[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #3616
    Re: [NL600-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Hästi palju selliseid backdoor käsi fishide vastu, eriti viimasel ajal. Õnneks olen enamasti üsna odavalt pääsenud.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3617
      Re: [NL600-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Okei, aitab ka sellest kuust...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      See kuu siis õrn pluss/praktiliselt BE aga arvestades selle kuu minekut - siis ei saa mitte kuidagi nuriseda, et nii halb periood üle elada ja ikka rohelises olla

      Sellised käed tapsid täiega tulemusi....


      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $6(BB) Replayer
      SB ($600)
      BB ($600)
      UTG ($309)
      Hero ($637)
      BTN ($600)

      Dealt to Hero 7 6

      fold, Hero raises to $15, fold, SB raises to $54, fold, Hero calls $39

      FLOP ($114) 4 T J

      SB bets $51.85, Hero raises to $120, SB raises to $546 (AI), Hero calls $426

      TURN ($1,206) 4 T J A

      RIVER ($1,206) 4 T J A A

      Hero shows 7 6
      (Pre 37%, Flop 0.3%, Turn 0.0%)

      SB shows K A
      (Pre 63%, Flop 99.7%, Turn 100.0%)

      SB wins $1,203

      Rahule jäin sellega et sain kokku 120tundi mängu. Ja üldse sisuliselt enamus seatud eesmärgid täitusid, siis võiks öelda et olen õigel järjel.

      Järgmine kuu tuleb ilmselt isegi rohkem mängutunde aga samas tunduvalt vähem käsi. Sihin kuskile 20-25k vahele vast ja võimalikult kõrgetel limiitidel.

      Homme puhkan ja P või siis esmaspäevast alustan uue värske energiaga

      Ja veel väike tip Tartu elanikele, minge kutseka sööklasse sööma - toit on nii odav, et praktiliselt makstakse peale et sööksid
      Last edited by HerrJanks; 31.01.14, 09:42.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #3618
        Re: [NL600-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Ikka teenisid rohkem kui Ansip ju

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3619
          Re: [NL600-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Siin kehras on toit nii odav et pead ise valmis tegema

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #3620
            Re: [NL600-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Ei biidi IMO. Quit while ahead ja soovitan kõik raha kiiresti välja kanda. Praegu ju väga hästi läinud, et pole veel kõike maha jõudnud mängida. Parem karta kui kahetseda!
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Kui tõsiselt rääkida on tulemus ikkagi ilus. Küll järgmine kuu parem tuleb.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3621
              Re: [NL600-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Tänud.

              Natuke muudan siiski uue kuu plaane ja kavatsen rohkem käsi läbi mängida, 35-40K vast ja seega toon nl400 valikusse tagasi. Võimalik, et neid käsi koguneb siis ka rohkem.

              Plaan on natuke suurem bankroll ehitada ennem kui päris nl400'ga hüvasti tahan jätta. Kuna ainult nl600 tuleks käsi suhteliselt napilt ja et agressiivselt NL1K ja NL2K 6maxi näppida vajan natuke suuremat bankrolli. Ainult FR formaadis võib mõni päev praktiliselt üldse tühja passida neis limiitides actionit oodates(varahommikusel/hommikusel ajal).

              Loodetavasti ei tee sellega nüüd viga ja proovin laudade arvu tugevalt kontrolli all hoida.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3622
                Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Kuu on läinud mõne mängupäevaga päris normaalselt(3), 15bb/100 hetkel, reedel teen väikse vahekokkuvõtte ka.

                Täna aitas tublisti üks nõrgem reg, kellega HU'd tagusin pärast üldist väga kehva algust see sessioon(top set vs rida 3bet potis jms käed).

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                *ehheee, EV'd ei kuvanud aga vaatasin et EV on 100% identne - kordagi ei läinud enne riverit nuppe sisse, samas ma ei 3bettinud teda ka mitte kordagi selle aja jooksul

                Graafik on tema vaatenurgast. Mängisime neljal laual nl400-600. Pärast läks päris kirjuks juba silme ees ja hakkasin valesid nuppe klõpsama, nii et pidin selle HU quitima

                Aga vaikselt edeneb...

                Nüüd võiks ühe toreda hiiteri visata küll...
                Last edited by HerrJanks; 03.02.14, 10:19.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #3623
                  Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Väheke tehnilist juttu ka -

                  tegin endale 2 päeva tagasi skeemi/plaani. Peas on see mul nagunii kogu aeg olemas olnud aga vahest kipuvad asjad ununema - eriti igavusest või ärritusest vms halbadest faktoritest, samuti ka siis kui liiga hästi jooksen.

