Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #421
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mõlemad käed wp IMO, teises käes kui vastane on suur fish, siis raiseks/shoveks riveril aga tema statid, mida on küll väga vähe, sellele ei viita.

    Comment

    • hakkameimema
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 349

      #422
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Sinu poole buy-innised swingid ei ole isegi mingi variatsioon mees Ei kujutaks ettegi, mis hiiter peaks olema, kui ükski sess (eriti kui need nii lühikesed on) ei lõppeks vahest sellise tulemiga...

      Aga 6 laua koha pealt on hea meel kuulda, et oma lubadusest kinni pead ja küll harjud kiirelt ära, ning volüüm hakkab tulema koos pofitiga ning järgmine aasta lähed juba SN jahile GL

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #423
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Haha, tsiteerides Alaskat ühest teisest teemast, siis mina olen SN(E)-st sama kaugel kui Norman huumorist :)

        Aga thanks :)

        Comment

        • hakkameimema
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2011
          • 349

          #424
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Uus normani poolt tehtav edekabel on ka sama kaugel, kui sina SN katsele minekust Nii et aega on...Õpid tublisti ja arened, liigud limiitides ja ongi olemas

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #425
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            viimases käest riveril peaks shovema igal juhul , tõenäosus, et tal seal on risti K on 1/45 -le ja see peaks olema piisavalt hea ju, et nupud sisse saada :P ning risti J oleks callinud seal kenasti. Sellistes spotides peab valuet võtma IMO.

            No value bets > no profit


            Vastasel ei saa olla alati nuts
            Last edited by vilkar; 03.01.12, 07:57.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #426
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              See tõenäosuse arvutamine küll asjakohane ei ole. Mis ta range on ssss boardil bettides ja mis range meile tõste välja maksab?

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #427
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                See tõenäosuse arvutamine küll asjakohane ei ole. Mis ta range on ssss boardil bettides ja mis range meile tõste välja maksab?
                no vbl tõesti kui niipidi tahad vaadata aga still second nutsiga nl 5 peaks seal valuet võtma, sest turnist paneb ta ainult 1/4 potist , mis on suht obv nõrkus või pot controll bet, kus ta shove peale foldinud oleks ja riveris 1/2 poti ei näita ka imo et seal mingi killer hand nüüd oleks , lihtsalt commitis ära end ja seal shove puhul oleks ta juba callinud .
                Last edited by vilkar; 03.01.12, 10:04.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #428
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Täna siis jälle hariv ja kasumlik sess mentor Taipupolega. Tulemus soliidsed + 5.80 eurtsi. Ja keskmine tunniteenistus ületas esimest korda 0.50 euro piiri.
                  Hmm, see tähendab, et põhimõtteliselt, kui ma kaotaks oma pere, kodu ja töö, siis saaksin kusagil internetiseeritud soojatorustikus elades endal põhimõtteliselt pokkeriga hinge sees hoida. Seda on hea teada

                  Aga tänased käed:

                  Enim kaotanud:

                  Vastane: 459 kätt ja 29/13

                  $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG protasli ($2.37)
                  UTG+1 sashamontag ($3.97)
                  MP1 Nozzu ($5.21)
                  MP2 aykloz ($5.44)
                  MP3 AAallinWin ($7.93)
                  CO ALINN28 ($6.18)
                  BTN gaspode77 ($5.23)
                  SB justwishing ($2.82)
                  BB dimka201191 ($5.26)

                  Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP1 K K
                  2 folds, Nozzu raises to $0.20, 2 folds, ALINN28 calls $0.20, 3 folds

                  Preflop:...

                  Flop: 5 4 J ($0.47, 2 players)
                  Nozzu bets $0.38, ALINN28 calls $0.38

                  Flop: Ülepaar, samas J võib callida. C-bet ok, eks.

                  Turn: J ($1.23, 2 players)
                  Nozzu checks, ALINN28 bets $0.75, Nozzu calls $0.75

                  Turn: Pagan, kui poiss mind callis, siis nüüd olen jamas. Otsustasime, et check-callime vastase maha.

                  River: 10 ($2.73, 2 players)
                  Nozzu checks, ALINN28 bets $1.60, Nozzu folds

                  River: Oeh....vastaselt nii suur tõste. Pärast kiiret arutelu, leidsime, et tõenäoliselt vastasel poiss ja viskasime ikkagi maha.

                  Final Pot: $4.33

                  ALINN28 wins $4.20 (net +$1.27)

                  Nozzu lost $1.33

                  Tõenäoliselt tuli viga sisse turnil. Seal oleks pidanud ikkagi ise bettima. Kui vastasel poissi poleks olnud, siis oleks ta kaardid maha visanud. Ja kui ta oleks raisenud, oleks olnud selge, et tal J käes ja oleks saanud ise rahuliku südamega foldida.


                  Enim võitnud:
                  Samas vastane.
                  459 kätt ja 29/13

                  $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                  8 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG dimka201191 ($6.33)
                  UTG+1 sashamontag ($3.97)
                  MP1 Nozzu ($5)
                  MP2 aykloz ($5.56)
                  CO AAallinWin ($7.86)
                  BTN ALINN28 ($8.04)
                  SB gaspode77 ($5.18)
                  BB justwishing ($1.90)

                  Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A A
                  2 folds, Nozzu raises to $0.20, 2 folds, ALINN28 calls $0.20, 2 folds

                  Preflop:...

