[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #46
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    igalpool on parem kui trios, igalpool rohkem mängijaid, ja paremad boonused. oKei starsis vbl tõesti boonused nii head pole, samas laudade valik on meeletu, samuti pacific, ongame, kasvõi ceresus, boss neis kõigis suurem valik lauda->omakorda tähendab rohkem fishe... ma ise mängin 6max no ja ma ei saa lihtsalt 6te sohrt handed normaalset lauda triobetis kokku ja, et oleks ka valik. Laua VPIP on nii madal nagu oleks kuskil rotiaugus, see minu arvamus, pärast seda kui triost ära läksin hakkas kõik hästi minema..kuna ei ajandu tilti enam see, et laudu pole kus mängida.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #47
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      Algselt postitas marguzz22
      igalpool on parem kui trios, igalpool rohkem mängijaid, ja paremad boonused. oKei starsis vbl tõesti boonused nii head pole, samas laudade valik on meeletu, samuti pacific, ongame, kasvõi ceresus, boss neis kõigis suurem valik lauda->omakorda tähendab rohkem fishe... ma ise mängin 6max no ja ma ei saa lihtsalt 6te sohrt handed normaalset lauda triobetis kokku ja, et oleks ka valik. Laua VPIP on nii madal nagu oleks kuskil rotiaugus, see minu arvamus, pärast seda kui triost ära läksin hakkas kõik hästi minema..kuna ei ajandu tilti enam see, et laudu pole kus mängida.
      võib-olla on sul õigus tõesti, kuid peale ladbrokersi liitumist on minu limiidil küll kuskil 25-30 aktiivset 6-max lauda. Pooltes ka VPIP päris kõrge. eriti euro laudades.
      ja mulle on tähtis, et HEM ja HUD töötavad tõrgeteta. seda hetkel trio pakub.
      vaatan mida see ceresus endast kujutab. krt pacificusse tegelt tegin läbi pnewsi konto, kuid olen oma passwordi ära unustanud :), vahel olen mõelnud, et võiks seal sumistada.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #48
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        kuna eile naist kodus polnud, siis tegin päris pika sessi. Kokku 2450 kätt ja +3,5 doltsi. no kurat ma ütlen noh. Vaikselt hakkan kreeni minema. Kõige hullem aeg sessis on mulle ALGUS. tavaline asi, kui esimese 100 käega olen juba 2-4 buyinni kaotanud. Ma lihtsalt teen selliseid donk calle, et endal ka häbi. krt lihtsalt ei usu, et vastasel on parem käsi. vaatame, mis reede õhta toob, reeglina peaksid lauad üpris loosiks muutuma. see mulle meeldiks.

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #49
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          ahaa, seda ma mõtlesingi kuskohast sa tuttav oled.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #50
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            Algselt postitas AshrakWhite
            ahaa, seda ma mõtlesingi kuskohast sa tuttav oled.
            :) kaotasin eile su vastu ühe buyiini kohe sessi alguses. mingi debiilse muuvi tegin jälle. standard minu puhul sessi alguses
            edu sulle, eks kohtume veel.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #51
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              Algselt postitas pikk28
              . tavaline asi, kui esimese 100 käega olen juba 2-4 buyinni kaotanud. Ma lihtsalt teen selliseid donk calle, et endal ka häbi. krt lihtsalt ei usu, et vastasel on parem käsi. vaatame, mis reede õhta toob, reeglina peaksid lauad üpris loosiks muutuma. see mulle meeldiks.
              jep.. mul umbes sama teema.. kui esimese 300 käe jooksul suudan vältida miinust.. siis hakkab minema ja sess tuleb kenas kasumis.. alguses ei anta sulle respekti ka.. ja järjest tulistatud barrelid callitakse maha jne..

              soovitus... sessi alguses ole tightim kui 5B ja cbetide üle mõtle mitu korda järgi ja anna kergemini alla.. las see punane joon läheb miinusesse.. aga kui juba mingi 50+ kätt oled lauas olnud ja stack on maxbuyinist suurem.. siis saad juba enda mängu teha...

