümber kuuks ajaks.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #656
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Üsna kirev elu sul ikka ..enne harjuta puulaudade pela ja alles siis mine kivi kallale :D

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #657
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Pere mängimine on nagu playmoney real money kõrval. Piisava õnne korral pole probleeemi, kuid mis saab siis, kui sa oled "average Joe"?

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #658
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Soovitaks viha välja valamiseks küprokseinu, augu kohale saab pärast pildi riputada (Y)

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #659
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Soovitaks viha välja valamiseks küprokseinu, augu kohale saab pärast pildi riputada (Y)
                              Küprokseinaga on kah juba kogemus. Eelmises korteris. Järjekordselt afekti seisundis olles, üritasin jalaga telekaekeraani purustada. Ekraan pidas vastu aga telekas lendas läbi seina. Õnneks oli maja puitvooder tugevam kui küprok ja ma ei pidanud telekat tänavalt otsima minema.
                              Tekinud auk oli aga nii suur, et pildiga seda varjata ei saanud. Pidin enne välja kolimist remonti tegema.

                              Te ei usu aga ma olen tegelikult väga rahulik ja üldse mitte vägivaldne inimene. Ma ei tapa isegi mitte ühtegi kodust leitud mutukat. Korjan nad paberile ja toimetan eemale.
                              Mõnikord lihtsalt...
                              Last edited by Nozzu; 25.01.12, 14:53.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #660
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Mul läheb olmetildi kontosse elutoas vastu seina visatud õllepudel (tühi) ja ketsupipudel (täis)
                                Pokkeritilt - lõin noa lauda püsti. Muud nagu polegi.

                                Comment

                                Working...