Re: [NL16-25 6max] Provoker goldstari jahil :)
hmm,esiteks mis lauas sa istud :)
teiseks sample on väike aga imo ta 3betiks AQ,AJ
Samas nagu pastila ütles et bet/fold siis arvestada panga suurust ja palju sellel villanil taha jääb,ta pole fullstack kaet siis
kui betid ca 4.50 või 5$ riveris sisi taha jääb talle mingi 3$ et seal enam foldi ei näe ju :)
pigem chekiks riveri ilmselt ja shove peale vist foldiks vb calliks,oleneb tujust :D
hmm,esiteks mis lauas sa istud :)
teiseks sample on väike aga imo ta 3betiks AQ,AJ
Samas nagu pastila ütles et bet/fold siis arvestada panga suurust ja palju sellel villanil taha jääb,ta pole fullstack kaet siis
kui betid ca 4.50 või 5$ riveris sisi taha jääb talle mingi 3$ et seal enam foldi ei näe ju :)
pigem chekiks riveri ilmselt ja shove peale vist foldiks vb calliks,oleneb tujust :D
, Q
, 4
Comment