[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1501
    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ag vpp'de poolest üks tegusaim kuu see aasta, almost 14K = ~850$ minu kursside järgi

    Comment

    • Pyha Karu
      Grinder
      • May 2010
      • 565

      #1502
      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

      Wow, päris kõva rakeback. Mul küll 15.5k see kuu, aga platinum. Võimalik, et detsembri keskel saan kah supernovaks.

      Palju protsentuaalselt cash bonustega supernova ja platinumi rakebacki vahe on?

      FPPdega saaks mingi 475dol rakebacki platinumiga see kuu. Arvestasid sa milestone bonused kah sisse sinna?

      Kas ongi siis nii, et supernovana on kõige kasulikum cash bonuseid võtta? Või kas turnadesse fpp-de eest sisse ostes on ikkagi parem kurss?

      Kas 3 korda bloody mary öeldes, ilmub peeglisse tema nägu?
      Last edited by Pyha Karu; 30.10.12, 04:17.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #1503
        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        näita seda sinist ja punast joont ka graafikul.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #1504
          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Ma jooksen koguaeg nii. Tuleb vähem Allinn minna siis saab riveris 2nd best käsi foldida ja alla EV jooksu ei tule.

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Ag vpp'de poolest üks tegusaim kuu see aasta, almost 14K = ~850$ minu kursside järgi
          Mul 35k vpp see kuu, niiet kobi 100sse ja saad rakeback bossiks

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #1505
            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            No ma ei tea täpselt öelda palju platinumina tuleks, oleneb millist boonust ostaks. Ma ei pruugiks vb isegi 40Kfpp'st ära oodata. Ja selles suhtes et vahe on päris suur vist jah. Mul korrutuvad 3.5ega ja ostan 600$'se boonuse kaupa. Ehk 1 fpp = 15 senti.
            Arvestan milestoni ka sisse(seda ma ei saa tegelt aga stellari) sest see ka sisuliselt ikka rakeback.
            Ei ole sellele isegi mõelnud, aga kuna turnamängija pole ka sisuliselt siis ei hakka oma punne seal kulutama + ajakulu ka.

            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
            näita seda sinist ja punast joont ka graafikul.
            Midagi ilusat seal ei ole. Ja ei pööra sellele tähelepanu, kuna arvan et see võib mängu p*rsse keerata.
            Mu mängustiil on nagunii pre loose aggro ja postflop station, sellega pole võimalik punast üles liigutada.


            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
            Ma jooksen koguaeg nii. Tuleb vähem Allinn minna siis saab riveris 2nd best käsi foldida ja alla EV jooksu ei tule.

            Mul 35k vpp see kuu, niiet kobi 100sse ja saad rakeback bossiks
            Mõtlesin ka et pre täna AI lähe. Panen aind nuppe riveril :)
            Praeguse seisuga ei julge 100s seda riski võtta et peaks seal kaotama, rakeback ei kataks ilmselt kaotusi ära.
            Aga 100s tuli mul soliidselt muidu küll, üle 0.4 ühe käe kohta vpp'sid.
            Sul suurem volüüm ka:) Palju käsi see kuu?

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #1506
              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Mõtlesin ka et pre täna AI lähe. Panen aind nuppe riveril :)
              Praeguse seisuga ei julge 100s seda riski võtta et peaks seal kaotama, rakeback ei kataks ilmselt kaotusi ära.
              Aga 100s tuli mul soliidselt muidu küll, üle 0.4 ühe käe kohta vpp'sid.
              Sul suurem volüüm ka:) Palju käsi see kuu?
              107k vist. aga vpp per hand 0,33, olen vist parem pot controller kui sina või siis foldin liiga vara liiga palju

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1507
                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                mjaa mängustiili erinevus ilmselt

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #1508
                  Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  mjaa mängustiili erinevus ilmselt
                  obv. niisama naljatasin

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #1509
                    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Herr,sa SN?

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #1510
                      Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Jep

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #1511
                        Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        endal vaja ka SN ära teha,lasen siin suht suurt volumed et aasta lõpuks ära teha...

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1512
                          Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Ma rügasin eelmine aasta =)

                          Täna tuli ilge tahtmine CAP'is gambeldada ja teengi seda =)

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #1513
                            Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Ehhheee, CAP oli äge väikeste 10$ste stackidega allinn laksata :) (tegin kõige odavamat NL50, rake on vist räme killer seal võimatu vist longrunis profitit näidata, maybe peab loosem olema, aind 32/26 tuli...)
                            Minraisega stealida sb'lt näiteks vs mängijate vastu kes foldivad 50% peaks olema insta profit...
                            Gambeldamisvajadus rahuldatud...



                            varsti trenni ja pärast saab "päris" mängule keskenduda...

                            Aga ma ei kahtle et CAP võib NL200+ päris kasumlik olla kui fishe leida, täna mängisin valimatult kõigi vastu...

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1514
                              Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              maailma suurima fishi vastu ei suuda foldida

                              $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                              PokerStars
                              3 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              BTN HerrJanks ($50.50) 101bb
                              SB starkmage ($50) 100bb
                              BB kephan ($57.16) 114bb

                              Pre-Flop: ($0.75, 3 players) HerrJanks is BTN 4 4
                              HerrJanks raises to $1, starkmage folds, kephan calls $0.50

                              Flop: 8 6 4 ($2.25, 2 players)
                              kephan checks, HerrJanks bets $1.70, kephan raises to $12, HerrJanks goes all-in $49.50, kephan calls $37.50

                              Turn: Q ($101.25, 2 players, 1 all-in)

                              River: 9 ($101.25, 2 players, 1 all-in)

                              Final Pot: $101.25
                              kephan shows a straight, Five to Nine
                              5 7
                              HerrJanks shows three of a kind, Fours
                              4 4

                              kephan wins $99.75 (net +$49.25)

                              HerrJanks lost $50.50

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1515
                                Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                kohustuslik runnerunner

                                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                6 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG IgiveNuts7 ($58.55) 117bb
                                UTG+1 sid755 ($50) 100bb
                                CO _MigP_ ($50) 100bb
                                BTN HerrJanks ($52.91) 106bb
                                SB melo006 ($50) 100bb
                                BB langace66 ($50.77) 102bb

                                Pre-Flop: ($0.75, 6 players) HerrJanks is BTN K A
                                IgiveNuts7 calls $0.50, sid755 raises to $2, 1 fold, HerrJanks calls $2, 1 fold, langace66 raises to $8.75, IgiveNuts7 folds, sid755 folds, HerrJanks goes all-in $52.91, langace66 goes all-in $42.02

                                Flop: 2 4 J ($104.29, 2 players, 2 all-in)

                                Turn: 9 ($104.29, 2 players, 2 all-in)

                                River: 10 ($104.29, 2 players, 2 all-in)

                                Final Pot: $104.29
                                langace66 shows high card Ace
                                K A
                                HerrJanks shows a flush, Ace high
                                K A

                                HerrJanks wins $103.93 (net +$51.02)

                                langace66 lost $50.77
                                IgiveNuts7 lost $0.50
                                sid755 lost $2

                                Comment

                                Working...