k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

    ommik kõigile,
    ütlen kohe, et teema tegemise eesmärk on oma tegemistel silm peal hoida ja kindlasti kui targemad oskavad mind aidata, siis abi on igati teretulnud. Kui midagi on väga jubedat, siis ka nii öelda... olen harjunud otsekohesusega ja see sunnib ka tegutsema :)
    Pokkeri pisiku andis mulle ranka, kes millegi pärast oli mulle kunagi msn-i sattunud. Ei mäleta kuidas ja miks aga ehk oli seatud HV-ga kuidagi. Pokkerit mängin siis eelkõige lisa taskuraha pärast. Ega õpilasel kerge pole ja kuskilt võiks ju väikene kopikas ikka tulla.

    Internetis mängin pokkerit eelmise aasta detsembrist kui pokerstars kinkis mulle 5$ ning see sai kähku kähku maha mängitud
    Kandsin siis raha triobetti ja oh imet, algus oli paljutõotav aga läksin bustoks.
    Aga siis lugesin õhtuti antud foorumit, järgisin pokah loenguid ja otsustasin uuesti proovida :)
    1jaanuaril kandsin triobetti 200eeku (mingi 12euri peaks olema) ning tänaseks on see kasvanud 80euri peale. NL4 ainult.
    Tõmbasin täna ka HEM-i ning jälle oli selle seadistamisel ja käte importimisel kasuks siinsed videod (tänud).
    Graafikutel on alates 15jaanuari mängitud käed, sest toimus windowsi reinstall ja ega ma muidugi gamehistoryt alles ei jätnud :-[

    HEM-i graafikutel vaatas mulle vastu katastroof just non-showdown winningsite poolest.
    Lükkan siia graafiku üles siis alates 15jaanuari õhtust mängitud käed ja statid. Ehk oskab keegi nõu anda mida tuleks muuta.

    [img width=750 height=567]http://img212.imageshack.us/img212/4318/kikkeddesak1.jpg[/img]


    [img width=750 height=567]http://img89.imageshack.us/img89/2407/kikkedbbdesgf7.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img89.imageshack.us/img89/kikkedbbdesgf7.jpg/1/w1124.png[/img]

    Statid:
    VPIP: 17.3
    PFR: 4.2
    3bet%:0.7
    WTSD%:26.6
    W$SD%: 51.2
    Agg:1.61
    Agg%: 24.3
    bb/100: 27.06
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: k2snakalle @triobet nl4

    see on väga ilus tulemus nl4, mina ei muudaks midagi.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: k2snakalle @triobet nl4

      minu kui võhiku jaokski tundub 5108 käe juures -911bb no-showdown win way too much ja näitab väga suurt leaki.
      Ja tglt mul pole nagu õrna aimugi millest selline miinus võib tulla? On see umbes see, et ma raisen ntx 44-ga (minuni folditud ja kohal mp2 ntx) ja ütleme et 2tuleb kaasa ning flop A K J, siin minu mõtteviis ütleb, et check..ning kui keegi betib siis ma foldin.
      Või on see non-sd win millegi muuga seotud?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: k2snakalle @triobet nl4

        Ranka on sellest väga hästi kirjutanud, lühidalt-ära muretse. Bankroll näitab, kas sa mängid hästi või mitte.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: k2snakalle @triobet nl4

          Samas kui saaks non-sd win miinust väiksemaks, tähendab see ju üldise winningu suurenemist. Sest mulle on ka see 37$ raha ja kui kuidagi enda mängu muutes see peaks paranema,siis olen valmis seda tegema.
          See võib tunduda totter 37$ taga ajada, aga nii see minu puhul on.
          Ma tean et seal limiidis on seda väga raske ülevalpool 0 joont hoida, aga siiski tahan, et asi ei oleks nii hull kui ta praegu on.

          Comment

          • Metsapull

            #6
            Re: k2snakalle @triobet nl4

            PFR tundub natuke väike olevat. Aga non-sd ei ole mõtet vägisi ka suuremaks ajada, sest winrate on päris kobe siiski. Kindlasti tasub mõned kaotatud käed üles panna. Mitu pead on ikka mitu pead ja võib-olla leiab mõne vea kohagi üles.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #7
              Re: k2snakalle @triobet nl4

              Non SD winningu kisub eelkõige alla flopis tõmbekätega passiivne callimine ning üldse liiga paljude käte mängimne. Samuti kindlasti 1-1 vastu NL4-s annab kindlasti midagi ära teha, et vastane potist välja lüüa ning ma ei pea siinkohal silmas bluffimist.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #8
                Re: k2snakalle @triobet nl4

                Et siis kui mul tuleb flopist OESD või flush draw, siis peaksin agressiivsem olema? Ma arvan, et see toob rohkem kahju kui kasu nl4-s.
                ja väga paljude kätega ei mängi, küll aga on tekkinud oma stiil mida saab hästi nl4-s harrastada ja käte arv on ilmselt tõesti suurem kui peaks.
                Ühesõnaga lihtsalt tahaks oma mängu selle non-sd win osas parandada :)

                Nonii tegin täna ühe sessi (571kätt) kus proovisin väheke teistsugust mängu/strateegiat. Vähem käsi, rohkem agressiivsust. Mäng oli üpriski stressirohke või mai teagi.. selline üles alla mäng käis koguaeg. Ja peale kahte tundi olin vaid 2.9dollarit plussis ja pea oli paks otsas. Samas halb päev oli ka. Enamus pocket paaridest jäid setita (flop set % oli 3,7% kui varem on olnud 13,7% ehk 10%kõrgem, aga noh päevad pole vennad) ühtegi reast suuremat kätt ei saanud. Set-i hittimisel ei võtnud keegi vedu ning pocket ässade eest sain vaid blinde.Väga tight lauad olid.