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #52
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                Algselt postitas Rage
                jep.. mul umbes sama teema.. kui esimese 300 käe jooksul suudan vältida miinust.. siis hakkab minema ja sess tuleb kenas kasumis.. alguses ei anta sulle respekti ka.. ja järjest tulistatud barrelid callitakse maha jne..

                soovitus... sessi alguses ole tightim kui 5B ja cbetide üle mõtle mitu korda järgi ja anna kergemini alla.. las see punane joon läheb miinusesse.. aga kui juba mingi 50+ kätt oled lauas olnud ja stack on maxbuyinist suurem.. siis saad juba enda mängu teha...
                tnx nõuannete eest!

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #53
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  Algselt postitas pikk28
                  kuna eile naist kodus polnud, siis tegin päris pika sessi. Kokku 2450 kätt ja +3,5 doltsi. no kurat ma ütlen noh. Vaikselt hakkan kreeni minema. Kõige hullem aeg sessis on mulle ALGUS. tavaline asi, kui esimese 100 käega olen juba 2-4 buyinni kaotanud. Ma lihtsalt teen selliseid donk calle, et endal ka häbi. krt lihtsalt ei usu, et vastasel on parem käsi. vaatame, mis reede õhta toob, reeglina peaksid lauad üpris loosiks muutuma. see mulle meeldiks.
                  Pole hullu, ma lõpetasin eile umbes sama seisuga. Kuigi alustasin -65-ga. Kui plussi jõudsin siis tegin pausi ;D Lihtsalt hea tunne oli nagu oleks hunniku pappi võitnud umbes. Nagu jalkas viik lisaajal.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #54
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    njha asi kisub veidi metsa. Viimased 4 sessi ja 35oo kätt - 60 doltsi. roll 370 euri pealt vajunud 307 euri peale.
                    tuleb analüüsida ning lekked kõrvaldada.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #55
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      Ja mul vastupidi, 5100 kätt ja pluss 87 eurtsi. Tule Unibeti NL5 donkide sekka ;D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #56
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        Algselt postitas hoss23
                        Ja mul vastupidi, 5100 kätt ja pluss 87 eurtsi. Tule Unibeti NL5 donkide sekka ;D
                        :) vaatan, kuidas see kuu lõpeb ja palju rakebacki saan. Hetkel olen küll suht kindel et minema ma igatahes lähen. Kuskile, kus HEM korralikult töötab ja kus hea signup boonus vabastada.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #57
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          eile sai siis üle pika aja + sessioonid tehtud. mängisin 3 sessi a´ 60-90 minutit. Minu arust on päeval triobetis tunduvalt rohkem donke kui õhtul.
                          Kes on krautmann? istub pidevalt 6-maxis ja laseb statsidega 51/10 kui ma ei eksi. sample on juba 1,4k käsi. Ja eile kohtasin veel üht huvitavat tegelast kelle statsid olid 87/72 (150 kätt) ja vend oli 500 bb-d deep. huvitav vana oli igatahes.

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #58
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            6-maxis suudavad sellised vanad aeg-ajalt mingi 500BB stacki koguda küll. Kui vähegi võimalik hakkan nendega samuti pea iga kätt mängima ja keskendun ainult ühe sellise fishi kättesaamisele. Põhiline on neid närvi ajada, et nad agroks muutuksid. Siis pole ime kui nad lahkelt kõigile oma dongatud buy-inid tagasi ilusasti annavad.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #59
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              eile 120 mintsa sess ja krt ainult 1,5 buy-inni. Jooksin 18/14/3 ja 3-bet 9! Mis see optimaalne 3-bet on 6-maxis? 9 tundub mulle veidi palju, kuid ega 1000 kätt näita ka õiget numbrit. Vaatasin, et 20k käsi, siis 3-bet 4 kopikatega. On see OK või 6-max peaks suurem olema?

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #60
                                Re: pikk28 trobetis donkamas

                                Huvitav, kas rea/masti ost + fold equity ärakasutamine läbi flopis all-in minemise on Trio NL4 shorthanded laudades standard? On see ka tasuv tegevus? Ntx preflop raised, pot 10BB, flopis kaks sama mastikaarti + enamvähem connected, OOP teeb all-in või check-reraise allin. 2 kaarti on muidugi tulemas ja kui ostu TN on ümmarguselt 2x 1:4-le ehk siis 40% ajast saab ta masti/rea, siis palju peaks mina oleema foldialdis oma top pairiga, et ta omadega pikas perspektiivis nulli jääks? On siin mingi rule of thumb või on see nuppude sisselükkamine standard või tehakse siin peast arvutusi case-by case?

                                Comment

                                Working...