Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #91
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    TP rebisid mu postist ühe osa välja ainult. Teine osa siiski palju olulisem kui esimene. Eneseväljendus jätab mul lihtsalt soovida. Pidasin pigem silmas, et b vs b ja btn vs b olukordades on see nuts. Paratamatult on aegajalt tugevam käsi vastas, kuid nendes eelnevates kohtades on ranged siiski oluliselt laiemad kui utg, mp.
    Tuleb öelda lihtsalt: mitte kunagi ei foldi NL2 pre flop QQ.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #92
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Suht standard käed imo, vbl QQ ainult veits küsitav.
      AJ käes ka standard calldown imo, see vastase bet size ei repi seal midagi eriti ja ma snap fistfump callin riveri lihtsalt. Stacki järgi vaataks ka kohe, et mingi "reg" (obv nl2 ei saa kedagi regiks kutsuda aga u know what i mean) pole .
      Last edited by qbj0hn; 28.11.11, 06:26.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #93
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        AJ käes oleks turnis kindlasti tõstnud. See on fishide lemmikvõte, õhuga donkbettida niiviisi. Milleks siin (põhimõtteliselt) tasuta kaarti anda.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #94
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ja miks sa fishi raisema pead siis kui ta õhuga tahab bluffida?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #95
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Tal polnud ju õhk, üsna solid draw pigem, millelt oleks saanud valuet küll raisedes. Kui suuremalt oleks donganud, siis calliks lihtsalt turni.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #96
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Nojah, eks see on rohkem minu kui STT mehe mõte, kes eriti showdowni näha ei taha. Ja sepp tahtis ju odavalt kaarti saada, seda ei annaks.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #97
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Tal polnud ju õhk, üsna solid draw pigem, millelt oleks saanud valuet küll raisedes. Kui suuremalt oleks donganud, siis calliks lihtsalt turni.
                Väga mõistlik on vaadata vastase kaarte ja nende põhjal otsuseid teha või hiljem nõuandeid anda. Kui keegi oskaks soovitada mingit proget vms, millega ma saaksin seda võimalust enda mängu ajal LIVE kasutada saaksin, siis PM.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #98
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mis asi on obvious? Flegi ettepanek? Kui jah siis väga vähesed jälgivad seda. Või on obvious see, kui ei balanseeri end ja siis su ranged teada?
                  Obv sarkasm oli.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #99
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Väga mõistlik on vaadata vastase kaarte ja nende põhjal otsuseid teha või hiljem nõuandeid anda.
                    Üsna standard spot kus raiseda for value turnil, kui tehakse pmtl blocking bet, imestan, et see sulle nii üllatav tundub. Villaini range on obviously kallutatud nõrgema Jx/veel madalama paari/draw poole.
                    Last edited by fyte; 28.11.11, 19:01.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #100
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Täna siis jätkus Taipupole käest kinni hoides retk läbi müstilise, ohte ja ahvatlusi täis pokkerimaailma.
                      Ent teel vastu sattunud elukatest olid mõned juba tuttavad. Või teisisõnu, ma leidsin oma arsenalist nende vastu sobivad relvad üles. Ja kui ei leidnud, ulatas need mulle Taipupole.
                      Anyway - bankroll paisus 3.60 euro võrra.

                      Suuremad käed:

                      Enim kaotanud:

                      Vastane: 85 kätt 51/0

                      €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Trk_Evgeny (€1.94)
                      UTG+1 goggi76 (€0.88)
                      MP1 amagan (€2.02)
                      MP2 yoonah1990 (€1.89)
                      MP3 madbull11 (€2.33)
                      CO david12008 (€0.90)
                      BTN ellussion (€0.81)
                      SB tonnie365 (€1.56)
                      BB Nozzu (€2.03)

                      Pre-Flop: (€0.03, 9 players) Nozzu is BB Q Q
                      5 folds, david12008 checks, 1 fold, tonnie365 calls €0.01, Nozzu raises to €0.16, david12008 folds, tonnie365 calls €0.14

                      Preflop: Läks sisse 1BB rohkem kui mul tavaks on.

