Re: Microob Nozzu päevaraamat
Oo, seda on rõõm näha, Pokkerisheriff, et sa vapralt rivis tagasi, siiralt. Ja täiesti nõus, et see bänn oli karjuv ülekohus. A mis teha, me ei ela õiglases maailmas. Ja miski pole vist kaugemal õiglusest kui pokker - vähemalt lühikeses perspektiivis :) Ja tõepoolest TP on minuga imet teinud. Loodetavasti. Noh, võib muidugi olla, et mul on lihtsalt hiiter aga...no ma ei tea, ma ise tunnen küll, et mu mäng on väheke paremaks muutunud.
Iseäranis meeldin ma endale siis kui ma kombineerin TP agressiivsust enda alalhoidlikkusega ja lähen sellisele keskteele :) A noh, see võib olla leak mille TP peab must välja nüpeldama.
Nojah, leivaga ma seda küüslauku sööngi. Esmalt tegin proovi mõttes lihtsalt mingi sellise mögina, et hakkisini küüslauku mingi singimaitselise võide sisse ja lisasin veel portsu hapukoort kah ning määrisin seda siis praetud leibadele. A siis, nähes, et pole hullu midagi, närisin juba niisama neid küüsi ja hammustasin leiba peale. Töötab küll. Saaks nüüd lonksu viina ka kuskilt, siis oleks tervis ilmselt matsust tagasi. :)
Algselt postitas pokkerisheriff
Vaata postitust
Iseäranis meeldin ma endale siis kui ma kombineerin TP agressiivsust enda alalhoidlikkusega ja lähen sellisele keskteele :) A noh, see võib olla leak mille TP peab must välja nüpeldama.
Nojah, leivaga ma seda küüslauku sööngi. Esmalt tegin proovi mõttes lihtsalt mingi sellise mögina, et hakkisini küüslauku mingi singimaitselise võide sisse ja lisasin veel portsu hapukoort kah ning määrisin seda siis praetud leibadele. A siis, nähes, et pole hullu midagi, närisin juba niisama neid küüsi ja hammustasin leiba peale. Töötab küll. Saaks nüüd lonksu viina ka kuskilt, siis oleks tervis ilmselt matsust tagasi. :)
Comment