Re: [NL100-200 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
No üldiselt jaotan regularid 2eks, need kellel PFR on over 20, ja need kellel alla. Päris nitid märgin ka ära, aga neid väga ei kohta.
Lihtsalt siis tean, et lauas kus on fish aga mul pos. pole ja kõik agressiivsemad regularid siis sinna ei istu.
Mingeid väga erilisi kategooriaid ei ole teind, peale nende nimetatue veel agressiivsed vaalad ja stationid + regfishid(regularid kellel silmnähtavad leake'd sees, ala vahest limbivad AA'ga, mängivad fitorfold vms), ka aga neid ei bumhunti väga - üldiselt otsin suuri vaalu.
Sina läheks nende stattidega tavalise regulari alla in my book...
Algselt postitas bi0hazard
Vaata postitust
Lihtsalt siis tean, et lauas kus on fish aga mul pos. pole ja kõik agressiivsemad regularid siis sinna ei istu.
Mingeid väga erilisi kategooriaid ei ole teind, peale nende nimetatue veel agressiivsed vaalad ja stationid + regfishid(regularid kellel silmnähtavad leake'd sees, ala vahest limbivad AA'ga, mängivad fitorfold vms), ka aga neid ei bumhunti väga - üldiselt otsin suuri vaalu.
Sina läheks nende stattidega tavalise regulari alla in my book...

Q
A
3
Comment