Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #196
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ja panin ennast mängija rolli (enda limiiti)
    Ma arvan, et see on ka päris rumal viis nõu anda, eriti kui sa seda ei täpsusta või seeläbi oma otsust ei selgita.

    Ehk jõuame tagasi algusse: tegemist oli überkohutav põhjendusega.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #197
      Lalaalaa daalala´ud

      Täna siis tutvusin Pokerstarsi daalalaudadega. Heh, tunduvad ikka märksa kasumlikumad olema kui need suht NIT-ised eurolauad, mille vahel ma varem valima pidin.

      Kui PS ja HEM valutsi korrektse kursiga konverdivad, siis lisandus täna + 3.90 eurtsi kontole. Oleks võinud rohkemgi aga sain ühe vahva cooleri. Mis siis ühtlasi enim kaotanud käsi.

      Vastased:
      plavoneb 8 kätt ja 100/13
      chlikin 23 kätt ja 9/0


      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      8 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG plavonebo752 ($6.32)
      UTG+1 SzulerPL ($3.35)
      MP1 M10beretta ($5.22)
      MP2 Dago1984 ($3.62)
      CO chiliking9 ($2.22)
      BTN martnart ($3.57)
      SB weierless ($4.95)
      BB Nozzu ($5)

      Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is BB 2 A
      plavonebo752 calls $0.05, 3 folds, chiliking9 calls $0.05, 2 folds, Nozzu checks

      Preflop: Ma ei tea...ilmselt oleks pidanud tõstma aga samas ei tahtnud kuidagi A2, olgugi, et suited, 6 BB-d tõstma hakata. Aga noh, sellega ma end jama sisse tõmbasingi.

      Flop: 5 4 3 ($0.17, 3 players)
      Nozzu checks, plavonebo752 bets $0.10, chiliking9 calls $0.10, Nozzu raises to $0.40, plavonebo752 calls $0.30, chiliking9 goes all-in $2.17, Nozzu raises to $3.94, plavonebo752 folds

      Flop: Monster. Ise leadima ei hakanud aga check-raise tundus olevat suht ok liin. Ja siis järsku call ja raise. A kuidas ma siin ikka oma wheelie maha oleks saanud visata. Vastane oleks võinud siin shoveda ka kolmikuga või kust mina tean, ka kahe paariga. Suurem rida oli ainus, mis mind sel hetkel siin biitis ja pole minu süü, et just see kombinatsioon vastasel käes oli.

      Turn: 6 ($6.68, 2 players, 1 all-in)

      River: 5 ($6.68, 2 players, 1 all-in)

      Final Pot: $6.68
      chiliking9 shows a straight, Three to Seven
      6 7
      Nozzu shows a straight, Deuce to Six
      2 A

      chiliking9 wins $4.67 (net +$2.45)

      Nozzu collects $1.77 (net -$2.22)
      plavonebo752 lost $0.45


      Enim võitnud käsi:

      Vastased:
      kush: 1 kätt ja 100/0
      Da vicar: 8 kätt ja 50/13

      $0.02/$0.05 No Limit Holdem
      7 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

      Stacks:
      UTG misterckm ($9.67)
      UTG+1 Kush2810 ($5.02)
      MP Baoying2000 ($2.69)
      CO Da Vicar ($7.64)
      BTN just_OTEZ ($5)
      SB MA551VE ($11.66)
      BB Nozzu ($5)

      Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is BB Q 10
      1 fold, Kush2810 calls $0.05, 1 fold, Da Vicar calls $0.05, 1 fold, MA551VE calls $0.03, Nozzu raises to $0.25, Kush2810 calls $0.20, Da Vicar calls $0.20, MA551VE folds

      Preflop: Näete jah, siin karistasin limperid ära. Ja võib-olla olen ma eksiteel aga minumeelest on mitme limperi puhul QTs BB-lt mugavam raisemise kaart kui A2 nagu eelmises käes. Sest limperid armastavad ässasid, eksole.

      Flop: 8 3 K ($0.80, 3 players)
      Nozzu bets $0.40, Kush2810 calls $0.40, Da Vicar folds

      Flop: Kaks vastast aga K kõrge board mastitõmbega lubab mul julgelt c-beti teha.

      Turn: 5 ($1.60, 2 players)
      Nozzu bets $1.10, Kush2810 goes all-in $4.37, Nozzu goes all-in $3.25

      Turn: Juhtus see, mis juhtuma pidi.

