Re: pikk28 trobetis donkamas
igalpool on parem kui trios, igalpool rohkem mängijaid, ja paremad boonused. oKei starsis vbl tõesti boonused nii head pole, samas laudade valik on meeletu, samuti pacific, ongame, kasvõi ceresus, boss neis kõigis suurem valik lauda->omakorda tähendab rohkem fishe... ma ise mängin 6max no ja ma ei saa lihtsalt 6te sohrt handed normaalset lauda triobetis kokku ja, et oleks ka valik. Laua VPIP on nii madal nagu oleks kuskil rotiaugus, see minu arvamus, pärast seda kui triost ära läksin hakkas kõik hästi minema..kuna ei ajandu tilti enam see, et laudu pole kus mängida.
igalpool on parem kui trios, igalpool rohkem mängijaid, ja paremad boonused. oKei starsis vbl tõesti boonused nii head pole, samas laudade valik on meeletu, samuti pacific, ongame, kasvõi ceresus, boss neis kõigis suurem valik lauda->omakorda tähendab rohkem fishe... ma ise mängin 6max no ja ma ei saa lihtsalt 6te sohrt handed normaalset lauda triobetis kokku ja, et oleks ka valik. Laua VPIP on nii madal nagu oleks kuskil rotiaugus, see minu arvamus, pärast seda kui triost ära läksin hakkas kõik hästi minema..kuna ei ajandu tilti enam see, et laudu pole kus mängida.
Comment