                      Flop: 8 3 J (€0.32, 2 players)
                      tonnie365 checks, Nozzu bets €0.24, tonnie365 calls €0.24

                      Flop: Ülekaartidega, preflop agressorina tavapärane c-bet

                      Turn: 6 (€0.80, 2 players)
                      tonnie365 checks, Nozzu bets €0.54, tonnie365 calls €0.54

                      Turn: Järgi chekkimine oleks mastikaartide tõttu ohtlik olnud. Võib-olla oleks piisanud poole potisest panusest.

                      River: A (€1.88, 2 players)
                      tonnie365 goes all-in €0.62, Nozzu calls €0.62

                      River: Siin oleks ikkagi vist pidanud maha viskama. Kui ta mind ainult poisi pealt flopil ja turnil callis, siis vaevalt et ta siin oleks oma viimased säästud sisse lükanud. Järelikult pidi teda siin kas äss aitma või ta slowtas midagi paremat.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Enim võitnud käpp

                      Vastased:
                      Tuhtyn: 34 kätt 24/9
                      Ravshan: 4 kätt 100/50

                      €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                      6 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG durmitores (€2.03)
                      UTG+1 Ravshan978 (€1.61)
                      CO abborru (€2.29)
                      BTN Lasoluma (€1.29)
                      SB Nozzu (€2.23)
                      BB Tuhtyn (€1.48)

                      Pre-Flop: (€0.03, 6 players) Nozzu is SB 10 J
                      1 fold, Ravshan978 calls €0.02, 2 folds, Nozzu raises to €0.10, Tuhtyn calls €0.08, Ravshan978 calls €0.08

                      Preflop: Limperi karistamine

                      Flop: J K 10 (€0.30, 3 players)
                      Nozzu bets €0.24, Tuhtyn calls €0.24, Ravshan978 calls €0.24

                      Flop: Hästi tabatud aga masti ja reatõmme maas. Peab kaitsma ja tõmmetelt valuet võtma.

                      Turn: 10 (€1.02, 3 players)
                      Nozzu bets €0.40, Tuhtyn folds, Ravshan978 goes all-in €1.27, Nozzu calls €0.87

                      Turn: Monster. Ei taha väga suurelt panustada. Aga tõmbed võivad mu siin ikkagi kinni maksta, nii et veits raha sisse. Vastane otsustab asja minu eest ära.

                      River: 8 (€3.56, 2 players, 1 all-in)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Plaanis on Taipupolega mängida veel homme. Seejärel mängin mõned päevad iseseisvalt. Ja siis, millaski nädala lõpu poole, vaatab ta mu mängu üle, kontrollimaks kas mu vasthangitud teadmised on ikka kinnistunud või olen ma oma endisesse rööpasse tagasi vajunud.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #101
                        Kuldne kõuts!

                        Kui ma poleks toolil istunud, siis ma oleks täna pärast sessiooni HeMist tulemust vaadates ilmselt tagumikule kukkunud. + 13.21 Seda NL2s 387 käega. Kusjuures jooksin vähem kui BI-ga üle EV.

                        Ehk siis Taipupole kõrval on pokkeri mängimine tõesti raha printimine. Selle tõestuseks meie kolme sessi koondgraafik:






                        Tänased käed:

                        Enim kaotanud:

                        Vastane: 56 kätt 81/31

                        €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                        9 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG RAVENSANYA (€0.89)
                        UTG+1 Trk_Evgeny (€1.73)
                        MP1 BrenBir (€2.80)
                        MP2 Nozzu (€2.07)
                        MP3 Ginterek4444 (€2.50)
                        CO Olljack (€2.03)
                        BTN foma-rostov (€2.08)
                        SB Semcabih (€2)
                        BB JJ72OXYGEN (€2.05)

                        Pre-Flop: (€0.03, 9 players) Nozzu is MP2 Q K
                        3 folds, Nozzu raises to €0.08, Ginterek4444 calls €0.08, 4 folds

                        Preflop: Tavaline värk

                        Flop: 6 K 4 (€0.19, 2 players)
                        Nozzu bets €0.12, Ginterek4444 calls €0.12

                        Flop: Sain kenasti pihta. Mast maas, tuleb kaitsta ja valuet võtta. Vastane callib. Millega? Väiksem kunn, mastitõmme, taskupaar, või talle lihtsalt meeldisid oma kaardid.

