Re: Microob Nozzu päevaraamat
Oot, Aga su eit peab siin luuseriks siis ? Ennast küll väga ei tõmbaks enam see suhe kui nõnda lood. Samas tean, mida tunned. Laps taga ja asjalood natuke teised.
Algselt postitas Nozzu
Vaata postitust
Comment