      River: J ($10.32, 2 players, 2 all-in)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Aga täna lõi jälle mu nõrkus välja. Nõrkus rahaga minema joosta, kui mingi enam-vähem summa olemas. Ma tean, et see on tobe. Aga ma ei tahtnud kolmandat päeva järjest siia miinust näitama tulla.

      Samas ma saan aru, et kui ma volüümi ei anna, siis pole sellel erilist tähtsust, kas ma oskan mängida või mitte. Kuhugi jõuda mul ikka võimalik pole kuna aerud mädanevad nii tasa sõudes ära lihtsalt.

      Ja see on probleem, milles mind keegi teine aidata ei saa. Tuleb end lihtsalt kokku võtta ja sundida.

      Comment

      • hakkameimema
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 349

        #198
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Vastumeelt mängima sundimine ei ole hea variant...Karta kindlasti ei tohiks, kõige rohkem loeb ikkagi see, kas jäid oma mänguga rahule või mitte. GL

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #199
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ürita vaikselt laudu juurde võtta ja saad hulga rohkem käsi mängida.Ka ei saa rohkemate laudadega aru,kas oled plussis või miinuses.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #200
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas viki Vaata postitust
            Ürita vaikselt laudu juurde võtta ja saad hulga rohkem käsi mängida.Ka ei saa rohkemate laudadega aru,kas oled plussis või miinuses.
            Mhmh, kui pank annab, siis on plaanis kuu teises pooles uus läppar soetada, 17 dollise ekraaniga (ja vingem kui Vostro :P). Sinna peaks kuus lauda mahtuma vist samasuurelt ära kui praegusele nikatsile neli.
            Siis võiks laudu juurde võtta küll. Neljaga tunnen ennast juba täitsa mugavalt.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #201
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Ndvl siis NL10.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #202
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Ndvl siis NL10.
                Hahaa, ei lähe läbi kahjuks. Mul on NL10 jaoks vist mingi 12 BI-d. Isegi kui Sklansky mu kõrval istuks, ei saaks ma seda endale lubada, sest ka tema ei saa välistada variatsiooni. Ja variatsioon on hullem bitch kui karma.

                Aga ühel nädalavahetusel kindlasti, ma usun

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #203
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                  Hahaa, ei lähe läbi kahjuks. Mul on NL10 jaoks vist mingi 12 BI-d. Isegi kui Sklansky mu kõrval istuks, ei saaks ma seda endale lubada, sest ka tema ei saa välistada variatsiooni. Ja variatsioon on hullem bitch kui karma.

                  Aga ühel nädalavahetusel kindlasti, ma usun
                  Pff...see on täitsa soliidne NL100 roll ju.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #204
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    jep, väga hirm peal on, siis võib NL50 ka istuda, aga sellisel juhul HU.

                    Mängisin üleeelmine kuu 20bb bankroll managementiga PLO-d alustades $6-ga ja otsustasin $2k peale mängida.
                    Tund hiljem olin PLO1000s $1.6k stackiga, kõrgemal polnud laudu.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by KristjanLaas; 08.12.11, 23:51.

                    Comment

                    • pokkerisheriff
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 824

                      #205
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      sedasi raha teenimine oleneb liiga palju õnnest minu arust. et kui võidad ühe buy-ini siis liigud üles kohe. hea küll, kui õnne on siis võidad nt 5x järjest ühe buy-ini ja liigud 5x üles limiitides aga siis kuuendal korral ikka saab õnn otsa (või varem või hiljem) ja kaotad kõik.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #206
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        sedasi raha teenimine oleneb liiga palju õnnest minu arust. et kui võidad ühe buy-ini siis liigud üles kohe. hea küll, kui õnne on siis võidad nt 5x järjest ühe buy-ini ja liigud 5x üles limiitides aga siis kuuendal korral ikka saab õnn otsa (või varem või hiljem) ja kaotad kõik.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #207
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Pff...see on täitsa soliidne NL100 roll ju.
                          Arvad? Krt. on vist jah. Ma siis proovin.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #208
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Damn. Busto.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #209
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              17'' või mitte, sellest pole kasu kui reso on 1024x768, ehk vaata ka võimalikult suure resoga läpakat..

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #210
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                                Hahaa, ei lähe läbi kahjuks.
                                TOM

                                Comment

                                Working...