Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #211
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Hahaa, ei lähe läbi kahjuks. Mul on NL10 jaoks vist mingi 12 BI-d. Isegi kui Sklansky mu kõrval istuks, ei saaks ma seda endale lubada, sest ka tema ei saa välistada variatsiooni. Ja variatsioon on hullem bitch kui karma.

    Aga ühel nädalavahetusel kindlasti, ma usun
    ma ei tahaks sklanskyt enda kõrvale PF mängu arvustama

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #212
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      TOM
      Totally Obedient Moron? :)

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #213
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Totally Obedient Moron? :)
        Päris keerulised sõna 11-aastase jaoks.

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #214
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Ja variatsioon on hullem bitch kui karma
          karma's a bitch only if you are

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #215
            Lörrr

            Õnnestus vahepeal elu rämedaim nohu saada. Millest tulenevalt üleüldine kummjas olek ning väike palavik. Ehk siis mängimiseks -EV konditsioon.
            Täna sõin kolleegi soovitusel küüslauku. Esimest korda pärast seda kui ema mind lapsepõlves seda sööma sundis. Hakkas parem küll. Kohe niipalju parem, et tegin lauad lahti jälle üle kolme päeva.

            Tulemus paraku mittemidagiütlev -0.23 eurtsi. Samas sess iseenesest oli väga kasumlik. Seda tänu TP-le, kes pole veel minu suhtes lootust maha matnud ja võttis mind jälle kõutsida. Paar leaki jälle vähem, ma loodan.

            Ja tänane kätevalik, palun:

            Enim kaotanud:

            Vastane: 10 kätt 30/30

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            8 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG snupizzz ($6.39)
            UTG+1 Uldis-LV7 ($2.59)
            MP1 ILacky13 ($1.90)
            MP2 SashkaBorn ($3.04)
            CO vic777333 ($1.97)
            BTN _Andykun_ ($5)
            SB Nozzu ($5)
            BB acegy ($11.15)

            Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB J J
            snupizzz raises to $0.15, 5 folds, Nozzu raises to $0.55, 1 fold, snupizzz calls $0.40

            Preflop: No, mina harjumuspäraselt oleks 3beti peale läinud preflopis QQ+ lehtedega. Samas jah, mis see JJ siis nii väga kehvem on.

            Flop: 5 5 6 ($1.15, 2 players)
            Nozzu bets $0.80, snupizzz calls $0.80

            Flop: Mööda. Aga samas hea flopp meile. Millele vastanegi siin pihta saada sai. Eriti arvestades, et paar on maas. Võib uskuda küll, et oleme ees.

            Turn: A ($2.75, 2 players)
            Nozzu bets $1.85, snupizzz raises to $3.70, Nozzu folds

            Turn: Ok, jälle mantra koht: fishid armastavad ässasid. Ses suhtes mitte just hea kaart meile. A ei tea ju, kas ta on fish. Et mõtlev vastane võis mõelda kuidagi nii, et hää küll, flopil tegin ma tavalise c-beti kuna kahekesi laual. A nüüd turnil kui ma panustasin, siis äss sobib mu preflop rangesse kenasti. Mistõttu, kui tal ässa pole, viskab ta siin maha. Seega veel üks panus.
            Paraku saime ületõste. Ja et fishid arma....jne. siis ei näinud ma siin põhjust callida.

            Final Pot: $8.30

            snupizzz wins $7.99 (net +$2.94)

            Nozzu lost $3.20


            Enim võitnud käsi

            Vastane: 7 kätt 71/14 (tegelt sel hetkel readid puudusid kuna esimene käsi lauas)

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            7 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Flups ($12.59)
            UTG+1 I7I7I7I7I7I ($5.86)
            MP Big Pipl ($3.31)
            CO Velant ($3.88)
            BTN Passion&Lust ($4.20)
            SB Sam_Bruk ($2.33)
            BB Nozzu ($5)

            Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is BB A A
            2 folds, Big Pipl calls $0.05, 3 folds, Nozzu raises to $0.25, Big Pipl calls $0.20

            Preflop: Tavaline.

            Flop: 10 4 9 ($0.52, 2 players)
            Nozzu bets $0.40, Big Pipl calls $0.40

            Flop: Ma ei tea, mul ülepaar. TP võib siin mind callida. Panustame for value and for protection.

            Turn: 3 ($1.32, 2 players)
            Nozzu bets $0.85, Big Pipl calls $0.85

            Turn: Plank. Pole mõtet mängumustrit muuta. Jälle call. Üsna kindel, et TP callib. Parem käsi oleks nüüd juba raisenud.