                  Flop: 9 7 K ($0.47, 2 players)
                  Nozzu bets $0.40, ALINN28 calls $0.40

                  Flop:....

                  Turn: 2 ($1.27, 2 players)
                  Nozzu checks, ALINN28 bets $1.90, Nozzu goes all-in $4.40, ALINN28 calls $2.50

                  Turn: Siin pani TP skilli maksma ja ütles, et sa ära beti vaid checki. Mõitsin teda koheselt ja vastane õnneks allus provokatsioonile.

                  River: 7 ($10.07, 2 players, 1 all-in)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Võtsime talt kõik tagasi mis ta meilt paari käega röövinud oli.


                  Ja nüüd üks pokkeriülessanne. Lihtsalt selline, huvitavam käsi, mis pani meid TP-ga kergelt kukalt sügama.

                  Vastane: 36 kätt ja 17/17

                  $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                  8 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Bakunin1 ($2.66)
                  UTG+1 StopkaP ($2.50)
                  MP1 S.Barth.M ($5.34)
                  MP2 TOPGYIK ($2.37)
                  CO Stephanlam ($5.45)
                  BTN First_Step10 ($5)
                  SB Nozzu ($5.69)
                  BB B82FIT ($6.97)

                  Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB J J
                  4 folds, Stephanlam raises to $0.15, 1 fold, Nozzu raises to $0.44, 1 fold, Stephanlam calls $0.29

                  Mis on vastase callimis range siin?

                  Flop: 5 7 4 ($0.93, 2 players)

                  Nozzu?

                  See on soojendus, käsi läheb tegelikult huvitavamaks.
                  Last edited by Nozzu; 03.01.12, 20:20.

                  Comment

                  • hakkameimema
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 349

                    #429
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Ma paneks ta hetkel AK peale millegi pärast.... Betiks siin 0,8 ja kui ta selle callib, siis ilmselt tal seda pole ning oleksin sunnitud alla andma...

                    E: jutt käib siis viimasest käest, kui vähem panna, siis ei saa piisavalt infot, et maha panna käsi edasistes tänavates, kui Q, K ega A ei tule...

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #430
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Ok, AK on täitsa loogiline, sellega ta kah ei hakkaks ilmselt mu PF 3Beti üle tõstma. Aga kas mitte ka 22-TT taskupaarid, mõlema stäk on piisavalt suur, et ta saaks ka nendega callida.

                      Vaatame, äkki keegi pakub veel midagi, enne kui järgmised liigutused postitan.
                      Last edited by Nozzu; 03.01.12, 20:42.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #431
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        22-66 ei usu , 77-TT võimalik . JJ mida ei julge pre 4betida . AQs , KQs võib ka flattida positsioonis olles.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #432
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Selles limiidis on kõik pocketid võimalikud. Igatahes Hero cbetib seda floppi 100% 3bet potis kui ei ole readi, et vastane 3bet pottides ise maniakiks muutuks. Natuke sitt kuna OOP oleme, kuid õhu peaks välja foldima cbetiga ning jätkavad käed on pigem vastase valuerange ning aegajalt ka ülekaardid mida ei suudeta foldida. Ak, AQ ning isegi AJ.
                          Vastase agressiooni kohta ei ole sa midagi öelnud, seega keskmine selle limiidi mängija võtab tasuta kaardi kui plaaniksid chk/raise.

                          Comment

                          • hakkameimema
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 349

                            #433
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Siin ongi minuarust 2 variant, kas tal on AK kuni ütleme sinu 10 poketini laadne käsi, ehk siis õhk, mille paneks ta obv maha peale 0,8$ betti või on tal qq, kk (aa shoveks/reisiks obv) kuni siis pihta kobistatud setini, mille sa saad teada, kui esimese tänava kõvasti paugutad...Sellel limiidil pole vaja üle mõelda neid olukordi, olen enne ka öelnud esimene tänav sellistes olukordades juba võiks sulle pea kogu info anda...

                            See on lõppkokkuvõttes kindlasti tublisti kasumlikum, kui teed 2-3 tänavat mingeid cbeti vahepealseid asju...

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #434
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Ok, mina siin kõrgemat taskupaari kui mul endal on, ei usu. QQ - AA oleks ta pre 4bettinud, minu arvates. Aga lähme edasi:

                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Bakunin1 ($2.66)
                              UTG+1 StopkaP ($2.50)
                              MP1 S.Barth.M ($5.34)
                              MP2 TOPGYIK ($2.37)
                              CO Stephanlam ($5.45)
                              BTN First_Step10 ($5)
                              SB Nozzu ($5.69)
                              BB B82FIT ($6.97)

                              Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB J J
                              4 folds, Stephanlam raises to $0.15, 1 fold, Nozzu raises to $0.44, 1 fold, Stephanlam calls $0.29

                              Flop: 5 7 4 ($0.93, 2 players)
                              Nozzu bets $0.74, Stephanlam raises to $1.55,
                              Nozzu?

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #435
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Mina küll sinu vastu QQ-AA ei 4betiks ip. Milleks?
                                Praegu ma näen villasel küll ainult valerange'i kui just tegu tohmaniga pole. Mõni agronoom kalake võib siin ka ükskõik millega seda teha, aga pigem ikkagi valuerange. Sa biidid ainult 88-TT ja bluffi. 88-TT pigem callib flopi ja soodsatel tingimustel ka turni/riveri.

                                Comment

                                Working...