ommik kõigile,
ütlen kohe, et teema tegemise eesmärk on oma tegemistel silm peal hoida ja kindlasti kui targemad oskavad mind aidata, siis abi on igati teretulnud. Kui midagi on väga jubedat, siis ka nii öelda... olen harjunud otsekohesusega ja see sunnib ka tegutsema :)
Pokkeri pisiku andis mulle ranka, kes millegi pärast oli mulle kunagi msn-i sattunud. Ei mäleta kuidas ja miks aga ehk oli seatud HV-ga kuidagi. Pokkerit mängin siis eelkõige lisa taskuraha pärast. Ega õpilasel kerge pole ja kuskilt võiks ju väikene kopikas ikka tulla.
Internetis mängin pokkerit eelmise aasta detsembrist kui pokerstars kinkis mulle 5$ ning see sai kähku kähku maha mängitud
Kandsin siis raha triobetti ja oh imet, algus oli paljutõotav aga läksin bustoks.
Aga siis lugesin õhtuti antud foorumit, järgisin pokah loenguid ja otsustasin uuesti proovida :)
1jaanuaril kandsin triobetti 200eeku (mingi 12euri peaks olema) ning tänaseks on see kasvanud 80euri peale. NL4 ainult.
Tõmbasin täna ka HEM-i ning jälle oli selle seadistamisel ja käte importimisel kasuks siinsed videod (tänud).
Graafikutel on alates 15jaanuari mängitud käed, sest toimus windowsi reinstall ja ega ma muidugi gamehistoryt alles ei jätnud :-[
HEM-i graafikutel vaatas mulle vastu katastroof just non-showdown winningsite poolest.
Lükkan siia graafiku üles siis alates 15jaanuari õhtust mängitud käed ja statid. Ehk oskab keegi nõu anda mida tuleks muuta.
[img width=750 height=567]http://img212.imageshack.us/img212/4318/kikkeddesak1.jpg[/img]

[img width=750 height=567]http://img89.imageshack.us/img89/2407/kikkedbbdesgf7.jpg[/img]
[img width=1 height=1]http://img89.imageshack.us/img89/kikkedbbdesgf7.jpg/1/w1124.png[/img]
Statid:
VPIP: 17.3
PFR: 4.2
3bet%:0.7
WTSD%:26.6
W$SD%: 51.2
Agg:1.61
Agg%: 24.3
bb/100: 27.06
ütlen kohe, et teema tegemise eesmärk on oma tegemistel silm peal hoida ja kindlasti kui targemad oskavad mind aidata, siis abi on igati teretulnud. Kui midagi on väga jubedat, siis ka nii öelda... olen harjunud otsekohesusega ja see sunnib ka tegutsema :)
Pokkeri pisiku andis mulle ranka, kes millegi pärast oli mulle kunagi msn-i sattunud. Ei mäleta kuidas ja miks aga ehk oli seatud HV-ga kuidagi. Pokkerit mängin siis eelkõige lisa taskuraha pärast. Ega õpilasel kerge pole ja kuskilt võiks ju väikene kopikas ikka tulla.
Internetis mängin pokkerit eelmise aasta detsembrist kui pokerstars kinkis mulle 5$ ning see sai kähku kähku maha mängitud

Kandsin siis raha triobetti ja oh imet, algus oli paljutõotav aga läksin bustoks.
Aga siis lugesin õhtuti antud foorumit, järgisin pokah loenguid ja otsustasin uuesti proovida :)
1jaanuaril kandsin triobetti 200eeku (mingi 12euri peaks olema) ning tänaseks on see kasvanud 80euri peale. NL4 ainult.
Tõmbasin täna ka HEM-i ning jälle oli selle seadistamisel ja käte importimisel kasuks siinsed videod (tänud).
Graafikutel on alates 15jaanuari mängitud käed, sest toimus windowsi reinstall ja ega ma muidugi gamehistoryt alles ei jätnud :-[
HEM-i graafikutel vaatas mulle vastu katastroof just non-showdown winningsite poolest.
Lükkan siia graafiku üles siis alates 15jaanuari õhtust mängitud käed ja statid. Ehk oskab keegi nõu anda mida tuleks muuta.
[img width=750 height=567]http://img212.imageshack.us/img212/4318/kikkeddesak1.jpg[/img]

[img width=750 height=567]http://img89.imageshack.us/img89/2407/kikkedbbdesgf7.jpg[/img]
[img width=1 height=1]http://img89.imageshack.us/img89/kikkedbbdesgf7.jpg/1/w1124.png[/img]
Statid:
VPIP: 17.3
PFR: 4.2
3bet%:0.7
WTSD%:26.6
W$SD%: 51.2
Agg:1.61
Agg%: 24.3
bb/100: 27.06
Comment