[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #3691
    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
    motivating +1, päevik pea kaanest kaaneni loetud.
    +1 :)

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3692
      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Suurepärane kuulda, et motiveerivalt mõjun

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3693
        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Väike kokkuvõte ka veel enne päris kuu lõppu.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Viimasele upswingile vaatamatta on tegelikult seal hunnik räigeid setupeid just fishide vastu aga juhtub, kõik ei saagi perfekt olla.

        Lisandub veel ca +1,565$ rakebacki.

        Mängu olen see kuu panustanud juba 103 tundi(väga rahul)

        Täna oli üks imetlusväärne hetk, et suutsin ühe suurima tightässi ja scripteri(Tim.Stone) vastu luckboxida ja valuet saada

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        See kuu tunnen ennast mänguliselt tegelikult väga tugevalt - vaatamatta tulemustele. Tunnen et HU mängimine on päris palju juurde andnud, eriti hand readingut ja ei missi ilmselt niipalju valuet(mis hakkab väga silma multitabeldavate regularide juures).

        Ja nagu ka kõik teised inimesed on tuju otseloomulikult kõrgel, kui olen viimasel ajal võidulainele tagasi pöördunud!

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #3694
          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          milles see scriptimine seisneb ?

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #3695
            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Algselt postitas Ints Vaata postitust
            milles see scriptimine seisneb ?
            No et saab alati hetkega automaatselt uue mängija(enamasti fishi) kõrval lauas koha.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3696
              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Ja kujuta nüüd ette, et paljud on scriptijad ja sulle ei meeldi just ise laudu alustada, siis on sisuliselt võimatu kohe jaole saada, ennem kui klõpsata jõuad - on laud ja waitinglist täis.

              Aga õnneks mind väga ei puuduta, FR'is neid tegelikult väga üksikud ja enamasti saan ka üksinduses lauas fishi oodata - kuigi pean tõdema, et leiduvad mõned vastased, kelle vastu alustada ei taha.

              Aga 6maxis vist asi nii roosiline pole, pluss lauakohti on vähem.

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #3697
                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                Haige on see, et meil on pokkerifoorum ja palju regulare, aga keegi pole veel scripti jaganud:D

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #3698
                  Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Haige on see, et meil on pokkerifoorum ja palju regulare, aga keegi pole veel scripti jaganud:D
                  Maksad ja kohe jagatkse sullegi

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #3699
                    Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Oskab keegi soovitada, milline parim on praegu? Ma kavatsen kasutama hakata.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #3700
                      Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Usun ja loodan et see tuleb varsti arutlusele ja selline jama keelustatakse.

                      Comment

                      • redskruf
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 168

                        #3701
                        Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI


                        Medium stakse 400 per kuu
                        High stakse 1000 per kuu

                        ...et oskavad küsida ikka!

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #3702
                          Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Aga kui kainelt võtta, on see tühine eelise eest mis ta anda suudab.

                          Highstakes'is on see hea, et ei pea üldse arvuti taga passima, keegi tuleb, liigutab sind lauda ja annab märku.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #3703
                            Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            solid hinne asjal, see toimib vist nii, et kui sinu jaoks märgistamata tegelane lauas siis kohe lendab peale ?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #3704
                              Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Kui ma tunneks, et teised saavutavad mingi unfair edge siis ma hakkaks pigem ise ka kasutama mitte ei jonniks.
                              Kui eetiline ja tervislik see online pokkeri tuleviku suhtes on on juba teine teema, aga hetkel starsi poolt lubatud ja vsjo. Tegemist pole mingi shady stuffiga.
                              Hetkel kõigile kes soovivad kasutada ühte moodi saadaval nagu HUDid ja muud jamad.
                              Ise ka seda obv ei poolda, aga arvan nii igatahes.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #3705
                                Re: [NL400-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Huvitav kui HUDid ära kaoks kas siis pooled inimesed ei oska mängida enam? :D

                                Comment

                                Working...