[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #3406
    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Täna lisasin HU lauad ka uuesti valikusse, kuna vahest on väga vähe actionit ja ootamist jagub(full ringis). Õnnestus - kohe sain 2 fishi ja mõlemad õnnestus lõpetada.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3407
      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Vahest pole paha kui kõik õnnestub...



      Algul ei saanud sessi käima, ainult 2 fr lauda jooksis nl400+, kummalegi ei pääsenud ligi. Panin vaikselt lauad ootama ja mingi aja möödudes tuli nl1k HU lauda vaalapoiss, suht samal ajal tuli NL1k full ringi lauda samuti vaal(euri laud veel ka), kus sai 3-4kesi fishi vastu madistatud ja lõpuks õnnestus mul talle ots peale teha. HU laua tüüp tuli ca 400$'ga, jäi sellest suht kiirelt ilma, reloadis - jäi uuesti ilma ja reloadis kolmas kord. Siis tõmbas mängu kuidagi väga tightiks ja ma quitisin. Pärast seda algust sai kenasti sessi jooksma ja lõpp hea, kõik hea

      Uskumatu mis lauad mingil kellaajal on. 3-4 fishi lauas pole mingi probleem. Ja tihti saab fishiga HU mängida või 3-4 kesi päris pikalt. Samas liigud limiit/kaks alla, siis otsi fishi lauast tikutulega taga. Pole ime et nl200 kehvemad tulemused on.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #3408
        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Üks flip ka fishi vastu - õnneks flippasin hästi.

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $10(BB) Replayer
        SB ($1,000)
        BB ($1,165)
        UTG ($1,147)
        CO ($606)
        Hero ($1,000)

        Dealt to Hero Q Q

        fold, CO calls $10, Hero raises to $40, fold, fold, CO calls $30

        FLOP ($95) 2 8 4

        CO bets $80, Hero raises to $250, CO raises to $566 (AI), Hero calls $316

        TURN ($1,227) 2 8 4 3

        RIVER ($1,227) 2 8 4 3 J

        CO shows 2 K
        (Pre 30%, Flop 48.9%, Turn 29.5%)

        Hero shows Q Q
        (Pre 70%, Flop 51.1%, Turn 70.5%)

        Hero wins $1,225

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #3409
          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Täna oli ka päris viisakas ja pinget pakkuv päev.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Natuke lähemalt ka tänasest.

          Algas sellega et oli ainult üks FR laud ja sellele ligi ei pääsenud. Võtsin lauad lahti ja pidin ca 40min actionit ootama. Siis tekkis mõni laud ja ühte NL1k lauda tuli ka üsna talutav tegelane. Graafik näitab tal suht BE, aga tegelikult on üsna kehvake mängija, kelle vastu kindlasti edge tundsin, üks reg oli ka asjast huvitatud. Ja mängisime üsna pikalt kolmekesi ja siis reg quitis. Sain tüübiga HU's olla mingi aja, siis tuli äkki fish ja laud täitus üsna kiirelt. Päris hea laud ja jäin normaalselt kasumisse seal.

          Siis järsku läks jube action lahti. Kella 7-9 ajal hommikul oli päris paju laudu ja sihuke vaalameri, et vana hea nl16 tuli meelde

          Üks stiilinäide ka fishide mängust. Vpip oli kutil 100% ja barreldas uhkelt.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Siis hiljem juhtus ühes lauas sihuke käsi.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Vastane on Lift.Grind. Kuna ta 4bet range on väga tight aga enamasti flatib suurte kätega ja taga on suur vaal ka, siis arvan et küllalt tihti seal monsterit ei pruugi olla. Samuti hoiab ta potid alati hästi väiksed. Nii et IP ka ja peaks callil valuet olema küll. Küllap tal oli seal midagi paremat flopist aga sel juhul riveri imesin ära ja tuli sealt chatis normaalset sõimu. Vastasin talle, et võin mängida kuidas iganes tahan. See vist aktiveeris tal rohkem närvirakke kui oleks pidanud.
          Ta istus mul ühes nl400 euri lauas sitoutis, kus fishi ootasin. Siis mingi hetke pärast nõudis koheselt HU'd. Kuna olen ka varasemalt teda tiltamas näinud, siis ei näinud põhjust quitida.

          Kohe esimene käsi:

          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $4(BB) Replayer
          Hero ($400)
          ($400)

          Dealt to Hero A A

          raises to $8, Hero raises to $32, raises to $400 (AI), Hero calls $368 (AI)

          FLOP ($800) 3 2 K

          TURN ($800) 3 2 K J

          RIVER ($800) 3 2 K J 9

          shows 5 9
          (Pre 14%, Flop 3.8%, Turn 0.0%)

          Hero shows A A
          (Pre 86%, Flop 96.2%, Turn 100.0%)

          Hero wins $799
          Suht paar kätt hiljem
          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $4(BB) Replayer
          ($400)
          Hero ($799)

          Dealt to Hero T J

          Hero raises to $8, raises to $24, Hero calls $16

          FLOP ($48) 8 K T

          bets $60, Hero calls $60

          TURN ($168) 8 K T T

          bets $88, Hero raises to $432, calls $228 (AI)

          RIVER ($800) 8 K T T 9

          shows 9 6
          (Pre 37%, Flop 47.1%, Turn 22.7%)

          Hero shows T J
          (Pre 63%, Flop 52.9%, Turn 77.3%)

          Hero wins $799
          Klõpsas pidevalt allinni ja mingeid 20-30bb raise jms. Koorisin talt mõned blindid veel, ja siis lahkus :(
          Kuigi ma pean tema mänguoskusest lugu, siis ma nüüd ei imesta küll kuidas ta 60K$ downswingi otsa sattus ja arvan, et professionaal ei tohiks kindlasti niimoodi käituda ja sellist mindseti omada. Arvan, et see on hea näide ja õpetus kõigile.

