[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #31
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Algselt postitas ranka
    Ei lase ju. Pars oli muiski 11/8 tüüp, folfive 9/7 ja raiser solid 21/10 või midagi :P
    hetkel laseb parsifal 18/11/30 1k käsi sampleks. Suht tüütu putukas. Ütlesin talle, et ranka saadab tervisi 1000NL-st

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #32
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      Algselt postitas pikk28
      hetkel laseb parsifal 18/11/30 1k käsi sampleks. Suht tüütu putukas. Ütlesin talle, et ranka saadab tervisi 1000NL-st
      Jube tuttav nimi parsifal aga ei tule praegu ette, kus trios koos mängitud.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #33
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        veebruar on mõnusalt svingine kuu. Kui üks päev suudan mõnusat 20bb/100-le näidata, siis järgmine päev tuleb -30bb/100-le.
        Ja kõige rohkem ajab mind tilti see, et ma ei suuda üldse käsi läbi mängida. Enamus sessid on 500-700 kätt õhtuti. Trios krt läpakaga üle 6-e laua eriti pelida ei saa (täna proovin 8 korraga, hoss andis paar vihjet). Oleks nagu starsis cascade mode, njah, oleks tädil till eksole.

        Igatahes roll on hetkel 330 eurtsikut. kõrghetkel oli 390euri. 4NL biidin täiega :); 10NL biidin alla 10bb/100-le, mis on ilmselgelt vähe; 20NL olen miinuses. üldiselt FR hakkab üle viskama. Peaks vist shorthandedid proovima. saab kasutada ka table selectioni skilli :)

        Huviga loen ka pokkerikirjandust. Hankisin ka Harringtoni cash game1-e ja 2-e. Vähemalt oskan enam vähem arvutada pot oddse ja eeldatavaid imlied oddse :).

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #34
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          eile tegin esimese shoti 6-max 10NL-i kuuel laual. Kokkuvõttes võib rahule jääda. Donke kindlasti rohkem kui FR-is. Rohkem ka loose passive mehi kui fullis. Kohe alguses sain 100 käega 2 coolerit + sain ka ühe flipil 52:48 tappa. 3BI läks nagu muti auku. Eriti ei hirmutanud :) 1075 käel sain sessi juba + peale. Lõpetasin +6 daala :) tra ennast ajab ka naerma, mis summadega ma tegemist teen . Parim kild oli see, et naine hommikul küsib, et kuidas siis eile pokkeris läks . Vastan rahumeeli et 2h pelisin ja + 6 daala :). tema : ahah :)
          vähemalt usub minusse nagu ma ise. Mingi hetk saan asjad jooksma. kannatust gert poiss kannatust. Mingi hetk panen ka huvitavad käed ülesse.

          Comment

          • blizkaa
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 389

            #35
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            olin sulle hea rahakott eile

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #36
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              joppas lihtsalt. Sessi jäid ikka plussi?

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #37
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                Varsti raised 6$ PF.

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #38
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  miks sa trios mängid?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #39
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    Algselt postitas Keiss
                    Varsti raised 6$ PF.
                    100NL-ni läheb veel aega :)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #40
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      Algselt postitas marguzz22
                      miks sa trios mängid?
                      micro tasemel ei ole ju mõtet starsis ega fulltildis pelida. Ongame ei istu kuidagi. ülejäänutes juba vähe mängijaid. ma mängin kuskil 20 00-23 00. kus on parem kui trios? :)

                      Comment

                      • blizkaa
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 389

                        #41
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        irw@plussi-tulin miskit 10 BI allapoole...

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #42
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          Algselt postitas blizkaa
                          irw@plussi-tulin miskit 10 BI allapoole...
                          usun, et sul lihtsalt sitt jooks. Mängid sa kindlasti hetkel paremini kui mina. statsid sul ka minuarust kenad. 10BI on muidugi palju.

                          Comment

                          • McFoldberg
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 731

                            #43
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            Seleta oma väidet, et micro tasemel Starsis / FT-s pole mõtet palun...

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #44
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              Algselt postitas McFoldberg
                              Seleta oma väidet, et micro tasemel Starsis / FT-s pole mõtet palun...
                              Ma arvan, et kui Ta triobetis suudab rakebacki nõude ära täita, siis on kindlasti kasulikum kui PS või FT.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #45
                                Re: pikk28 trobetis donkamas

                                Algselt postitas RudiTurbo
                                Ma arvan, et kui Ta triobetis suudab rakebacki nõude ära täita, siis on kindlasti kasulikum kui PS või FT.
                                jah seda ma mõtlesingi.

                                Comment

                                Working...