Re: [NL25-50 SH] HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)
päeva nael on küll WP, seal peab pommikild peas olema veel sõja ajast. Tore ju, et pokkerit nauditakse :)
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
10
A
(
Comment