                  Plaan sisaldab kogu mu üldist mängustrateegiat laudade valimisel, millised lauad, kuidas valin, millist bankrolli milliste laudade jaoks kasutan jms erinevad aspektid.

                  Sellist plaani peaksid kindlasti toetama ka igakuised eesmärgid ja kokkuvõttes peaksid need kindlustama, et kordagi õigelt teelt kõrvale ei astu.

                  Tegemist on siis nö üldise äriplaaniga ja kõik tõsisemad pokkerimängijad võiksid midagi sellist omada, eriti need kellel on distsipliiniga probleeme ja kipuvad oma võimeid üle- või alahindama.

                  Arvan ja loodan et sellisest asjast ja mõtestatud tegevusest on halbadel/liiga headel aegadel tublisti kasu.
                  Last edited by HerrJanks; 03.02.14, 10:32.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #3624
                    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Väheke tehnilist juttu ka -

                    tegin endale 2 päeva tagasi skeemi/plaani. Peas on see mul nagunii kogu aeg olemas olnud aga vahest kipuvad asjad ununema - eriti igavusest või ärritusest vms halbadest faktoritest, samuti ka siis kui liiga hästi jooksen.

                    Plaan sisaldab kogu mu üldist mängustrateegiat laudade valimisel, millised lauad, kuidas valin, millist bankrolli milliste laudade jaoks kasutan jms erinevad aspektid.

                    Sellist plaani peaksid kindlasti toetama ka igakuised eesmärgid ja kokkuvõttes peaksid need kindlustama, et kordagi õigelt teelt kõrvale ei astu.

                    Tegemist on siis nö üldise äriplaaniga ja kõik tõsisemad pokkerimängijad võiksid midagi sellist omada, eriti need kellel on distsipliiniga probleeme ja kipuvad oma võimeid üle- või alahindama.

                    Arvan ja loodan et sellisest asjast ja mõtestatud tegevusest on halbadel/liiga headel aegadel tublisti kasu.
                    Ei taha mingit täpset nimekirja sinu süsteemist saan aru kui on ärisaladus :)

                    Aga kuna oled kunagi ka microt ja 6 maxi mänginud siis ehk viitsid paari sõnaga kirjutada mis olid/oleks seal kriteeriumid. Ja kuidas kasutada waitingliste? Ma siiani alustan ise ja joinin ainult tekivattesse laudadesse või joinin regile vastu aga tihti ei tule ikka sobivaid laudu piisavlt kiiresti ja tundub, et mängin kehvemapoolsetes laudades aeg ajalt päris pikalt veeretades rake samal ajal kui kuskilt waitinglistist saanuks vb parema laua.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #3625
                      Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Ei taha mingit täpset nimekirja sinu süsteemist saan aru kui on ärisaladus :)

                      Aga kuna oled kunagi ka microt ja 6 maxi mänginud siis ehk viitsid paari sõnaga kirjutada mis olid/oleks seal kriteeriumid. Ja kuidas kasutada waitingliste? Ma siiani alustan ise ja joinin ainult tekivattesse laudadesse või joinin regile vastu aga tihti ei tule ikka sobivaid laudu piisavlt kiiresti ja tundub, et mängin kehvemapoolsetes laudades aeg ajalt päris pikalt veeretades rake samal ajal kui kuskilt waitinglistist saanuks vb parema laua.

                      Ma viskan end paljudesse listidesse kus max 2 inimest , kui viskab ette ja fishi kõrval ei ole panen X

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #3626
                        Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Ei taha mingit täpset nimekirja sinu süsteemist saan aru kui on ärisaladus :)

