Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Remokk
    Jube Noob
    • Nov 2011
    • 171

    #466
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mida selle käe kohta ütled ?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #467
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Kõik fishid mängivad kõrgemal :) Aga tegelt, ma ei tea, tegelen küll tegelikult table selectinguga ja katsun ikka nii, et vähemalt üks mängija lauas oleks fish. Peale minu siis :)

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #468
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Setmining is so lame. I quadmine, son!

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #469
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Remokk Vaata postitust
          mida selle käe kohta ütled ?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Pre-flop ja flop standard.
          Turni poti andis mulle võimaluse barreldada. Ja näe, joppaski:) Muidugi räme biit oleks olnud, kui sina oleks mängu jäänud aga noh, selle lehega sa ei saanud ju.
          Last edited by Nozzu; 05.01.12, 21:43.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #470
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Wowo notsu bluff3betib pre?

            Comment

            • rainer
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 383

              #471
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Wowo notsu bluff3betib pre?
              Ak-ga bluff-3-bettimine prglt?
              tavaliselt on see for value.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #472
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Ilmselgelt misreadisin herot.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #473
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Kuidagi rutiinseks läheb see päeviku täitmine. Just see sissejuhatav lõik - ei oska nagu midagi öelda. Mäng oli nagu mäng ikka: oma tõusude ja mõõnadega. Paar õnnestunud coinflippi, mõned pahad callid, mõned head betid. Lõpptulemus +3.20 eurtsi.

                  Enim kaotanud käsi:

                  Vastane 17 kätt 24/6

                  $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG obus13 ($3.60)
                  UTG+1 mad_baldrick ($12.82)
                  MP1 ElzevirBlock ($7.57)
                  MP2 kes777 ($2.07)
                  MP3 pokerph4n7om ($3.15)
                  CO ABBYYYY ($4.56)
                  BTN Nozzu ($5)
                  SB Miller195 ($8.64)
                  BB Rggk2 ($4.83)

                  Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is BTN J K
                  obus13 calls $0.05, 5 folds, Nozzu raises to $0.25, 2 folds, obus13 calls $0.20

                  Preflop: Limperi karistamine

                  Flop: 5 K Q ($0.57, 2 players)
                  obus13 bets $0.20, Nozzu calls $0.20

                  Flop: Üllatuslik leadimine villaselt. A kuna ta limpis, siis nagu ei osanud teda millegi tugeva peale kah panna. No äkki sai Q pihta või hoopis K le.
                  Otsustasin way ahead-way behindi mängida ja ta maha callida.

                  Turn: 3 ($0.97, 2 players)
                  obus13 bets $0.45, Nozzu calls $0.45

                  Turn: Ei muutnud midagi. Jäin valitud liini juurde.

                  River: 3 ($1.87, 2 players)
                  obus13 bets $1, Nozzu calls $1

                  River: Blank. No äkki on vastasel mingi KT või QT, QJ, seljuhul olen ma ees. Jäin esialgse plaani juurde ja callisin maha.

                  Aga vaata põrsast millega tema hoopis pre-flopis limp-callis :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Valisin väga hullu liini? Kas oleks parem, kui oleksin flopil tõstnud teda?

                  Enim võitnud:

                  Vastane: 39 kätt 54/18


                  €0.02/€0.05 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Biblekalle (€2.11)
                  UTG+1 amagan (€5.30)
                  MP1 Laci24128 (€5.89)
                  MP2 Dimension62 (€1.81)
                  MP3 Nozzu (€5.07)
                  CO Najdor (€7.86)
                  BTN junOn1 (€5.54)
                  SB xPeetx (€4.74)
                  BB schenka74 (€4)

                  Pre-Flop: (€0.07, 9 players) Nozzu is MP3 K K
                  4 folds, Nozzu raises to €0.20, 3 folds, schenka74 raises to €0.80, Nozzu raises to €2.45, schenka74 goes all-in €4, Nozzu calls €1.55

                  Preflop: Läks nii nagu vaja.

