Re: Microob Nozzu päevaraamat
Ma arvan et NL2 pole vaja balanseerida kah, neid mängijaid leidub küllaldaselt, kes callivad nõrgemaga, valuet saame nagunii fishidelt kes ei adjusti millelegi, regi ei calli nagunii openshovet mingi nõrgema käega. Aga muidu, hea asi mida proovida. Aga range võiks jah laiem olla kui KK+ ja AK, vähemalt late positsioonist ja sõltuvalt lauast. Kui oled btn ja blindidel 2 überfishi, võib vabalt openshoveda ka AJs vms.
Ma arvan et NL2 pole vaja balanseerida kah, neid mängijaid leidub küllaldaselt, kes callivad nõrgemaga, valuet saame nagunii fishidelt kes ei adjusti millelegi, regi ei calli nagunii openshovet mingi nõrgema käega. Aga muidu, hea asi mida proovida. Aga range võiks jah laiem olla kui KK+ ja AK, vähemalt late positsioonist ja sõltuvalt lauast. Kui oled btn ja blindidel 2 überfishi, võib vabalt openshoveda ka AJs vms.
Comment