Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #361
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    filmide, naiste ja raamatute osas ei tasu kellegi maitset usaldada :)
    Veelvähem otsuseid selle põhjal teha.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #362
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ok. See 1K päeva kaotus on nüüd tagasi tehtud. Täna veel +3.91 eurtsi.

      Enim kaotanud:

      Vastane: Eesti mees, pokerph: käsi 151 19/10

      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG Lesane P ($1.95)
      UTG+1 JTLD ($5.89)
      MP1 mrgavi ($1.85)
      MP2 br0kerpoker ($2.55)
      MP3 Nozzu ($5.61)
      CO I RENE I ($5)
      BTN pokerph4n7om ($3.78)
      SB TDollarBear ($5.72)
      BB oprst1 ($5)

      Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP3 10 Q
      4 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, pokerph4n7om calls $0.20, 2 folds

      Preflop:

      Flop: Q A 7 ($0.47, 2 players)
      Nozzu bets $0.30, pokerph4n7om calls $0.30

      Flop: A küll veits häirib aga ikkagi, kenasti hititud. Selline vastane ei calli kah ju lihtsalt Ax ga, nii et ma seda A-d eriti ei karda.

      Turn: 3 ($1.07, 2 players)
      Nozzu bets $0.60, pokerph4n7om raises to $1.20, Nozzu folds


      Turn: Call tegi ettevaatlikuks. Sestap jäi bet nõks väikseks. Aga raise selle peale. Hmm, mu 2nd pair mid kikker ei ole ka mingi super käsi, millega siin edasi tõmmelda. Suht rahulikult viskan maha. Ässa ma ei usu, pigem kahtlustan, et ta hittis flopil seti ja nüüd hakkas valuet võtma, nähes, et ka mina ei teinud õhuga c-beti.
      Aga ehk härra ise tuleb ja ütleb, mis tal oli :)

      Final Pot: $2.87

      pokerph4n7om wins $2.76 (net +$1.06)

      Nozzu lost $1.10


      Enim võitnud

      Vastane: 15 kätt 33/7


      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      9 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG br0kerpoker ($2.89)
      UTG+1 Nozzu ($5)
      MP1 I RENE I ($5)
      MP2 pokerph4n7om ($4.91)
      MP3 cogollo666 ($1.95)
      CO oprst1 ($5)
      BTN Lesane P ($2.10)
      SB Tobiz89 ($5)
      BB mrgavi ($2.36)

      Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is UTG+1 9 9
      1 fold, Nozzu raises to $0.20, 6 folds, mrgavi calls $0.15

      Preflop:...

      Flop: 4 6 Q ($0.42, 2 players)
      mrgavi checks, Nozzu bets $0.25, mrgavi calls $0.25

      Flop: Q aitab c-bettida küll. Aga oleks pidanud 0.30 vist panema.

      Turn: 7 ($0.92, 2 players)
      mrgavi checks, Nozzu checks

      Turn: Ma ei tea, kui vastane juba callis flopil, siis midagi tal on. Mul jälle veits showdown valuet, mida ei taha blufiks keerata. Ja ma pole ka päris kindel, et ees olen. Sestap chekin järgi.

      River: 9 ($0.92, 2 players)
      mrgavi bets $0.88, Nozzu raises to $2.80, mrgavi goes all-in $1.03

      River: BINGO. Minu suureks heameeleks läks vastane kah agroks kätte ära.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Vot nii.

      Röhh

      Comment

      • Remokk
        Jube Noob
        • Nov 2011
        • 171

        #363
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        7 7

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #364
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Remokk Vaata postitust
          7 7
          Super! Tänud. Arvasin õigesti ära.

