KristjanLaas NL/PLO 100-200 HU and MTTs

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jarlop
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 241

    #256
    Re: KristjanLaas NL50-100 HU

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust


    Kahju, et vaid starsi käsi saan trackida, kuna arvan, et teisel saidil olen isegi kehvemini jooksnud.
    Seal olen vaatamata sellele siiski paarsada € plussis.
    Dbg,sse on ka võimalik handgrabber osta, kui soovi on aga ma arvan et see töötab ainult HEM,iga.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #257
      Re: KristjanLaas NL50-100 HU

      4k+ kätt juba, ulme. Küll varsti tulema hakkab!

      gl^^

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #258
        Re: KristjanLaas NL50-100 HU

        Algselt postitas jarlop Vaata postitust
        Dbg,sse on ka võimalik handgrabber osta, kui soovi on aga ma arvan et see töötab ainult HEM,iga.
        DBG all pead silmas DBG pokerit? Ja kui töötab HEM-iga siis peaks töötama ka PT3-ega.

        Comment

        • jarlop
          FPP Pro
          • Sep 2009
          • 241

          #259
          Re: KristjanLaas NL50-100 HU

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          DBG all pead silmas DBG pokerit? Ja kui töötab HEM-iga siis peaks töötama ka PT3-ega.
          DBG pokkerit jh, no mul on olnud see hadgrabber ja on võimalik et see töötab PT3-ega, aga kui ma ostsin selle, siis selle tegijad polnud handgrabberit kunagi PT3mega katsetanud ja me kahepeale ei suutnud seda tööle panna. Igastahes kui ostad selle siis saad õpetuse ainult kuidas HEMiga kasutada.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #260
            Re: KristjanLaas NL50-100 HU

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            mhm, fantastiline, imeline, faking hurmav.

            Keegi leitsi konto nr. ei tea? saadaks talle €0.01, et doomer üle läheks.



            Enam myyri13 ju ei pidanud töötama. Leitsile kandmine ammugi mitte. Ainus peale BF on see.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #261
              Re: KristjanLaas NL50-100 HU

              Mu pangakontole kandmine pidi aitama. Annan konto?

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #262
                Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                Algselt postitas jarlop Vaata postitust
                Dbg,sse on ka võimalik handgrabber osta, kui soovi on aga ma arvan et see töötab ainult HEM,iga.
                Naw, pole oluline.
                Äkki ei jooksegi seal alla EV ja siis oleks häbi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #263
                  Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                  Palju DBG hu rake oli? Olen seal ise mänginud aga ei viitsinud eriti tähelepanu pöörata.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #264
                    Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                    3%, pole tähele pannud kas ja kui suur cap on.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #265
                      Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Esimesed päevad HU-d läbi ja päris rõvedad on olnud EV wise.
                      Selline tunne, et ükski käsi mitte kunagi vastu ei pea ja olen doomed for life.
                      Siiski üllatavalt positiivsena olen suutnud aju hoida ja mental breakdownid enam väga kaua ei kesta.

                      Kahju, et vaid starsi käsi saan trackida, kuna arvan, et teisel saidil olen isegi kehvemini jooksnud.
                      Seal olen vaatamata sellele siiski paarsada € plussis.

                      Panen starsi esimeste päevade graphi ka koos kõigi joontega.

                      Sick non-showdown, võtke õppust SSNL HU regid! Palju 3-4 betid?

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #266
                        Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                        cbet flop ja checkshove turn?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #267
                          Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          cbet flop ja checkshove turn?
                          sellist liigutust pole vist kordagi teinud.

                          3-bet NL100 21.48% ja NL50 24.32%. Avan buttonilt mõlemal limiidil 69%.

                          4-beti ja muid asju ei oska vaadata.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #268
                            Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                            Tahtsid rääkida midagi? Olen skypes terve õhtu.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #269
                              Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                              nvm, vist mu enda sitt.
                              Last edited by KristjanLaas; 04.09.11, 17:05.

                              Comment

                              • MrRiver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 735

                                #270
                                Re: KristjanLaas NL50-100 HU

                                Spew?

                                Comment

                                Working...