                        Aga kuna oled kunagi ka microt ja 6 maxi mänginud siis ehk viitsid paari sõnaga kirjutada mis olid/oleks seal kriteeriumid. Ja kuidas kasutada waitingliste? Ma siiani alustan ise ja joinin ainult tekivattesse laudadesse või joinin regile vastu aga tihti ei tule ikka sobivaid laudu piisavlt kiiresti ja tundub, et mängin kehvemapoolsetes laudades aeg ajalt päris pikalt veeretades rake samal ajal kui kuskilt waitinglistist saanuks vb parema laua.
                        Väga raske sellele ühest vastust anda. Kõik oleneb ka sinu enda kriteeriumitest, et milline on hea laud ja milline mitte. Üldiselt waiting listi tasub ikka panna, kui ees on mõni tundmatu mängija, kes võib fish olla või kui teada, et kindlasti fish on. Kasvõi siis kui isegi 20 matsi waitinglistis on, kui viskab sulle laua ette, saad kinni panna kui fishi lauas ei ole. Laudade alustamine sõltub sellest kui mugavalt sa ennast HU's tunned - seda pead ise teadma. Kõik tableselectimine eeldab et enamus mängijaid on märgistatud ja teaksid mis sind lauas ees ootab - juba see teeb selle mitu korda kergemaks. Kui tunned, et lauas edge puudub, siis kohe laud kinni ja hakkad uut otsima. Ja ma soovitan panna kingi konkreetse tähise, et mitu lauda oled valmis kõige rohkem ette võtma või maksimaalselt mugavalt tunned. Kui saad konkreetse hulga kokku ja need sobivad, siis ei ole mõtet lobbys passida ja keskendud ainult oma laudadele. Kui aga laudu on liiga vähe, vähem optimaalsest - siis võiks teha pidevalt tööd et saada sobiv hulk kokku. Kui mängid-mängid ja ei saa aru, kes lauas istub ja mängijad on märgistamatta, siis ilmselt mängid korraga liialt palju laudu ja ei jõua keskenduda. Eks harjutamine teeb meistriks
                        Last edited by HerrJanks; 04.02.14, 11:08.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3627
                          Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Enda pokkeriseiklused võiks kokku võtta sõnaga IGAV, igav ja veelkord igav. Isegi nii igav oli, et läksin NL25-50 pulli tegema korra.

                          Ahaaa üks ilusam käsi juhtus ka minu poolt vaadates fishi vastu, euri laud kah

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $4(BB) Replayer
                          SB ($411)
                          BB ($709)
                          UTG ($775)
                          Hero ($582)
                          BTN ($400)

                          Dealt to Hero K K

                          UTG raises to $12, Hero raises to $36, fold, fold, fold, UTG calls $24

                          FLOP ($78) K A 4

                          UTG checks, Hero bets $60, UTG calls $60

                          TURN ($198) K A 4 7

                          UTG checks, Hero bets $140, UTG calls $140

                          RIVER ($478) K A 4 7 2

                          UTG checks, Hero bets $346 (AI), UTG calls $346

                          UTG shows Q A
                          (Pre 32%, Flop 6.5%, Turn 0.0%)

                          Hero shows K K
                          (Pre 68%, Flop 93.5%, Turn 100.0%)

                          Hero wins $1,168


                          Distsipliiniga veits pobleeme olnud viimasel ajal miskipärast, aga peab lubama ennast juba homme käsile võtta

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #3628
                            Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Ma teen ise ka pm nii, aga kas nt kui vahepeal natuke palju laudu ees, ja laud on aind tugevatest regid täis.. siis ootad ikka kuni UTG tuleb ja automaatselt välja lülitab laua, või paned juba nt MP peal kinni ära laua.
                            Mulle endale tundub et see tähelepanu mis mul sealt kaob kaalub isegi selle paari tasuta kaarti nägemise üle.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3629
                              Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              Ma teen ise ka pm nii, aga kas nt kui vahepeal natuke palju laudu ees, ja laud on aind tugevatest regid täis.. siis ootad ikka kuni UTG tuleb ja automaatselt välja lülitab laua, või paned juba nt MP peal kinni ära laua.
                              Mulle endale tundub et see tähelepanu mis mul sealt kaob kaalub isegi selle paari tasuta kaarti nägemise üle.
                              See laud mis kohe kinni läheb nikuinii, selle laua võid visata suvalt teiste taha või kuhugi kõrvale ja mitte üldse jälgida kui võtab tähelepanu ära - mängid sel juhul oma mõned käed ainult KK-AA'd kui saad

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3630
                                Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Kuna võtsin plaaniks kogu aeg max capacity(ehk 6 lauda) jooksmas hoida ja otsustasin praegu mitte 6max'i ikkagist mängida(2 erinevat formaati lõhuvad rütmi), siis olen sunnitud laudu jooksmas hoides ikkagist nl200 ka appi võtma.

                                Virelemine muidugist jätkub..., ei olnud just kõige parem run aga tegin ise ka mitu kallist viga fishi vastu, mis ei ole probably vead, sest muidu poleks nii mänginud - aga täna oli nuts vastas igalpool.


