Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #436
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    minraise on nuts :D

    Comment

    • hakkameimema
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 349

      #437
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Minraise on nuts tõesti...Mõtleksin ilmselt mida ma biidiks nagu tarmonator mainis juba siis head vaated pole, ning ilmselt annaks alla, kui just mingit head readi vastase kohta pole...

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #438
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Esimeses käes meeldiks rohkem b/f.
        Ja tema calling range viimases käes on ilmselt suuremad suited/unsuited broadwayd ja võimalik et kõik pocketid(va AA, KK), cbet 100%, 3bet OOP võiks tiba suurem olla(12,13bb'd, kuna oled OOP ja effective stackid on 110bb'd ning kasutad nagunii aind for value range/sunniks vastaseid callima rohkem suuremate broadwaydega,mitte pocketitega(endal lihtsam mängida kui foldida ei suuda või sinu puhul valuet võtta)).

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #439
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ok, TP soovitusel omalt poolt mängu käiku praegu enam edasi ei ava. Suurimad tänud siiani postitatud arutluskäikude eest. Need on olnud väga harivad. Aga jätangi selle lahenduse omakasu :) huvides homme õhtuni lahtiseks, ehk tuleb arutelu käigus veel midagi põnevat välja.

          Ehk siis põhiküsimused:
          1) Mis on vastase range nüüd, pärast flopi minraiset(millised käed me saame tema PF rangest maha võtta?) ja kuidas see klapib tema PF rangega?
          2) Mida peaks mina sellise range ja vastase vastu selles situatsioonis tegema?

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #440
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Vaatasin PTR'ist, et tegu kaotava/break even mängijaga. Usun, et tema pf 3beti callimise ranges võib vabalt ükskõik, mis pocket olla. Ehk siis ka 55,77,44, millele ta nüüd pihta sai. Minraise on tõesti väga tihti nuts, nagu ka eelpool kirjutajad mainisid, mistõttu kalduks mina selle peale foldima. AA ja tihti ka KK'ga ma ei suuda minraisi peale foldida ja seda ma näen ka oma tulemustes.

            Ehk siis
            1) Peale flopi minraisi panen mina ta seti peale.
            2) Antud situatsioonis foldiks

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #441
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              QQ-AA oleks ta pre raisinud juba mitte flatinud.. seega pakuks ka 55,77 või 44. Äärmisel juhul võib ta siin seda teha 66-tega semi bluffides.

              88-TT calliks ta siin järgi ja AJ-AK või mõnda muud sorti suured lahtised ülekaardid foldiks sinu betti peale.

              Muidugi vahest võib seal näha debiilseid käsi nagu 36s või 86s :D

              mida teha siin ?? Fold or shove , call on halb, sest any turn paneb ta sulle nagunii ette kui ise ei shove
              Last edited by vilkar; 04.01.12, 11:36.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #442
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                miks ta peaks pre 4 bettima AA-d või KK-d IP nozzu vastu?

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #443
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Sest see on NL5, reeglina mängijad ei mõtle vaid lähtuvad kaartide tugevusest IMO (eriti miski BE/kaotav regi @nl5)

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #444
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Bakunin1 ($2.66)
                    UTG+1 StopkaP ($2.50)
                    MP1 S.Barth.M ($5.34)
                    MP2 TOPGYIK ($2.37)
                    CO Stephanlam ($5.45)
                    BTN First_Step10 ($5)
                    SB Nozzu ($5.69)
                    BB B82FIT ($6.97)

                    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB J J
                    4 folds, Stephanlam raises to $0.15, 1 fold, Nozzu raises to $0.44, 1 fold, Stephanlam calls $0.29

                    Flop: 5 7 4 ($0.93, 2 players)
                    Nozzu bets $0.74, Stephanlam raises to $1.55, Nozzu raises to $4.67,

                    Lähtusin loogikast, et kõrgemat taskupaari ei saa vastasel olla ja juhul kui vastane oma setti ei hittinud, olen ees(ja kui hittis, on mul veel 2 outi :) ). Mistõttu otsustasin shoveda.
                    Seda liigutust tehas tundsin ennast über-bossilt. Aga praegu mõtlen, et ega see vist väga arukas lüke ei olnud. Just sellepärast, et siin ei saa mind tegelikult mitte ükski kehvem käsi callida.

                    Või on shovele siiski mingigi õigustus?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #445
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Võid õigustada nii, et kui tal on total air, siis ta su flati peale rohkem raha niikuinii sisse ei paneks, aga mõned kaardid võivad talle kõvasti equityt anda. samuti võid calli saada 67, see küll tõstaks tõenäoliselt rohkem. Setiga siin alati ei raiseta, kuna positsioon jne.

                      Comment

                      • hakkameimema
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2011
                        • 349

                        #446
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Shovele leiab alati mingi õigustuse :D

                        Aga nagu ma aru sain, siis sul polnud tema kohta erilist readi peale selle, et ta be reg. Ainuke põhjendus sinu shovele on see, et sa paned ta AK, AQ, AJ peale (Samas, kui ta pöörab oma AK bluffiks seal, siis tekib küsimus, kas ta teeks seda minraisega, pigem mitte...)

                        Ütleme nii, et 95% ajast oled sa taga, kui call peaks tulema...(Ei kujutagi ette mis halvem kaart sind calliks siin mingi 66, 6A??)

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #447
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          OK, lõpplahendus oli selline. Ju tal mingi AT-AK oli. Või väike taskupaar, mis ei tabanud. Kuigi väikse taskupaariga ta ilmselt poleks sel flopil mind raisema hakanud. Või siiski, sest ega minagi ju ei saanud sellele flopile pihta saada. Ja kui ta pani mu õhu peale, oleks ta saanud mu foldima oma raisega.

                          $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                          8 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Bakunin1 ($2.66)
                          UTG+1 StopkaP ($2.50)
                          MP1 S.Barth.M ($5.34)
                          MP2 TOPGYIK ($2.37)
                          CO Stephanlam ($5.45)
                          BTN First_Step10 ($5)
                          SB Nozzu ($5.69)
                          BB B82FIT ($6.97)

                          Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB J J
                          4 folds, Stephanlam raises to $0.15, 1 fold, Nozzu raises to $0.44, 1 fold, Stephanlam calls $0.29

                          Flop: 5 7 4 ($0.93, 2 players)
                          Nozzu bets $0.74, Stephanlam raises to $1.55, Nozzu raises to $4.67, Stephanlam folds

                          Final Pot: $7.15

                          Nozzu wins $6.96 (net +$1.85)

                          Stephanlam lost $1.99

                          Pärast seda kätt kaapis vastane lauast minema ka - ajasin ta vist marru :)

                          Aga aitäh teile, olite vahvad.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #448
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ja mis master Taipupole su lükke peale arvas?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #449
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Lähtusin loogikast, et kõrgemat taskupaari ei saa vastasel olla
                              Mul on IP päris tihti siin suurem paar ja rinna lööb rõõmsaks kui vaatad kuidas mängijad oma poolkõva kätt üle mängivad ja nuppe kühveldavad.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #450
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Standard bluff 3bet potis, kui vastane on agressor ja cbet tulemas, minraised any hand millega flatid ja ei hiti vastase cbet'i, agano paremate vastaste vastu on raha põletamine(paljude vastu works like a charm).

                                Comment

                                Working...