          Comment

          • Remokk
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 171

            #365
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            vastas 4 4 tõele ? madala seti peale ma su igatahes panin

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #366
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Jap. Nice read. Mul oli 4 4 :O)

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #367
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Turni overbet Remokki postitatud käes

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #368
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  TEGELT!?!? Pooled mehed siin ütlevad, et minu 1/2 - 2/3 poti suurused betid on häbitult väiksed. Et ma pean laksima ikka beti suuruseid potte, kui mul käsi on. Ja nüüd siis nii...
                  (2.05 potti mille suurus on 2.03 ei ole mingi overbet)

                  Te ajate mind segadusse ja kui ma segadusse lähen, siis ma lähen närvi :D

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #369
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Asi ei ole selles kas bettida min, 1/2, 1/3, 2/3, overbet all-in vms, asi on selles kuna ja miks midagi teha. Mõtle nüüd natuke ise, kasvõi selle sama käe kohta, et kui sa oleks vastase asemel ja saaksid flopis raise ja turnis potsize beti, millega sul väga seal callida enam on???

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #370
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Jah. See on küll õigesti öeldud. Jäin ise kah pärast seda emotsionaalset purset mõtlema, et tegelikult selles olukorras, kus miski mu kätt ei ähvardanud ja laual polnud kaarte, millest vastane kinni saaks hoida, polnud see poti suurune bett õigustatud.
                      Last edited by Nozzu; 28.12.11, 22:24.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #371
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        See käsi on täpselt selline mille pärast sul päeva suurim võit on tihti mingi 25 BB. Ei tohi tekitada olukorda kus sind callivad ainult paremad made-handid ja kehvemad valuehandid foldivad.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #372
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          See käsi on täpselt selline mille pärast sul päeva suurim võit on tihti mingi 25 BB. Ei tohi tekitada olukorda kus sind callivad ainult paremad made-handid ja kehvemad valuehandid foldivad.
                          Mhmh - kuld. Tänan.
                          Krt...mida rohkem pokkerit mängida ja sellesse süveneda, seda rohkem nüansse avaldub ja seda keerulisemaks see mäng läheb :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #373
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            See käsi on täpselt selline mille pärast sul päeva suurim võit on tihti mingi 25 BB. Ei tohi tekitada olukorda kus sind callivad ainult paremad made-handid ja kehvemad valuehandid foldivad.
                            Su loogikas on viga. Ma ei hakka ümber kirjutama aga otsi artikleid «folding out equity share» kohta. Keeran iga päev mitmeid ja mitmeid kordi käsi bluffiks (callivad ainult paremad, foldivad halvemad) ja seda just põhjusel, et vastane ei hitiks ega mõistaks oma equitit. Iga pank on väärt võitmist.

                            Bluffiks on mõttetu keerada monster-tüüpi käsi. Näiteks KK-ga on mõttetu 3bettida 10/9 venda, kes avab UTG-lt - siin on mõtekam callida, sest panga suurus on väga väike ja callil on suurem value.

                            EDIT:
                            Siin üks selgitav link ka: http://www.cardschat.com/reasons-for-betting.php näited ei ole kõige paremad aga siiski peaks point kohale jõudma.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #374
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              See on NL5, enne tuleks asjad nagu betsizing ja preflop mäng selgeks teha ja alles siis hakkata equity peale mõtlema, Ranka sa mängid liiga kõrget limiiti et aru saada :D

                              antud 44 käes muutis ta oma seti igaljuhul bluffiks

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #375
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                                See on NL5, enne tuleks asjad nagu betsizing ja preflop mäng selgeks teha ja alles siis hakkata equity peale mõtlema, Ranka sa mängid liiga kõrget limiiti et aru saada :D

                                antud 44 käes muutis ta oma seti igaljuhul bluffiks
                                Aga seal ongi hea see bluffiks keerata, sest iga teine vend nl 5 -es callib seal suure pocketiga.
                                Teine võimalus check raisida turni seal ning kui ta juba ennast ära commitib siis suurem tõenäosus stackide peale mängida.

                                See on minu arvamus.

                                Comment

                                Working...