          Suur action teistes laudades kestis kuni oma 11ni, kahjuks olin pidevalt coolerites ja tagaajaja osas. Aga lauad olid mega head.

          Üks tore setup veel lõpetuseks.


          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $4(BB) Replayer
          SB ($523)
          BB ($406)
          UTG ($719)
          UTG+1 ($407)
          Hero ($1,004)
          CO ($154)
          BTN ($213)

          Dealt to Hero J J

          fold, UTG+1 raises to $10, Hero raises to $32, fold, fold, SB raises to $70, fold, fold, Hero calls $38

          FLOP ($154) A 7 7

          SB bets $45, Hero calls $45

          TURN ($244) A 7 7 J

          SB checks, Hero checks

          RIVER ($244) A 7 7 J 5

          SB bets $50, Hero raises to $889 (AI), SB calls $358 (AI)

          SB shows A A
          (Pre 82%, Flop 99.8%, Turn 97.7%)

          Hero shows J J
          (Pre 18%, Flop 0.2%, Turn 2.3%)

          SB wins $1,058

          Comment

          • Looper
            Grinder
            • May 2013
            • 576

            #3410
            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            Huvitav lugemine aga jube, kus see sinine kiri valgel taustal häirib :)

            GL

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #3411
              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Flopist saadud top pairi ei saa foldida!

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $10(BB) Replayer
              ($1,498)
              Hero ($1,068)

              Dealt to Hero 6 5

              Hero raises to $20, calls $10

              FLOP ($40) 5 2 3

              checks, Hero bets $25, calls $25

              TURN ($90) 5 2 3 9

              checks, Hero bets $65, raises to $215, Hero calls $150

              RIVER ($520) 5 2 3 9 8

              bets $295, Hero calls $295

              Hero shows 6 5
              (Pre 34%, Flop 76.1%, Turn 69.3%)

              shows 6 Q
              (Pre 66%, Flop 23.9%, Turn 30.7%)

              Hero wins $1,109

              Siniseks panin seepärast, et tekst esile tuleks handhistory vahelt. Võid mingit teist värvi pakkuda, mis parem oleks?

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #3412
                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                sinine on väga hea

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #3413
                  Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  sinine on väga hea
                  Jah! Sinine on super.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #3414
                    Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Kas see liftgrind on hea? Mul ta kahtlaseks regiks märgitud jälle . Krt, peab vist raha natuke välja köhima ja mõne tracking sitega liituma ikka.
                    Või siis 2+2 silma peal hakkama hoidma :)

                    Muidu oled endiselt sick human. Edu!
                    Last edited by Kotkas1000; 12.12.13, 12:57.

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #3415
                      Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Neid LG käsi vaadates läks süda soojaks, tore vaadata kohe, kuidas enda arust GOAT annoying semifishrege korralikult crushitakse. Janks ftw.

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #3416
                        Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        Siniseks panin seepärast, et tekst esile tuleks handhistory vahelt. Võid mingit teist värvi pakkuda, mis parem oleks?
                        Boldiks lihtsalt äkki panna? Ise kasutan seda varianti.

                        Comment

                        • talendijaht
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 220

                          #3417
                          Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Siniseks panin seepärast, et tekst esile tuleks handhistory vahelt. Võid mingit teist värvi pakkuda, mis parem oleks?
                          Imo ka sinine väga hea ja lihtne aru saada

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #3418
                            Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Sinine on väga hea, hakkan oma päevikus ka kasutama, sest hh vahelt teksti tõesti suht ebamugav muidu lugeda.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #3419
                              Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

                              Vastane on Lift.Grind. Kuna ta 4bet range on väga tight aga enamasti flatib suurte kätega ja taga on suur vaal ka, siis arvan et küllalt tihti seal monsterit ei pruugi olla. Samuti hoiab ta potid alati hästi väiksed. Nii et IP ka ja peaks callil valuet olema küll. Küllap tal oli seal midagi paremat flopist aga sel juhul riveri imesin ära ja tuli sealt chatis normaalset sõimu. Vastasin talle, et võin mängida kuidas iganes tahan. See vist aktiveeris tal rohkem närvirakke kui oleks pidanud.
                              Ta istus mul ühes nl400 euri lauas sitoutis, kus fishi ootasin. Siis mingi hetke pärast nõudis koheselt HU'd. Kuna olen ka varasemalt teda tiltamas näinud, siis ei näinud põhjust quitida.

                              Kohe esimene käsi:

                              Grabbed by Holdem Manager
                              NL Holdem $4(BB) Replayer
                              [color=red]Hero ($400)
                              Kas see mingi kõrgema leveli entitlement, et pead üldse põhjendama talle pärast seda, kui on riverini checkkinud ning tal peaks mingi õigus olema ennast solvatuna tunda?

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #3420
                                Re: [NL400-1K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Tänud toetuse eest

                                Lift.Grindi graph oli väga-väga impressive mingi aeg tagasi. 100k$ või rohkem up see aasta ja mängis ainult NL1k+ vist mingi aeg, aga siis suutis kuidagi ca 60K$ kaotada paari kuu jooksul. Regularina ta väga peavalu ei paku lauas, kuna hoiab üsna tihti väga passiivset liini aga fishidelt võtab jõhkralt valuet ja hand reading skill on päris hea.

                                Mingitesse aruteludesse lauas ei lasku kuigi tihti aga ta oli mitu korda viimasel ajal ebameeldivalt silma jäänud chatis ja mõtlesin, et võiks paar sõna öelda.

                                Comment

                                Working...