Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars
nii mõeldes, siis päris hea...kuldne kesktee :D mitte liiga palju ja samas mitte liiga vähe.
Aga jah...mul tihti jäävad suure poti puhul riveris betid liialt väikeseks kui mõtlen bet-foldi peale minna. Ju siis nagu rohkem enda heaoluks, et saan rahumeeli foldida kui shoveb.
viimasel ajal olen näinud ka ühte viga jälle ja jälle tegemas - value lauda jätmine.
Lihtsalt tekitab natukene sellise paha tunde kui näen, et ma oleks kindlasti rohkem valuet saanud villianilt rohkem bettides.
nii mõeldes, siis päris hea...kuldne kesktee :D mitte liiga palju ja samas mitte liiga vähe.
Aga jah...mul tihti jäävad suure poti puhul riveris betid liialt väikeseks kui mõtlen bet-foldi peale minna. Ju siis nagu rohkem enda heaoluks, et saan rahumeeli foldida kui shoveb.
viimasel ajal olen näinud ka ühte viga jälle ja jälle tegemas - value lauda jätmine.
Lihtsalt tekitab natukene sellise paha tunde kui näen, et ma oleks kindlasti rohkem valuet saanud villianilt rohkem bettides.
Comment