[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #3631
    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kuna õhtul oli tund-poolteist vaba aega, siis tulin vaatama mis toimub.

    Mingit fullring sessiooni ei olnud tahtmist käima tõmmata, mõtlesin et saaks mõne nõrgema regulari HU'sse tõmmata.

    Õnnestus üks väga hooletult mängiv SNE kaasa tõmmata ja mängisime neljal laual natuke aega.

    Tundsin tugevat edge'i, oleks kaart natukenegi rohkem toetanud aga pole viga.

    Ma ei tea, kas ongi HU's ta normaalne mängustiil aga 3bettis ca 70% käsi(suht väikse sizinguga minraise->3.5x), nii et sain IP meeletult suures potis flop'e näha. Selle strateegia vastu ei mänginud ma küll kõige optimaalsemalt aga päris fun oli. Kahjuks oli limiidiks ainult nl200, huvitav kas oleks kõrgemale kaasa saanud, kui oleks rohkem aega olnud.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Graafik tema poolt vaadates.

    Mingi hetk tundus et murdub päris ära aga siis tuli imeliste riverite näol mängu tagasi, aga tundus suht monkeytildis olevat

    Kahju et mitu retarded coolerit sain - aga väike toiduraha ikka

    Aga täna oli juba happy day juba seepärast, et NL2K mõned käed mis actionit sain, suutsin pool BI'd plussi jääda

    Viimasel ajal saan jooksuga kõrgemal korralikult tala, madalaimal levelil jooksen enam-vähem, täna siis pigem vastupidi

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3632
      Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Mõned võidukäed tema vastu...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3633
        Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Mõned kaotatud käed...

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3634
          Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Väike vahekokkuvõte ka...

          Nv ei mängi - sõidan Lõuna-Eestisse puhkama kohe varsti.



          ca 660$ rakebacki ka juurde panna...

          Mänginud olen juba tublid 35 tundi.

          Lauad on kohati sama head nagu oleks aasta 1999 aga mina olen ikka rakebackpro

          Minu küsimus suurele ringile oleks, et kuidas neil kogu aeg ässad on?

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3635
            Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Õnneks tendents näitab, et varsti peaks/võiks see jama läbi saada.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Graafik 2013 algusest alates.

            Tuleviku mänguplaanid on paigas aga kahjuks ei jätku nende realiseerima hakkamiseks veel bankrolli, olge nüüd armulised pokkerijumalad ja visake üks 100K$ hiiter

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #3636
              Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

              Minu küsimus suurele ringile oleks, et kuidas neil kogu aeg ässad on?

              Varukast võtavad

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #3637
                Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Mingi aeg mind vist ring mängudes ei näe, selle kuu lõpuni keskendun ilmselt ainult HU'le

                Comment

                • p0l1
                  Grinder
                  • Jan 2011
                  • 581

                  #3638
                  Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Mingi aeg mind vist ring mängudes ei näe, selle kuu lõpuni keskendun ilmselt ainult HU'le
                  Miks ?

                  Plaanis rexide vastu ka HU teha ?

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #3639
                    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                    Miks ?

                    Plaanis rexide vastu ka HU teha ?
                    Sest ei tunne praegusel hetkel fullringis mingit rõõmu ja ei ole väga ruumi kuhugi kõrgemale ka hetkel areneda selles formaadis.

                    Ei taha stagnatiseeruda.

                    Võiks 6maxi peale switchida aga kuna jooks on endiselt kahtlane, siis pigem tahaks hoida variatsiooni võimalikult madalal.

                    HU pakub mulle põnevust ja tunnen reaalset challenge'it iga kord kui mängin ja meeldib vastaste nõrkade kohtade välja uurimine ja nende vastu selle ära kasutamine - samuti laseb see keskenduda ühele konkreetsele vastasele.

                    Mitme vastase vastu multitabeldada ei plaani. Samuti ei plaani võtta enda jaoks EV- või EV0 mänge(siin peangi silmas, et variatsioon üritada madalal hoida). See eeldab otseloomulikult fishide vastu mängimist aga ka regularide, kelle vastu edge tunnen ja kelle vastu infot oman. HU'le spetsialiseerunud või tugevate regularide vastu lähiajal mängida ei plaani.

                    Samuti on ka tulemused selles päris head, eriti viimasel ajal - mis on veel muude formaatide kõrvalt mängitud.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    HU selle aastanumbri sees.
                    *Valdav enamus sellest on regularide vastu mängitud plaaniga laudu alustada aga ka mõned HU matchid.

                    Arvan et pokkerimängija võiks võimalikult paindlik ja mitmekülge olla ja peaks ennast pidevalt arendama, seepärast plaanin selle lükke kasuks.

                    Samuti ei saa see tulevikuväljavaadete osas kuidagi halb olla - ega FR'is naljalt highstakes actionit ei saa.

                    Samuti ei morjenda mind absoluutselt kaotatud vpp'd või väiksem arv mängitud käsi(see pigem rõõmustab).

                    Last edited by HerrJanks; 11.02.14, 20:17.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #3640
                      Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Lisan veel selle, et hommikul teen nagu tavaliselt ühe aktiivse sessi, kus actionit otsin. Päeval/Õhtul kui kodus olen, siis olen passiivne ja hoian ainult HU lauad lahti ja aktsepteerin ilmselt ainult fishe. Eks näis palju üldse seda volüümi tuleb

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #3641
                        Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Ty, ammendavad selgitused. Tulen siia tagasi lugema.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3642
                          Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Fishy-fishi-fizhyd kus te olete?

                          Comment

                          • Tonislau
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2013
                            • 351

                            #3643
                            Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Tööl

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #3644
                              Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              LOL, see ei saa lihtsalt reaalne olla. Mingi kahtlane regular mängis minuga NL200 HU'd, foldis mulle rohkem kui buy-ini ära. Statid olid ca 150 käe peale 13/2 !??? Tahtis rahast lahti saada? tegi meelega? Vigane bot? Muidu nagu näitab et nl200 fullringi reg ja võidab 2.5bb/100le.

                              Väga imelik igatahes.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3645
                                Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Sentide veeretamine tema vastu hakkab siis, kui punane joon tõusma hakkab...

                                Comment

                                Working...