                [img width=750 height=407]http://img515.imageshack.us/img515/9712/uusstrateegiaho5.jpg[/img]
                [img width=1 height=1]http://img515.imageshack.us/img515/uusstrateegiaho5.jpg/1/w1078.png[/img]

                Statid, mis muidugi 571käe kohta ei ütle ilmselt eriti midagi, aga eks näis mida teised arvavad.

                vpip: 16.8
                PFR%: 8.1%
                3bet%: 1.6
                WTSD%: 21.6
                W$SD%: 66,7
                Agg: 2.31
                Agg% 31.3
                12.7bb/100

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: k2snakalle @triobet nl4

                  Huvitav, kuidas saavad nl2, nl4, nl10 jne väga tight lauad olla, ei ole seda oma silmaga kunagi näinud. Tundub, et 3betid vähe kuidagi.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: k2snakalle @triobet nl4

                    no kas just väga tight aga tightim oli küll kui muidu.. võibolla mulle ainult tundus.
                    Pole nagu situatsioone kus 3bettida kuid samas võib olla see, et ma lihtsalt enda stiili küljes kinni ega ei näegi neid võimalusi kus 3bettida.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: k2snakalle @triobet nl4

                      Sain nüüd HEM-i korralikult tööle :) Tänase päeva graafik.

                      [img width=750 height=567]http://img172.imageshack.us/img172/6950/hemiesimenepevbf7.jpg[/img]
                      [img width=1 height=1]http://img172.imageshack.us/img172/hemiesimenepevbf7.jpg/1/w1124.png[/img]

                      Punane joon on minu arust täitsa kena :)

                      100.1bb/100 oli tänase päeva tulemus
                      Et HEM-i õppida lasin alguses üldse 2laual korraga, õhtuks oli 6lauda lahti.
                      HEM on ikka kulda väärt programm.

                      Comment

                      • gert23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #12
                        Re: k2snakalle @triobet nl4

                        eile isegi ühes NL4 lauas madistasin suga paar kätt koos. Olin seal mingi 450BB stackiga :) Pikk28 mu alias trios. Sa olid minust vasakul. Üks käsi jäi hästi meelde: sain pocket kunnid kuskilt middlepositionist. Enne mind paar venda üks raisis siis calliti ma tegin raise kuskil juba 1,2 peale ning sina + 5 meeest kõik callisid selle maha. No tra, tule taevas appi noh :) Flop tuli muidugi äss ja rääbised ning 5 mehe vastu mul poldki enam sittagi teha. Sina võitsid veel käe. Mis sul siis oli? AQ?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: k2snakalle @triobet nl4

                          Algselt postitas k2snakalle
                          no kas just väga tight aga tightim oli küll kui muidu.. võibolla mulle ainult tundus.
                          Pole nagu situatsioone kus 3bettida kuid samas võib olla see, et ma lihtsalt enda stiili küljes kinni ega ei näegi neid võimalusi kus 3bettida.
                          Calli asemel, katsu rohkem leida võimalusi, kus 3bettida, las teised mõtlevad, kus nad oma käega asuvad, üldjuhul 3beti callimisega tekib neil enamjaolt probleeme.

                          Ilus graafik all, 5+

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #14
                            Re: k2snakalle @triobet nl4

                            Algselt postitas Tigrano
                            Calli asemel, katsu rohkem leida võimalusi, kus 3bettida, las teised mõtlevad, kus nad oma käega asuvad, üldjuhul 3beti callimisega tekib neil enamjaolt probleeme.
                            Tekib küll jah, aga millegi pärast mul väga tihti statsides on fold to 3bet tühi koht (---). Väga väga harva kui seal on midagi.
                            Samas eilse sessi 3bet oli 2.5 seega natukene suurem.


                            Algselt postitas gert23
                            eile isegi ühes NL4 lauas madistasin suga paar kätt koos. Olin seal mingi 450BB stackiga :) Pikk28 mu alias trios. Sa olid minust vasakul. Üks käsi jäi hästi meelde: sain pocket kunnid kuskilt middlepositionist. Enne mind paar venda üks raisis siis calliti ma tegin raise kuskil juba 1,2 peale ning sina + 5 meeest kõik callisid selle maha. No tra, tule taevas appi noh :) Flop tuli muidugi äss ja rääbised ning 5 mehe vastu mul poldki enam sittagi teha. Sina võitsid veel käe. Mis sul siis oli? AQ?
                            Mäletan sind küll :) Stack oli sul küll suur jah. Mai usu, et ma su raise 1.2peale callisin. Proovin selle käe üles leida. Sest AQ ma üldjuhul ikka sellist raise ei calli. Oleneb vastasest muidugi. Aga sinu vastu ei oleks callinud

                            Edit: Leidsin käes üles. Käes olid pocket mutid ja floppi tuli AQ8


                            Kunagi panin plaani paika, et kui 100euri piir ületatud, siis proovin NL10-t vallutada. Eile õnnestuski see piir ületada. Kuigi kui jaanuari alguses 12euriga alustasin, siis arvasin, et sinna 100eurini on väga pikk tee. Nüüd peab ilmselt NL10-sse varem minema kui arvasin. Ise tunnen, et pole nagu valmis(kuid see võib ka kartus olla suurema limiidi ees)...Samas kindlasti proovin ja kui seal ei lähe, siis saab(peab) alati madalamale tagasi minna

                            Comment

                            • gert23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: k2snakalle @triobet nl4

                              wow! n1 hittimine.

                              Comment

                              Working...