                  Flop: 7 9 2 (€8.02, 2 players, 1 all-in)

                  Turn: A (€8.02, 2 players, 1 all-in)

                  River: 5 (€8.02, 2 players, 1 all-in)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Aga ideid: kuidas päevik teie ja minu jaoks huvitavamaks saada?
                  Last edited by Nozzu; 06.01.12, 20:01.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #474
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Meile kõrgemate limiitide regularidele (loe:NL25) meeldib micromehi õpetada, pane käsi, kus sul raske olukord.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #475
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Ok, katsun siis edaspidi äkki lisada kolmanda käena mõne keerukama. Või siis postitan ainult ühe-kaks huvitavamat kätt ja loobun neist enim kaoutanud/enim võitnud kätest.
                      A selle sessi kõige keerulisem käsi oligi see KJ. Mis selle kohta ütlete?


                      Aaa... ja selline veits piinlikult optimistlik küsimus, et kas NL25-ga elatab ennast juba ära?
                      Ega vist, tegelikult: päevas peaks siis võitma mingi 3-4 BI.
                      Last edited by Nozzu; 06.01.12, 20:53.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #476
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Ära elatamiseks ei piisa mingi limiidi biitimisest. Muud tingimused on sama tähtsad, nagu näiteks volume.
                        KJ on minuarust ok, river küll rikkus pilti, nüüd chopid kõikide kunnidega, aga samas teeb ka foldimise raskemaks. note kirja ja next hand.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #477
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Nojah aga volüümi andmiseks olekski vaja kahe tunni asemel 8 tundi päevas kuuma anda. Aga seda päevatöö kõrvalt enam ei tee. Mitte, et ma siin proks kätte ära kipuks :) aga niisama on kah tore fantaseerida. Ja mine tea, äkki ühel päeval...

                          EDIT: Samas mõnus huumor, eks. Fishil läheb paar päeva natuke paremini ja juba fantaseerib elukutseliseks hakkamisest :D
                          Last edited by Nozzu; 06.01.12, 21:07.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #478
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Fantaseerida ikka tore jah :)
                            Ise mäletan paar aastat tagasi kui sain väikse turka hiti ja edasi tuli veel hiiter husngdes/hucashis. Mis võiks minna valesti? 2000$ pokkerikontol pani koolist loobuma, kodust nahhui tõmbama jne. Obv läks kõik nii nagu ikka. 2 kuuga olin ballatsenud pohhuilt. Mäletan kui kandsin veel riismed pokkerikontolt ja kuidas pangakontol viimaks säras audimärk. :D Aasta aja pärast, kui töölt ka kicki sain tänu sitale tervisele. Proovisin uuesti. Alustasin taas hiiteriga. Suutsin elatuda 9 kuud kuni taas säras pangakontol 0000. Tra siis aitas ka sellest sitast ja sai Soome tööle tuldud. Kindel sissetulek annab ikka kõvasti parema enesetunde.
                            Lihtsalt lambi stoori su päevikusse :D Ei midagi erilist. Et arvatavasti kui plaanid kunagi pokkerist elatuma hakata, siis peaks olema selleks ikka väga hea bankroll. Aga töö kõrvalt õhtuti end vaikselt arendada ja natukegi lisaraha teenida, miks mitte :).

                            // muidugi oma aja kunn olla on super tunne aga kahjuks paljud meist seda nautida ei saa :(, kui just hcc taolised printerid pole.
                            Last edited by VisaHing; 06.01.12, 21:26.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #479
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Aitäh. Mulle stoorid väga meeldivad ja see oli minu arust väga muhe stoori.
                              Neid, teemal: "kuidas ma elukutseliseks hakkasin" loeks hea meelega teistegi kasutajate sulest. Ranka edulugu ma umbes mäletan aastate tagant. Oli vist kuidagi nii, et töötas kusagil kastivabrikus ja teeskles töötegemist (töllerdas lihtsalt tühi kast käes ringi) aga tegelikult luges töö ajast ühe pokkeriraamatu teise järel läbi. Kuni oligi nii tark, et võis kasti nurka ja lahkumisavalduse lauale virutada.

                              Andku Ranka mulle andeks, kui see päris nii ei olnud :)

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #480
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                No ma olen aasta microst eland

                                NL10/NL25
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...