njah viimsi turnast lendasin esimesena välja pluss cashi mängisin ka pmst donki stiiliga. entertainment valuet oli küll, kuna sõber lepisto tegi cashis showd.
räägi lähemalt
Edit:mul oli täna pisike hiiter, 800 kätt ja 85kulli, insta lauad kinni ja enam ei julge mängida(kusik nagu ma olen :D). Aga äkki õllekogus muudab veel asja, mine tea
Kas järmine nädal lähed ka turkale, siis kohtud sa oma suurima hirmuga......Minuga ;D
see on mingi iganädalane komejant seal viimsis vä ? ma jõuan ka kodumaale järgmine nädal, tuleks tutvustaks teile neid bokkereid lähemalt. see jama mis te seal oma fishikarjaga teete, meenutab rohkem solitairet vms. ;D
kle mees shortstackerid ei ole oodatud eks :D
aga tõsiselt, siis au oleks tutvuda küll starsi supernovaga ;D
järgmine nädal on for sure turna ja cash. võtan linnast su peale.
kle mees shortstackerid ei ole oodatud eks :D
aga tõsiselt, siis au oleks tutvuda küll starsi supernovaga ;D
järgmine nädal on for sure turna ja cash. võtan linnast su peale.
Comment