                        Turn: 8 (€0.43, 2 players)
                        Nozzu bets €0.22, Ginterek4444 calls €0.22

                        Turn: Ehkki ma ise oleks siin vist tahtnud alla anda, ei muutnud 8 tegelikult midagi. Ehk siis kui ta callis mind nende kätega mis ma arvasin, siis oli ka siin õige uuesti panustada.

                        River: A (€0.87, 2 players)
                        Nozzu checks, Ginterek4444 bets €0.32, Nozzu calls €0.32

                        River: Ok ta donkab. Oli tal mastitõmme A-ga ja nüüd sai vähemalt ässale pihta? Võimalik, sest madalam kunn mis siiani on callinud, vaevalt et riveril ise välja panustaks. Samas äkki ikkagi kasutas ta ässa bluff kaardina ära. Ja et ta potti ikkagi suht vähe panustas - callisin ma ta maha.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Enim võitnud käsi

                        Vastased:
                        Astiwo: 9 kätt 44/0
                        Jan: 8 kätt 63/0


                        €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                        7 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG abborru (€2.06)
                        UTG+1 Mr.Bicicleta (€1.60)
                        MP JanW1987 (€1.24)
                        CO benibabe2007 (€1.84)
                        BTN Asitwo1909 (€2.77)
                        SB Nozzu (€2)
                        BB Nexsanius (€2.38)

                        Pre-Flop: (€0.05, 7 players) Nozzu is SB J K
                        [Mr.Bicicleta posts €0.02]
                        1 fold, Mr.Bicicleta checks, JanW1987 calls €0.02, 1 fold, Asitwo1909 calls €0.02, Nozzu raises to €0.16, 1 fold, Mr.Bicicleta folds, JanW1987 calls €0.14, Asitwo1909 calls €0.14

                        Preflop: Ilma Taipupole koolituseta, oleks mina JKo väikselt blindilt lihtsalt kaasa limpinud. Aga TP-l on õigus. Olgugi, et ma olen siin positsioonilt väljas, on mul hea leht ja miks näidata floppi neile, kes on limpides deklareerinud, et neil ei ole midagi käes ja nad tahaksid võimalikult odavalt floppi näha. Elementaarne.

                        Flop: J J K (€0.52, 3 players)
                        Nozzu checks, JanW1987 bets €0.20, Asitwo1909 calls €0.20, Nozzu calls €0.20

                        Flop: Monster. Ei hakka siin leadima.

                        Turn: 6 (€1.12, 3 players)
                        Nozzu checks, JanW1987 goes all-in €0.88, Asitwo1909 calls €0.88, Nozzu goes all-in €1.64, Asitwo1909 calls €0.76

                        Turn: Et vastane juba flopil ise panustas. Siis checkin ja annan talle siingi võimaluse ise raha potti panna. Ja ta teebki seda ning fullstack mees callib minu õnneks. Ja parem talt siin juba proovida raha kätte saada, olukorras kus ta saab veel loota mingitele outidele, kui riveril, kus tal enam outse pole. Sestap lükkan nupud sisse.
                        Vastaselt call ja end of story.

                        River: 3 (€5.28, 3 players, 2 all-in)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                        Ent kui nüüd postituse alguse juurde tagasi tulla, siis ma saan aru küll, et küsimus pole tegelikult rahas, vaid selles, kas ma suudan edaspidi ka iseseisvalt niimoodi mängida nagu Taipupole mulle õpetas.

                        Või olen ma ainult meistri aega raisanud. See oleks kurb ja piinlik. Aga tõde selgub õige pea. Homme ma ei mängi, küll aga ülehomme.

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #102
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          tubli!

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #103
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            S.U.P.E.R.

                            mõnus näha, et arened ja asjad positiivses suunas liiguvad jõudsalt. enne kui arugi saad, oled NL5-s tagasi. ja siis juba NL10, NL25 jne jne...

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #104
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Suured südamlikud tänud! Siiralt.
                              Aga vara on veel kiita. Eks näis, mis moodi asjad siis sujuvad, kui ma iseseisvalt mängima hakkan.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #105
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                hästi sujuvad. tunnen ette seda juba.

                                Comment

                                Working...