                                Kallis herocall läks võsa, mul polnud küll sizingu kohta mingit telli aga süübisin ta lifetime stattidesse ja river + teised tänavad tundusid nii overagressive kui üldse olla saab. Lootsin/loodan siin päris tihti busted drawd/bluffi näha. Seekord siiski fail - next time

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $4(BB) Replayer
                                SB ($183)
                                BB ($567)
                                UTG ($523)
                                UTG+1 ($400)
                                Hero ($500)
                                CO ($473)
                                BTN ($457)

                                Dealt to Hero Q T

                                UTG raises to $8, fold, Hero calls $8, fold, BTN calls $8, fold, BB calls $4

                                FLOP ($34) A Q A

                                BB checks, UTG bets $20, Hero calls $20, BTN folds, BB folds

                                TURN ($74) A Q A 6

                                UTG bets $56, Hero calls $56

                                RIVER ($186) A Q A 6 9

                                UTG bets $439 (AI), Hero calls $416 (AI)

                                UTG shows A Q
                                (Pre 73%, Flop 100.0%, Turn 100.0%)

                                Hero shows Q T
                                (Pre 27%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)

                                UTG wins $1,016



                                Jälle ei suuda fishi vastu foldida, aga see on ilmselt palju lihtsam call. Fish oli muidugi eelnevalt sõiduvees ja väga agressiivselt nuppe klõpsinud.

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $4(BB) Replayer
                                SB ($400)
                                BB ($160)
                                UTG ($400)
                                UTG+1 ($418)
                                UTG+2 ($400)
                                Hero ($400)
                                BTN ($328)

                                Dealt to Hero T 9

                                fold, UTG+1 raises to $8, fold, Hero calls $8, fold, fold, fold

                                FLOP ($22) 8 6 5

                                UTG+1 checks, Hero bets $15, UTG+1 calls $15

                                TURN ($52) 8 6 5 J

                                UTG+1 checks, Hero bets $40, UTG+1 calls $40

                                RIVER ($132) 8 6 5 J Q

                                UTG+1 checks, Hero bets $108, UTG+1 raises to $355 (AI), Hero calls $229 (AI)

                                UTG+1 shows K 4
                                (Pre 54%, Flop 62.8%, Turn 77.3%)

                                Hero shows T 9
                                (Pre 46%, Flop 37.2%, Turn 22.7%)

                                UTG+1 wins $803


                                Jälle fishi vastu, aga siin oleks võinud ilmselt flattida selle raise - läksin thin valuet otsima, aga ebaõnnestusin jälle

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $4(BB) Replayer
                                SB ($420)
                                Hero ($400)
                                BTN ($396)

                                Dealt to Hero Q 9

                                BTN raises to $12, fold, Hero calls $8

                                FLOP ($26) 6 J K

                                Hero checks, BTN checks

                                TURN ($26) 6 J K 2

                                Hero bets $16, BTN calls $16

                                RIVER ($58) 6 J K 2 2

                                Hero bets $44, BTN raises to $100, Hero raises to $372 (AI), BTN calls $268 (AI)

                                BTN shows J J
                                (Pre 68%, Flop 67.2%, Turn 77.3%)

                                Hero shows Q 9
                                (Pre 32%, Flop 32.8%, Turn 22.7%)

                                BTN wins $793

                                BE, overagressive regulari vastu lauda alustades...

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $2(BB) Replayer
                                ($293)
                                Hero ($215)

                                Dealt to Hero Q Q

                                Hero raises to $4, raises to $16, Hero calls $12

                                FLOP ($32) 2 Q 3

                                bets $18, Hero calls $18

                                TURN ($68) 2 Q 3 8

                                bets $38, Hero calls $38

                                RIVER ($144) 2 Q 3 8 A

                                bets $221 (AI), Hero calls $143 (AI)

                                shows 5 4
                                (Pre 18%, Flop 25.9%, Turn 18.2%)

                                Hero shows Q Q
                                (Pre 82%, Flop 74.1%, Turn 81.8%)

                                wins $430

                                Väike pot küll aga NL2k's ikka fishide vastu flipata ei oska

                                Grabbed by Holdem Manager
                                NL Holdem $20(BB) Replayer
                                SB ($2,000)
                                BB ($3,154)
                                UTG ($377)
                                Hero ($2,305)
                                UTG+2 ($2,694)
                                CO ($2,000)
                                BTN ($2,037)

                                Dealt to Hero T T

                                UTG raises to $60, Hero raises to $180, fold, fold, fold, fold, fold, UTG raises to $377 (AI), Hero calls $197

                                FLOP ($785) 8 4 5

                                TURN ($785) 8 4 5 Q

                                RIVER ($785) 8 4 5 Q 5

                                UTG shows 8 K
                                (Pre 32%, Flop 52.1%, Turn 100.0%)

                                Hero shows T T
                                (Pre 68%, Flop 47.9%, Turn 0.0%)

                                UTG wins $782

                                Õnneks ainult ca 2BI'd miinust ja ei saa nukrutseda selle peale

                                Comment

                                Working...