            River: 10 ($3.02, 2 players)
            Nozzu bets $1.15, Big Pipl calls $1.15

            River: Ai kurat. Kui see parem käsi oli Tx siis olen nüüd jamas. Ehmusin ära ja panustasin nagu block betina kolmandiku potist. Samas arvestades, et tal nii vähe alles oli, oleks võinud panna ka kaks kolmandikku. Sest oleks ta mind raisenud oma allesjäänud 0.66 sendi jagu, siis ega ma maha poleks ikka saanud visata.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ja näed - oleks ma teinud korraliku riveri panuse, olekski tänane sessioon plussis olnud :D Iga sent ikka loeb.


            A nüüd kasinni:) Triobet on mulle jälle viis tasuta spinni läkitanud. Kena neist

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #216
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Esimene käsi calliksin, et potti mitte positsioonist väljas olles suureks ajada. Pärast pre-flopi mängiksin nii nagu sinagi tegid.

              Teine käsi betiksin riveris kindlasti rohkem. Nii $1.8-$2.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #217
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Täna sai month peak pointi (öeldakse nii?) jälle tsipakene kõrgemale nügitud, +18.72 euro peale. Aga sessi tulem jäi paraku taas kasiseks, et mitte öelda ku... ah, las ta jääb. Igatahes +1.98 euri täna.

                Enim kaotanud käsi:
                Vastased:
                remie 31 kätt ja 93/24
                DJM 84 kätt ja 12/10


                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG mamaseinsohn ($4.60)
                UTG+1 WestEquator ($2.05)
                MP1 Chandra75 ($5)
                MP2 Nozzu ($5.25)
                MP3 Infoc ($2.64)
                CO remie999 ($7.38)
                BTN vaggaguy ($3.69)
                SB Zoreen ($2.22)
                BB DJMCschneck ($5.55)

                Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP2 A J
                3 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, remie999 calls $0.20, 2 folds, DJMCschneck calls $0.15

                Preflop: Post TP Nozzu teeb sellelt positsioonilt igatahes raise selle käega.

                Flop: 3 10 K ($0.62, 3 players)
                DJMCschneck checks, Nozzu bets $0.25, remie999 calls $0.25, DJMCschneck folds

                Flop: Kõrge kunn C-betiks hea aga bet jäi häbitult väikseks, eks.

                Turn: 3 ($1.12, 2 players)
                Nozzu checks, remie999 bets $0.25, remie999 says "play", Nozzu calls $0.25

                Turn: Ei hakanud barreldama, lootsin odavalt tõmbe kätte saada. No ja saingi suht odavalt oma 4+3 oudist tõmbama minna.

                River: 8 ($1.62, 2 players)
                Nozzu checks, remie999 checks

                River: Paraku ei näkanud.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Enim võitnud käsi:

                Vastane, sama tüüp 93/24

                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                8 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG mamaseinsohn ($4.59)
                UTG+1 Chandra75 ($5)
                MP1 Nozzu ($5.66)
                MP2 Spacebiker2 ($7.95)
                CO remie999 ($1.70)
                BTN Shredder320 ($5)
                SB med326 ($5)
                BB DJMCschneck ($5.56)

                Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A 10
                2 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, remie999 calls $0.20, 3 folds

                Preflop: Nagu ikka.

                Flop: 8 A 7 ($0.47, 2 players)
                Nozzu bets $0.30, remie999 calls $0.30

                Flop: Las fish maksab.

                Turn: J ($1.07, 2 players)
                Nozzu bets $1.25, remie999 goes all-in $1.20

                Turn: Natuke optimistlik overbet aga mai viitsinud taga jaurata. Pangu oma nubinad sisse või loobugu. No callis.
                Korrektsem oleks vist olnud pool potti bettida ja siis callida või kui ta poleks raisenud, siis riveril ta raha sisse tõmmata.

                River: 7 ($3.52, 2 players, 1 all-in)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Suurima pettumuse valmistanud käsi

                Vastane: 31 kätt ja 32/26


                $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG AKV07 ($4.42)
                UTG+1 ACESwithOUTS ($3.78)
                MP1 CR7pum ($3.62)
                MP2 Sexalmondiga ($9.61)
                MP3 VLAlex79 ($1.93)
                CO Nozzu ($5.35)
                BTN komis77 ($2.71)
                SB AliLeo ($1.81)
                BB LeTr4p ($5.07)

                Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is CO J J
                3 folds, Sexalmondiga raises to $0.20, 1 fold, Nozzu calls $0.20, 3 folds

                Preflop: Noh, võtsin eilsest JJ-st õppust ja ei hakanud potti suureks ajama.

                Flop: J J 9 ($0.47, 2 players)
                Sexalmondiga bets $0.30, Nozzu calls $0.30

                Flop: Mu esimene flopatud nelik PS-is. Ei taha vastast ära hirmutada ja callin lihtsalt.

