[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #76
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Algselt postitas pikk28
    mängin 20-30k käsi kuus. 10NL 6-max ja 4-l laual. mis boonust sa Heypokeris soovitaksid?
    Pean tegema mõned arvutused aga arvan, et praegustest boonus koodidest, mis tegin jääb 500$ boonus kuu peale paljuks, katsun teha kiiresti vahepealseid boonuseid ja annan teada, kui tehtud, siis saad huvi korral Heypokkerisse mängima minna.

    Praegu mängin

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #77
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      Algselt postitas TIGRANO
      Pean tegema mõned arvutused aga arvan, et praegustest boonus koodidest, mis tegin jääb 500$ boonus kuu peale paljuks, katsun teha kiiresti vahepealseid boonuseid ja annan teada, kui tehtud, siis saad huvi korral Heypokkerisse mängima minna.

      Praegu mängin
      edu!

      Comment

      • lenin
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 133

        #78
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        Algselt postitas pikk28
        kuhu soovitad siis kolida? 400 usdi teeksin depoka, kus on parim boonus ning HEM töötaks? :)
        ma ei oska midagi soovitada, ise donkan PS -s ja trios.
        vahepeal kyll saatsin trio pikalt aga nüüd on vist seal asi parem kuna lisandus uusi mängijaid jne

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #79
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          Kui sa raha peale vihane ei ole siis mine Unibeti.

          Comment

          • lenin
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 133

            #80
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            Algselt postitas Keiss
            Kui sa raha peale vihane ei ole siis mine Unibeti.
            mis seal unibetis parem on? põmst ju on lauad ühised, ise trios olles nägin sind nl4 lauas igastahes korra

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #81
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              Väga vähesed lauad on samad ja hetkel on seal kuum kampaania, mis tagab töökale mängijale lisaraha.

              Comment

              • lenin
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 133

                #82
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                Algselt postitas Keiss
                Väga vähesed lauad on samad ja hetkel on seal kuum kampaania, mis tagab töökale mängijale lisaraha.
                seda kampaaniat ma tean jah. a mis lauad seal siis ühised pole. ehk peaks kah sinna unibetti konto tegema .. aga seal pole ju reiki ... mis nende punnide eest saab? aint turniiripileteid või?

                arvasin et osalen kah kampaanias aga loobusin mõttest ... arvatavasti ma ei suuda seda 10k punne kokku hoorata

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #83
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  jah, unibeti isegi kiikanud. Vend lammutab sõbraga seal. Vend tegi kuuga NL5-s 40k käega 800 euri :).

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #84
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    Ull mees su vend ikka ;D

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #85
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      Normaalne vend. ;D

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #86
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        tnx guys, et mind kiidate siin. Plaanis siis märtsi keskel NL10 liikuda. Hetkel aega ei ole, kuna olen tööl. Aga kohe kohe roll 1000 peal. Paneks graafiku ka, aga paraku ei oska >:(

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #87
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          Peaksid juba NL20 olema 8). Üritame siis koos shotte võtta ;D

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #88
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            arvatavasti teen siis depoka absolute pokkerisse. sealt saab läbi **** saidi rakebacki. Deposiidi boonus on 100% up to 500 doltsi.
                            peab järele proovima.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #89
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              jebedijee ilmajaam.
                              eile õhtul peale 2h-st möllamist sain lõpuks absolute pokeri peale installitud ja ka deposiidi tehtud. Hetkel käib seal ka reload boonuse kampaania, nii et suht õigel ajal sain jaole (boonus + reload boonus).
                              tegin ka mingi 2h sessi, mis kahjuks lõppes - 2BI, kuid pole hulle. Oma vead, paar biiti (valusat) + õllese peaga ei lugenud boardi korralikult (ei saanud aru et flush maas ja lükkasin kolmikuga nuppe :))
                              Muljed:

                              Soft - lühidalt öeldes nuts! Eriti mõnus on cascade mode. kaifin seda. saan läpakaga 6-lauda mängida. graafika pole üldse häiriv ning need kes harjunud primas varem mängima, siis nendel küll kohanemisraskuseid ei tohiks tulla.

                              Mängijad - Harjumatult palju loose passive mängijaid. 6-max lauas 10NL-s oli tavaline laua VPIP 40+ (mõnes lauas isegi 70).

                              jama on see, et 10NL-s saab lauda istuda 4 daalast kuni 20 daalani. laud on stackide poolest kirju nagu vikerkaar. Üks istub 4-ga, teine 8-ga, kolmandal 10 neljandal 15 ja viiendal 20 doltsi. Paljuga siis mul on mõtet sisse istuda. Max 20-ga? Või siis 10-ga?

                              Tnx antx toa soovituse eest!

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #90
                                Re: pikk28 trobetis donkamas

                                Loomulikult 20, selles ei ole küsimustki ju.

                                Comment

                                Working...