Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI
Kuna õhtul oli tund-poolteist vaba aega, siis tulin vaatama mis toimub.
Mingit fullring sessiooni ei olnud tahtmist käima tõmmata, mõtlesin et saaks mõne nõrgema regulari HU'sse tõmmata.
Õnnestus üks väga hooletult mängiv SNE kaasa tõmmata ja mängisime neljal laual natuke aega.
Tundsin tugevat edge'i, oleks kaart natukenegi rohkem toetanud aga pole viga.
Ma ei tea, kas ongi HU's ta normaalne mängustiil aga 3bettis ca 70% käsi(suht väikse sizinguga minraise->3.5x), nii et sain IP meeletult suures potis flop'e näha. Selle strateegia vastu ei mänginud ma küll kõige optimaalsemalt aga päris fun oli. Kahjuks oli limiidiks ainult nl200, huvitav kas oleks kõrgemale kaasa saanud, kui oleks rohkem aega olnud.
Graafik tema poolt vaadates.
Mingi hetk tundus et murdub päris ära aga siis tuli imeliste riverite näol mängu tagasi, aga tundus suht monkeytildis olevat
Kahju et mitu retarded coolerit sain - aga väike toiduraha ikka
Aga täna oli juba happy day juba seepärast, et NL2K mõned käed mis actionit sain, suutsin pool BI'd plussi jääda
Viimasel ajal saan jooksuga kõrgemal korralikult tala, madalaimal levelil jooksen enam-vähem, täna siis pigem vastupidi
Kuna õhtul oli tund-poolteist vaba aega, siis tulin vaatama mis toimub.
Mingit fullring sessiooni ei olnud tahtmist käima tõmmata, mõtlesin et saaks mõne nõrgema regulari HU'sse tõmmata.
Õnnestus üks väga hooletult mängiv SNE kaasa tõmmata ja mängisime neljal laual natuke aega.
Tundsin tugevat edge'i, oleks kaart natukenegi rohkem toetanud aga pole viga.
Ma ei tea, kas ongi HU's ta normaalne mängustiil aga 3bettis ca 70% käsi(suht väikse sizinguga minraise->3.5x), nii et sain IP meeletult suures potis flop'e näha. Selle strateegia vastu ei mänginud ma küll kõige optimaalsemalt aga päris fun oli. Kahjuks oli limiidiks ainult nl200, huvitav kas oleks kõrgemale kaasa saanud, kui oleks rohkem aega olnud.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Graafik tema poolt vaadates.
Mingi hetk tundus et murdub päris ära aga siis tuli imeliste riverite näol mängu tagasi, aga tundus suht monkeytildis olevat

Kahju et mitu retarded coolerit sain - aga väike toiduraha ikka

Aga täna oli juba happy day juba seepärast, et NL2K mõned käed mis actionit sain, suutsin pool BI'd plussi jääda

Viimasel ajal saan jooksuga kõrgemal korralikult tala, madalaimal levelil jooksen enam-vähem, täna siis pigem vastupidi

3
J


Comment