                Turn: A ($1.07, 2 players)
                Sexalmondiga bets $0.70, Nozzu calls $0.70

                Turn: A-d nähes lootsin, et nüüd saame riveril ikka stäkid sisse. Aga raisema ei tahtnud ikka hakata veel. Oleks pidanud?

                River: K ($2.47, 2 players)
                Sexalmondiga checks, Nozzu bets $1, Sexalmondiga folds

                River: Paraku tõmbas lauda tulnud K vastasel hinge kinni. Panustasin tema cheki peale ettevaatlikult nõksa üle kolmandiku potist. Vastane mõtles jube tükk aega ja siis...öööööh, ei teinudki check-raiset nagu ma lootsin. Viskas hoopis maha.

                Final Pot: $3.47

                Nozzu wins $3.35 (net +$1.15)

                Sexalmondiga lost $1.20


                A mis teema sellega on, et mu päevikut enam kommenteerida ei viitsita? :) Isegi haterid on kuhugi kadunud

                Võtke Pokkerisherifil bänn maha. Või ma pean siin keskustelu tekitamiseks jälle piinlikke nüansse oma eraelust paljastama hakkama :P

                Comment

                • hakkameimema
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 349

                  #218
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Pole huvitavaid käsi...Pead rohkem volüümi andma, mitu lauda hetkel korraga mängid ? Võta mingi 2-3 juurde või olenevalt, kuidas sul ekraanile mugav paigutada...

                  Comment

                  • wanapagan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 310

                    #219
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    AJ ja AT avanud ise ei oleks nendelt positsioonidelt.

                    AJ flopil cbet ilmselt kohustuslik, turnil annaksin lihtsalt alla.

                    AT kui turnil nuppe sisse tahaksid ajada, panusta suuremalt flopil, et ei peaks potist suuremalt panustama.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #220
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Praegu endiselt neli lauda. Lasen vast see kuu ikka niimoodi. Järgmine kuu siis võtab ükshaaval kaks tükki juurde. Ja ainult juhul, kui ma mingi ime läbi NL10-sse ei jõua.

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #221
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        mult on bänn juba maha võetud (see oli mingi automaatselt ajutine, sest tegelikult ei teinud ma midagi valesti), lihtsalt pole aega olnud läbi vaadata su käsi, aga nagu näha, siis 2 päeva keskmisena jälle hea pluss. asi liigub stabiilselt ja rahulikult ülespoole ja näha on et taipupole coaching mõjub 100% hästi su mängule.

                        selle küüslaugu kohta tahtsin öelda, et proovi seda leivaga süüa nii et hammustad leiba peale küüslaugule. oleneb küüslaugust, mõni on nii terav et tahab hinge kinni võtta, siis leib võtab selle teravuse mõnusalt ära.

                        Comment

                        • E-Kunn
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 261

                          #222
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Imo sellepärast et päevikut elavdada ei ole mõtet küll laudu juurde võtta. Pigem ikka siis kui ise tunned et võiks!

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #223
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                            AJ ja AT avanud ise ei oleks nendelt positsioonidelt.

                            AJ flopil cbet ilmselt kohustuslik, turnil annaksin lihtsalt alla.

                            AT kui turnil nuppe sisse tahaksid ajada, panusta suuremalt flopil, et ei peaks potist suuremalt panustama.
                            Mitte, et ma vastu vaidleks või ütleks, et kindlasti peab AT ja AJ MP+lt openraisema aga isegi kõige tightimad pokkerstrategy chartid soovitavad sealt juba nendega openraiseda.

                            Nojah, ma ise andsin kah mõttes juba turnil alla. Aga tundus, et nii väikse beti võin oma outsidega ära callida. Riveri betti poleks enam callinud. Olgu see siis nii pisike kui tahes. See tehti mulle siin selgeks juba :)

                            Comment

                            • hakkameimema
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 349

                              #224
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Noo, tal mängulisi probleeme palju pole, mulle tundub, et ammu juba saab vähemalt 6 lauaga kenasti hakkama...Ilmselt isegi 8 oleks mõistlikum, kuigi võid tasa ja targu juurde võtta 2 haaval...

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #225
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                                AJ ja AT avanud ise ei oleks nendelt positsioonidelt.
                                AJ flopil cbet ilmselt kohustuslik, turnil annaksin lihtsalt alla.
                                AT kui turnil nuppe sisse tahaksid ajada, panusta suuremalt flopil, et ei peaks potist suuremalt panustama.
                                No nii nit ka ei saa olla, eriti veel nl5. Oleneb muidugi mis stiili sa harrastad. Arvan, et kui MP pealt ka AJ-ga ei ava siis kõrgemale sa küll edasi ei liigu.

                                Comment

                                Working...