k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #136
    Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

    Õnne!!

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #137
      Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

      õnne!

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #138
        Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

        õnne! vanaks said?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #139
          Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

          Tänud, tänud!

          20 sain...live game algab alles aasta pärast

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #140
            Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars


            Ego tõus :D

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #141
              Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

              Ah sina siis oledki see, kelle järgi teistele protsente arvutatakse ja hindeid pannakse

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #142
                Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                Millal uude limiiti ka? :) Tubli õpilane oled olnud seni!

                Comment

                • Keldrimees
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 69

                  #143
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                  Oi sa oled nii tubli poiss :)

                  Oleks sa vaid koolis selliseid hindeid saanud :D

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #144
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                    uus limiit saab ära katsetatud selle nädala lõpus või siis üldse juuli alguses.
                    Kuna juunikuus mind eestis ei ole.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #145
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes!! @pokerstars

                      Paar huvitavat kätt tänasest sessist:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                      Ja nüüd üks väike: Hero dont know what to do

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by k2snakalle; 28.05.10, 01:10.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #146
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        sõnagi aru ei saa, aga lihtsalt väga hea:

                        [YOUTUBE]pQ6xuPImcW8&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #147
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          sõnagi aru ei saa, aga lihtsalt väga hea:

                          [YOUTUBE]pQ6xuPImcW8&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
                          esimest korda kuulasin siis ei saanud nagu midagi aru aga nüüd suht 10 korda järjest lasnud ja suht kaiff lugu(Y)

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #148
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                            Pokerstarsil on ikka väga väga super support!
                            Mul see first deposit boonus veel jooksis ja nüüd tahtsin viimase osa ka peale kanda, et saaks täis boonuse ikka kätte. Tegin transferi ära ja siis tuli meelde, et krt kood STARS600 jäi sisestamata. Pärast vaatasin, et mul ei olnudki võimalust seda koodi panna.

                            Kirjutasin siis kohe kirja supporti- vähem kui 10minti pärast oli vastus käes ja panid manuaalselt boonuse jooksma
                            Lihtsalt super!

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #149
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                              Obv, pokerstars is the best ;D

                              GL !

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #150
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                                juuni algas "hästi"
                                esimesed 1000kätt täiesti surm + flush vs straight flush ja trips vs trips (mille ma pähe sain muidugi, 1aste kõrgem kicker tal)

                                Comment

                                Working...